Video dodane przez: totil 12 wrz 2017 | 21:23
Dyskusja 111
13 wrz 2017 | 20:03
+8
Świetny start w pierwszych trzech meczach w lidze i wczoraj pierwszy mecz grupowy LM i od razu Juve i piękne zwycięstwo na które pracował cały zespół jak w ostatnim meczu, widać że Barca gra całym zespołem wszyscy harują że aż miło i są efekty ostatnie 4 mecze 12 bramek strzelonych zero straconych, gra w każdej formacji się układa i ma to przełożenie na wyniki, taką Barcę chce oglądać, Teraz jak na dłoni widać co w poprzednim sezonie nie funkcjonowało ( Środek pola ) . Iniesta , Busi , Rakitić to zupełnie inni piłkarze niż ci z poprzedniego sezonu . Kapitalnie grają zarówno w defensywie jak i ofensywie , dzięki nim Leo ma teraz pole do popisu . Wielkie brawa dla Valverde bo póki co wykonuje kawał dobrej roboty. A co do naszych nowych nabytków to wszyscy spisują się świetnie dlatego poczekałem z ich oceną a nie krytykowałem jak niektórzy wielcy "fani" co już przed sezonem skreślali tych co przyszli dopiero po kilku dobrych meczach widzą to wszystko inaczej, trochę więcej wiary trzeba dać czas tym którzy przyszli. Przykład Semedo który już bardzo dobrze sobie radził jako podstawowy zawodnik, Dembele zagrał pierwszy mecz od pierwszej min z silnym rywalem i na pewno dużo wniesie w pierwszej 11... Ogólnie gre całego zespołu miło się ogląda widać radość i chęci do gry tak dalej.... Vamos Barca!
14 wrz 2017 | 15:33
+1
Świetna analiza od cule :) Z jednym się tylko nie zgodzę.. Rakitić spowalnia akcje. Za każdym razem gdy piłka przez niego przechodzi, to podaje ją do tyłu albo przyjmuje i czeka, zamiast grać na 2 sekundy posiadania piłki jak cały czas staramy się grać (przyjęcie - odegranie).. To świetny piłkarz ale uważam, że powinien mieć szybszego zmiennika. Pzdr
13 wrz 2017 | 18:41
+2
Juve powinni się spalić ze wstydu, że dali sobie takie śmieszne bramki (wszystkie 3) i to klub, który w zeszłym sezonie nazywano najlepiej grającym defensywnie klubem w Europie.
+3
Po obejrzeniu pierwszej połowy musiałem wyjść do pracy na nocną zmianę, pierwsza połowa zakończona historycznym golem, którego Messi strzelił po raz pierwszy w historii Buffonowi, byłem podekscytowany jednak zmartwiony, że drugą połowę będę oglądał na telefonie, przeszkodziło mi to przepełnione streamy i nic nie mogłem obejrzeć. Wczoraj widziałem komentarz użytkownika "qwas", który napisał o powtórkach meczów na stronce "http://www.fullmatchreplay.com/" za co serdecznie mu dziękuje już teraz, a dodatkowo strona ta nie podaje wyników.W czasie pracy chodziłem w stoperach żeby nie słyszeć radia bo wiedziałem o tej stronce i naprawdę było warto.
Barcelona pokazała znowu, że może liczyć się w grze z każdym. Valverde moim zdaniem świetnie zaczął na ławce trenerskiej, widać jego rękę przy dobrej formie Barcelony to cieszy oby tak dalej.
Każdy gracz Barcelony grał dzisiaj bardzo dobrze co było widać.
Dla Buffona napewno był to smutniejszy wieczór, ale czasami coś musi się kończyć, żeby coś się zaczęło

Pełen optymizmu przed kolejnymi spotkaniami!
VeB!.
13 wrz 2017 | 19:21
+1
A gdzie pracujesz jeżeli można spytać? :)
13 wrz 2017 | 15:05
+1
dziwne wyniki
13 wrz 2017 | 12:33
+1
A Liverpool, borussia, Napoli i Tottenham też w grze w sumie. Zacieram już ręce na dzisiejszy wieczór z ligą.
