Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Bayern Monachium
3-0 {{score_string}}
12 wrz 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
RSC Anderlecht
11'
11'

12'

22'
26'
53'
59'
65'

74'
78'
85'
90'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!
+4
Robert chyba nadal myśli, że gra w reprezentacji i konieczne jest schodzenie do środka by pomóc w rozegraniu. A sytuacja bramkowa w której nie podał piłki Robbenowi to piłkarski kryminał, zachował się jak junior. Nie wiem co ten Robert odpierdala. Mam nadzieję, że się odnajdzie na mecze reprezentacji a i grając w Bayernie sprawi nam jeszcze wiele radości ...
13 wrz 2017 | 14:16
+29
Ale nurek z Lewego o0
Żółta za nurkowanie dla Polaka i gramy dalej. Ten kontakt to było za mało na gwizdek i czerwień - Lewy wyłożył się jak tylko poczuł minimalny kontakt.
I dlatego kurwa trzeba szkolić sędziów i korzystać z VAR. Bo to jest skandal, że idzie symulka sprzed pola karnego, a w efekcie karny i czerwo!
+12
Przy karnym Teo podszedł zapytać czy może strzelać? :D Co by się nie działo w drużynie i wokół niej, to Lewy zawsze te jedenastki pakuje do siatki. Prawdziwy profesjonalista, niech sie skupią lepiej na ciężkim treningu a nie pierdoleniu głupot w prasie. Gra Bayernu nadal nie wygląda przyjemnie, ale wrócą do siebie.
13 wrz 2017 | 10:27
+12
Kurde... Lewy już tylko z karnych bramki strzela, bardzo niepokojący fakt... Gdzie ten Lewy który brał trzech na plecy i ładował bramę w okno ? W takiej dyspozycji zaraz wypadnie z TOP10
13 wrz 2017 | 10:11
+2
Robert z karnych nie do zatrzymania, jeszcze był w połowie drogi do piłki a bramkarz już był na kolanach :P
13 wrz 2017 | 10:08
-11
Lewadowski sie skończył tylko bramki z karnego, już mu nawet nie podają bo wiedzą że odejdzie z drużyny.
13 wrz 2017 | 20:13
+1
Gorąca 99ka widzę. DO SZKOŁY kurwa
13 wrz 2017 | 10:04
+9
Gratulacje dla Bayernu. Karne Roberta to poezja.
13 wrz 2017 | 09:34
+12
Gol Lewego cieszy, ale Riberry maniane odjebał
13 wrz 2017 | 08:59
+12
Obiektywnie??? Lubię Bayern i lubię Lewandowskiego, ale coraz bardziej boję się oglądać mecze z udziałem Polaka on wchodząc na pole karne nie koncentruje się na strzeleniu bramki tylko wymuszeniu karnego, co mecz to podobna historia. Nie wiem jak Wam, ale mi się to coraz bardziej nie podoba.
13 wrz 2017 | 08:46
+25
Czekałem całe życie na mecze w LM w których na przeciwko siebie staje dwóch polskich napastników, a nie bramkarzy
13 wrz 2017 | 06:32
+5
Szczerze grajac przeciwko 10 przez 80 min to wynik dupy nie urywa jak i sama gra ..
13 wrz 2017 | 05:53
+12
To uczucie kiedy Barca gra z kontry i prostopadłymi podaniami, a Bayern męczy od lewej do prawej.
13 wrz 2017 | 00:39
+30
pismaki szukaja sensacji. Lewy wyglosil swoje zdanie bo jest ambitny i chce zdobyc LM. a bayern zydzi na transfery oraz nie chce go nigdzie puscic. ale polaczki chca by skromnie robil co inni mu kaza. lewy jest gwiazda i sobie na to zapracowal ciezka praca. nie przejmuj sie cebula Robert
13 wrz 2017 | 00:31
12 wrz 2017 | 23:42
+14
Roberta do niedawna bardzo chwalono za skromność i to, że nadal pozostaje sobą pomimo swojej pozycji w klubie czy Reprezentacji...
A tu proszę jak nasz reprezentant się rozbrykał ostatnio... xD
Mam nadzieję, że zje Snickersa i mu przejdzie...
A tak na marginesie to Lewy fajnie próbuje ukryć uśmiech na twarzy gdy sędzia dyktuje karnego... xDDD
12 wrz 2017 | 23:26
+6
Niech mnie ktoś poprawi bo zapewne się mylę ale ostatnio sędzia oczywiście na dużo niższym poziomie ( A klasa ) tłumaczył ,że nie można ukarać zawodnika podwójnie czyli albo czerwona kartka albo karny. W tym przypadku powinien więc dać karnego i żółtą maksymalnie. Trochu się zdziwiłem jak zobaczyłem czerwo. Jest coś w tym prawdy ?
12 wrz 2017 | 23:38
+2
