Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Bologna
0-3 {{score_string}}
10 wrz 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Piero Giacomelli
22398
Napoli
4'
12'
18'
19'
39'
43'
57'
66'

73'
77'
77'
83'
88'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!
+4
Gratulacje dla Napoli. Zielu znów pozytywnie zaskoczył.
11 wrz 2017 | 22:26
+10
Brawo Zielu, już pojutrze czas na pierwszy mecz LM z Szachtarem.
11 wrz 2017 | 22:08
+1
Takie skroty to ja lubie. Wszystkie wazniejsze akcje a nie same gole i 17 powtorek.
+6
Najgorsze jest to ze Zielu strzela bramki a i tak wchodzi z ławki .Juz nie wiem co musi udowodnic by sobie zajac te miejsce w pierwszym skladzie..Ten Allan bez urazy, ale z tym wąsem wyglada na 40-stke i juz powinien dawno grzac ławe..
+9
Chyba każdy myślał, 3-0 łatwy mecz, odpalam skrót patrzę to spokojnie mogło być 3-3 :D
11 wrz 2017 | 12:16
+2
Przeoczylem wynik i po odpaleniu skrótu patrze, że Bologna pięknie ich ciśnie, a tu 3-0. Super że Zieliński sobie strzelił, musi budować pewność siebie, która kiedyś w końcu przeniesie się na kadrę, wierze w to.
11 wrz 2017 | 10:35
+1
Brawo Zieliński, szkoda tylko, że jak dotąd nie przekłada formy z Napoli na kadrę ale poczekajmy. Lewy w Borussii też grał a w kadrze słabo dopiero jak dojrzał to się to przełożyło, może i z Piotrkiem będzie podbnie. Co do Milika myślę, że dostanie swoje minuty w Lidze Mistrzów.
11 wrz 2017 | 09:58