13 wrz 2017 | 12:26
0
Bardzo ciekawy sezon, nie ma zdecydowanego faworyta a chętnych wielu w tym: real, Barcelona, chelsea, United, bayern, psy, man.City no i Atletico i Juventus lecz te drużyny w tym roku raczej bez szans.
13 wrz 2017 | 11:44
+48
Jeżeli tak wygląda Barcelona w 'kryzysie' to tylko czekam aż wejdą na właściwe tory i wyjdą z tego 'kryzysu' :D
13 wrz 2017 | 11:37
+2
No w końcu sie Messiemu udało Buffona pokonać trochę to zajeło ale sie udało. Słaba gra Juve przełożyła sie na wynik proste to LM a nie serie A. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski z porażki poprawic błedy i grać dalej.
+4
Liczyłem chociaż na honorową, ale Barca ładnie sobie poradziła. Buffon oficjalnie doczekał już wszystkiego, nawet tego że Messi mu strzelił ;d Popisówka Argentyńczyka, gra niczym na konsoli. No nic, gratulacje, w Turynie będzie dobry rewanż, a o wyjście z grupy i tak jestem spokojny.
13 wrz 2017 | 11:05
-2
Tak słabego Buffona już dawno nie widziałem. Chyba Szczęsny wizualizację robi na tej ławce rezerwowych.
13 wrz 2017 | 10:51
+2
Bartomeu to ma farta. Wybory 2015 - tryplet. Teraz zaczęto zbierać podpisy pod wotum nieufności - same zwycięstwa drużyny. Wygląda na to, że Barcelona powinna organizować wybory co roku.
13 wrz 2017 | 10:13
+21
Ajj szkoda tego meczu ale to jednak jest Barcelona. Teraz ważne by skupić się na kolejnych meczach i wyjść z grupy za Dumą Katalonii. Gratulacje dla przeciwnika.
13 wrz 2017 | 14:30
+7
Juve bez problemów wygra mecze z Olympiakosem i Sportingiem. Ale stawiam na remis lub kolejne zwycięstwo Barcy w rewanżu.
13 wrz 2017 | 10:06
+1
Barca ma dobrą formę i strach pomyśleć co by grali z Neymarem w takiej formie ale i bez niego widać że pozostaną w czołówce :)
13 wrz 2017 | 10:14
-2
Nejmar sie sprzedał. Nie jest ty samym piłkażem co kiedyś, kasa zawróciła mó w głowie.
13 wrz 2017 | 10:00
+1
Powiem tak Messi to jest kozak ale nie od dziś to wiadomo więc. Barca nie grala jakoś fenomenalnie to przeba powiedzieć jak by grała na pełnych obrotach to ten mecz skończył by sie z 6,7:0 a nie 3:0 Juventus grał kryminał duże braki w drużynie starej damy daly o sobie znać co oczywiscie nie zmienia faktu ze to nadal był Juventus.
13 wrz 2017 | 09:55
-14
EDDAS ASDAS D DQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQWDQWD DSAD QWDQW
-12
Na farcie tylko czekać na el klasiko aż real pogromi barce.
13 wrz 2017 | 09:52
0
chyba twój staryh
13 wrz 2017 | 09:53
-2
hahaah jak narazie to real by w pizde dostal teraz mecz z sociedadem maja na wyjezdzie pewna porazka realu juz przewaga Barcy będzie na 7 pkt hehe i koniec marzen bedzie o trofeum real to pizdy w tym sezon ie nic nie wygraja a Barca potroojna korone !!!!!!!!!!
13 wrz 2017 | 09:54
+1
Zgadzam się. Sezon dla Barcelony!
-10
Prafda jest taka że barca nie ma szans z realem. Krisztiano Krulem !!!
+5
w koncu?? widziales ostatnie 4 mecze ich durniu?