Była chyba jakaś o tym debata, ale faul w polu karnym to w polu karnym, dziwne by to było jak ktoś fauluje na czerwo, a nie ma karnego, ale przecież nawet żółtko i karny to też podwójna kara - więc to byłoby bez sensu.
12 wrz 2017 | 23:48
+17
Już wyjaśniam. Żółta kartka jest w przypadku ataku na piłkę (wślizg, interwencja bramkarza rękami i faul przy próbie wygarnięcia piłki itp.). W przypadku braku zamiaru wzięcia piłki, jak tutaj np. ciągnięcie za koszulkę lub ewidentne odepchnięcie itp. jeśli to czysta pozycja to nadal czerwona. Mam nadzieję że jasno.
12 wrz 2017 | 23:54
+3
Otóż to .
13 wrz 2017 | 00:27
0
Dla mnie to był karny i bez kartki tak się teraz sędziuje za co czerwień ?
14 wrz 2017 | 16:04
0
Za premedytację, brak szansy na odebranie piłki, tylko złośliwe szarpnięcie .
12 wrz 2017 | 23:50
0
Masz rację . To jest tzw zasada DOGSO . Można było to zauważyć na ostatnim EURO we Francji jak wchodziło. Na przykładzie meczu Francja - Irlandia - było czerwo i wolny za faul na Griezman'ie poza polem karnym, choć wychodził sam na sam, a potem bodajże Francja - Albania , było żółtko i karny, bo faul w polu karnym , mimo, że napastnik wychodził na czystą , 100%-ową sytuację.
Ja mam 2 opcje , co sędzia pomyślał w tym meczu, by zinterpretować to na czerwo . 1. - że faul był z premedytacją, bez szans odzyskania piłki, bez walki o nią , albo 2. - że zapomniał o DOGSO . Jednak opcja 1. wydaje mi się bardziej prawdopodobna .
13 wrz 2017 | 15:14
+5
Francja grała wcześniej z Albanią niż Irlandią.
14 wrz 2017 | 20:41
0
To była za surowa kara jak na ten moment meczu Bayern nie grał wcale olśniewająco zresztą przez cały mecz tak było... może się rozkręcą ale widać tam wyraźny brak Motywacji nie wiem czy Ancelotti to dźwignie w tym sezonie trochę się stał jak Wenger tylko szybciej.
12 wrz 2017 | 23:25
+12
Gra Bayernu to padaka, tak męczyć się z, nie oszukujmy się, dużo słabszym na papierze rywalem który gra w 10. Lewy za dużo machania rękami, a za mało pracy, jego posiadanie piłki podobne jak u Neuera, trochę słabo jak na piłkarza któremu się marzy złota piłka. Dobry mecz Teodorczyka, aż 10 wygranych piłek w powietrzu i nie tracił dużo piłek. Gdyby nie to czerwo Anderlecht napsułby o wiele więcej krwi Bayernowi.
12 wrz 2017 | 23:23
-10
Teodorczyk zagrał chujowo
12 wrz 2017 | 23:11
+30
Lewy macha rekami jak kiedys Ronaldo. Szkoda.. musi zmienic nastawienie a bendzie lepiej. Bayern spokojna wygrana ale szalu nie bylo. Nie wiem co tam sie dzieje.. moze trener z jajami by sie przydal.
13 wrz 2017 | 00:37
+2
To pacz nawet niewiedziałem, że Ancelotti jest po tak przykrej operacji.
12 wrz 2017 | 23:06
+3
4-2-3-1 wygląda na najbardziej bezużyteczne ustawienie obecnie. Rozbite, skomplikowane i marnotrawcze. Tutaj nie gra się ani wyraźnie wąsko / środkiem ani wyraźnie szeroko / skrzydłami, tylko tak bardziej wzdłuż, że jeden z boków jest przez większość czasu marnowany. Rozumiecie, o co chodzi. Zwłaszcza w wielkiej piłce to powinno działać coraz gorzej, ale w polskiej ekstraklasie też, choć w trochę mniejszym stopniu.
12 wrz 2017 | 23:52
+3
Boków w sensie skrzydeł. Atakujesz prawym, zawodnicy z lewej strony są w dużej mierze poza grą i odwrotnie.
13 wrz 2017 | 13:21
+1
Pomieszało mi się trochę. Chodzi o jedno i drugie najprawdopodobniej, bo gdyby chodziło tylko o jedno, to mógłbym zlekceważyć patologię, gdyż zawsze potrzebuję mocnych podstaw.
12 wrz 2017 | 23:00
+8
Gdyby nie te niewykorzystane sytuacje Anderlechtu a zwłaszcza ten nieszczęsny słupek, to nie wiadomo czy Bayernowi udałoby się wygrać ten mecz. Słabo to wygląda, klepią w miejscu, prawie nie ma ruchu do piłki to czym tu zaskoczyć rywala. Na Anderlecht w osłabieniu wystarczyło, ale jak znacząco nie poprawią swojej gry to za długo miejsca w LM nie zagrzeją.
12 wrz 2017 | 22:55