Video dodane przez: totil 10 wrz 2017 | 22:43
+10
Brawo Zielu, już pojutrze czas na pierwszy mecz LM z Szachtarem.
11 wrz 2017 | 22:08
+1
Takie skroty to ja lubie. Wszystkie wazniejsze akcje a nie same gole i 17 powtorek.
+6
Najgorsze jest to ze Zielu strzela bramki a i tak wchodzi z ławki .Juz nie wiem co musi udowodnic by sobie zajac te miejsce w pierwszym skladzie..Ten Allan bez urazy, ale z tym wąsem wyglada na 40-stke i juz powinien dawno grzac ławe..
+9
Chyba każdy myślał, 3-0 łatwy mecz, odpalam skrót patrzę to spokojnie mogło być 3-3 :D
11 wrz 2017 | 12:16
+2
Przeoczylem wynik i po odpaleniu skrótu patrze, że Bologna pięknie ich ciśnie, a tu 3-0. Super że Zieliński sobie strzelił, musi budować pewność siebie, która kiedyś w końcu przeniesie się na kadrę, wierze w to.
11 wrz 2017 | 10:35
+1
Brawo Zieliński, szkoda tylko, że jak dotąd nie przekłada formy z Napoli na kadrę ale poczekajmy. Lewy w Borussii też grał a w kadrze słabo dopiero jak dojrzał to się to przełożyło, może i z Piotrkiem będzie podbnie. Co do Milika myślę, że dostanie swoje minuty w Lidze Mistrzów.
11 wrz 2017 | 09:58
-6
Milik znowu nic nie strzelił. Do Ekstraklasy go.
11 wrz 2017 | 00:31
-57
Ogladalem ten mecz i zdrajca Zielinski przypomnial sobie ze trzeba zapierdalac w klubie,a w kadrze to laske robi ze gra.Milik cienki,niech wraca do Gornika jak chce se pograc.
11 wrz 2017 | 03:24
+19
ogarnij sie Jerry zanim zaczniesz wypisywac bzdury na najbardziej utalentowanego polskiego kopacza...ma zielinski lekki problem z psycha, bo jak cos mu na poczatku meczu nie wyjdzie, to sie spina i mu nic nie wychodzi, ale jak piszesz jakies bonki o zdrajcach itd to jestes smieszny...On nie zarabia tam wiele wiecej niz niektorzy kopacze w legii... a jak wychodzi na plac to zawsze stara sie grac i robic jak najwiecej...moze z czasem psychicznie dojzeje, bo to pozycja wymagajaca jednak doswiadczenia
11 wrz 2017 | 09:24
+4
I właśnie takim pierdoleniem typie nie pomagasz. Potem Piotrek ma świadomość jakie zarzuty czynią mu "kibice" reprezentacji i chce na siłę udowodnić że to nie prawda, spina się i gra potem słabo.
11 wrz 2017 | 00:02
+21
Ma farta to Napoli, bo do pierwszej bramki tak jakby nie istnieli... a skończyło się okazałą wygraną. Cieszy gol Zielińskiego, smuci ławka Milika. W październiku czekają nas ciężkie mecze i przydałby się Arek w formie.
11 wrz 2017 | 07:07
+9
A Sarri ma w dupie reprezentację Polski :D
10 wrz 2017 | 23:55
+15
3-0 wydaje sie miazdzacy wyniki, ale w pierwszej czesci skrotu to bol caly czas atakowala i niektorych momentach powiem, ze nap mialo duzo farta. Fajnie, ze zielu z bramka :)
10 wrz 2017 | 23:21
+18
Znowu Piotrek wchodzi i zaczynaja strzelac;)
11 wrz 2017 | 00:26
+9
Dokładnie :) Od razu grać zaczęli
10 wrz 2017 | 23:12
+16
Dość długo Napoli się męczyło, ale w końcu rozwiązali worek z bramkami. Brawo Piotrek za kolejnego gola :)
+14
Oglądałem ten mecz i przyznam szczerze, że do momentu utraty gola przez Bolognie - to gospodarze wyglądali lepiej, ale wejście Zielińskiego zrobiło swoje hehe - dosłownie!
10 wrz 2017 | 23:02
+2
Niewykorzystane sytuacje sie zemściły.
10 wrz 2017 | 22:59
+10
Cieszy bramka Zielińskiego, ale martwi to, że znowu Milik nawet z ławki nie wstał...
0
Patrzac na liczbe minut Mertensa do Milika to Mertens wypada raczej blado, poza tym najlepsi strzelcy maja juz po 5 bramek
13 wrz 2017 | 15:57
0
28 goli.... A Milik dorównuje Dybali, Messiego czy Cavaniemu? A zapomniałem że jesteś kolejnym Polaczkiem :D
13 wrz 2017 | 20:14
0
Nie chodzi mi o zeszly sezon, a o obecny gdzie Mertens jak na razie nie szaleje, a kazda slabsza dyspozycja innego napastnika bedzie mnie cieszyla ze wzgledu, ze Polak moze miec okazje do pokazania sie.
10 wrz 2017 | 22:47
+7
Wynik lepszy niż gra ,ale jest zwycięstwo i to najważniejsze.
10 wrz 2017 | 22:46
+9
Dobra zmiana :) następca Hamsika rośnie :)
+12
Zieliński dobre spotkanie dzisiaj zagrał.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.