13 wrz 2017 | 06:19
+23
Co rozjechali obrone juve masakra Messi wkoncu Buffona pokonal gratulacje
13 wrz 2017 | 05:37
+14
Pierwszą bramkę Messi strzelił łatwo jak grubemu na orliku, a nie Bufonowi w LM. Chyba czas na Wojtka.
+7
Nieodczuliscie ...Dembele jak narazie tak jakby sie wstydził .. musi sie chlopaczyna zgrac i byc pewnym siebie bo umiejetosci ma
13 wrz 2017 | 03:11
+5
Ktos z Juve czytac moje komentarze. Pisalem wczoraj, ze jak beda dobrze kryc Messiego i nie pozwola mu na robienie sobie miejsca to moga wywiezc punkty z Camp Nou... Chuj strzelil psa bude i 5metrow lancucha :)
13 wrz 2017 | 11:38
+11
Miał zdecydowanie za dużo miejsca przed szesnastką i za często. Ale z drugiej strony.. weź tu upilnuj takiego magika. Kiedy Messi ma swój dzień to żadne rady nie pomogą.
-60
Visca śmieci się cieszą jakby milion w totka wygrały! Lada chwila i pęknie ten wasz nędzny uśmieszek!!!!!!!
-42
A co oni zrobia bez tego krasnala,a na pewno pojdzie w pizdu,tam gdzie mu podwojnie zaplaca.Obrona Juve jak slepcy we mgle. Mysle ze rewanz wygra Juventus.
13 wrz 2017 | 00:00
+37
Są takie chwile, że Messi z tym kosmicznym drygiem jest nie do powstrzymania. Taką to wam prawdę objawioną rzekłem.
13 wrz 2017 | 00:53
+11
Kiedys widzialem na youtube lekcje z Messim i on mowi "No ja tu poprostu biegne" ale ze gosciu biegnie a pilka 10 cm przy nodze na pelnej szybkosci to juz inna sprawa .. to tak jakby Hendrix powiedzial "tam po prostu gram A mol" :) -- link do lekcji https://www.youtube.com/watchv=iObXOdnieTI
13 wrz 2017 | 23:09
+2
12 wrz 2017 | 23:44
+22
JEstem pełen podziwu i uznania dla BArcelony przed sezonem każdy piał z BArcelony a oni robią swoje i w lidze i LM
12 wrz 2017 | 23:37
+23
graty od kibica realu i paru angileskich klubow , bramki messiego ladne mozna oko zawiesic
-14
Ładny mecz, ale nie da się ukryć, że w dużej mierze towarzyski.
W pierwszej połowie Juventus grał na 100%, zadziwiali pressingiem i dyscypliną taktyczną. Barcelona się w końcu przez to przebiła. Po bramce na 2:0 widać było, że Juventus spisał mecz na straty.
Tak to już jest przy obecnym formacie LM, gdzie w zasadzie faza grupowa dla najlepszych zespołów jest tylko odwalaniem pańszczyzny. Trzeba pyknąć różne Qarabachy czy Anderlechty i sięprzy tym za bardzo nie zmęczyć, a i tak 2 zespoły wychodzą, więc nie trzeba się spinać. Są wyjątki od tej zasady, ale nie w tej grupie.

Nawiasem mówiąc, Barcelona popełnia błąd wystawiając Messiego na "9". Jego potencjał jest marnowany, kiedy stoi z przodu. Brakuje 3 zawodnika. W poprzednim sezonie Barcelona miała 2 "Messich", więc zawsze jeden "Messi" był trochęcofnięty, a drugi z przodu lub na skrzydle. Teraz tego drugiego brakuje. O co mi chodzi, pokazała pierwsza bramka, kiedy Messi wbiegał z 2 linii, a na "9" miał Suareza.
+14
Szczęsny to by to wszystko łobronił i jesce by gola dla dżuwe szczelił. Tak na poważnie to juve gralo bez obrony
12 wrz 2017 | 23:03