Video dodane przez: fanatic 23 sie 2017 | 21:21
A co z Robertsonem? Ławka?
24 sie 2017 | 14:28
+3
Firmino kocur. Chyba jego najlepszy mecz w barwach LFC.
PS. Niektórzy kibice The Reds narzekają na Salaha (komentatorzy też mu zarzucają że jest chaotyczny) że niby coś tam strzela ale generalnie to samą grą nie zachwyca. Jak dla mnie to może tak grać do końca sezonu. Ile to razy brakowało nam grajka który po prostu znajdzie się w odpowiednim miejscu i dobije taką bezpańską piłkę.
24 sie 2017 | 14:10
+2
coutinho nich sie lepiej zastanowi . bo akcja przy trzeciej bramce dla Liverpoolu . palce lizać
24 sie 2017 | 11:51
+1
z przebiegu meczu wydaje sie ze ten murzynek lepiej robi gre l'pool niz coutinho.
24 sie 2017 | 11:36
+2
Atak świetny, ale obrona kiksuje i czasem żeby w trudniejszych meczach tak to nie wyglądało bo nie będzie tak kolorowo...
24 sie 2017 | 08:51
+6
Koniecznie obronę wzmocnić! Nawet jakby miło się to odbyć kosztem Coutinho, bo w ofensywie jest naprawdę mocno. Chociaż jestem przekonany, że są w stanie wyłożyć $$ na wzmocnienia, szczególnie teraz, po awansie do LM. Do boju!
24 sie 2017 | 08:46