Video dodane przez: totil 12 wrz 2017 | 21:31
-17
Zappacosta - gol typowy dla ekstraklasy. Chciał dośrodkować, wyszedł strzał.
13 wrz 2017 | 16:58
+9
Nie spodziewałem się aż takiej deklasacji. Świetny mecz Chelsea, Karabach bez szans. Z taką grą mogą śmiało powalczyć nawet o wygranie Ligi Mistrzów
+10
A Chelsea jak na razie najwyższa wygrana.
13 wrz 2017 | 12:20
+6
Oby z tej grupy awansowały Chelsea i Roma.
13 wrz 2017 | 11:25
+8
Najbardziej rozwalaja mnie podpisy co do asyst. 2 ostatnie podpisy.
13 wrz 2017 | 11:10
+12
Dobre powitanie Chelsea z LM, piękna bramka Zappacosty i na pewno nie przypadkowa. Qarabag trafił do przesranej grupy i jeśli urwą jakikolwiek punkt to będzie prawdziwe zaskoczenie.
13 wrz 2017 | 23:07
0
Powiedzial w wywiadzie po meczu ze chcial dosrodkowac :D Zeszla mu poprostu
13 wrz 2017 | 10:21
+10
Prawda jest taka że najlepsze cieszynki ma Conte ,) z każdej bramki cieszy się jakby była pierwszą :)
13 wrz 2017 | 10:18
+8
Gratulacje dla Chelsea. Urządzili sobie trening na sam początek LM. Nawet bramkarz The Blues dostał asystę. :)
13 wrz 2017 | 10:03
-27
prawda jest taka ze lepsza strona londy czyli arsenal wygralby conajmniej 8:0
13 wrz 2017 | 10:16
+18
Jeżeli lepszą stroną Londynu jest Arsenal to Ty jesteś totalnym zerem nie znającym się na piłce nożnej...
13 wrz 2017 | 10:02
-13
Prafda jest taka że czelsi wygrała na farcie.
13 wrz 2017 | 10:00
+1
ćwierćfinały i wyzej tej edycji LM to będzie poezja ale w końcu trzeba liznąć te
+25
Rekord Legii w ilości straconych bramek zagrożony.
13 wrz 2017 | 06:46
+1
Wytłumaczy ktoś dlaczego komentator skrytykował Hazarda pod koniec meczu, ze jego gra lub forma jest równa zeru. Oglądałem multilige i trochę zdziwony jestem. Naprawdę tak słabo zagrał?
13 wrz 2017 | 06:51
+2
Moze miał na myśli to ze hazard po kontuzji nie ma formy takiej jaką prezentuje normalnie
13 wrz 2017 | 04:17
+7
DRUGA BRAMKA TO POEZJA
13 wrz 2017 | 01:15
+15
Taka Legia dostala by wpierdol od pastuchow,az strach pomyslec jakby ich Chelsea rozjebala,pewnie dwucyfrowka.
13 wrz 2017 | 01:10
-37
Morata .. Real Cię potrzebuje jak nigdy a Ty siedzisz na ławce w Chelsea ;(
Po odejściu Jamesa i Mariano, kontuzji i słabej dyspozycji Benzemy i Bale grałbyś w Madrycie pierwsze skrzypce ;(.
A tu Michy w formie i zonk, grzejesz ławę ...
13 wrz 2017 | 06:52
+13
Michy grzeje ławe w lidze,a na taką słabą drużynę wystawil michego
14 wrz 2017 | 01:21
0
Co nie zmienia faktu, że Morata wolałby w tym meczu zagrać. Co z tego, że słaby przeciwnik, liga mistrzów jest prestiżowa i na pewno Hiszpan nie był z tego faktu zadowolony.
13 wrz 2017 | 08:15
+11
pierdolisz jak potłuczony
13 wrz 2017 | 00:12
+7
Dobrze, że reforma Platniego się kończy ta drużyna nadaje się co najwyżej na LE mam dosyć oglądania tych rzezi a będzie ich jeszcze sporo w tej edycji LM zwłaszcza w grupach.
12 wrz 2017 | 23:05
0
bez niespodziany ;)
12 wrz 2017 | 23:02
+12
Zapacosta co zrobił to nie mam pytań. Spotkanie jednostronne, ale Ndlovu naprawdę dobrze prezentował na tle The Blues.
12 wrz 2017 | 23:03
-1
się* :D
12 wrz 2017 | 23:01
+7
Pięknie Chelsea gratulacje,dobry start Angielskich klubów United także pewnie,oby jutro jeszcze zwycięstwa dorzuciły koguty no i live,no i Feyenoord też by mógł się postarać ;)
12 wrz 2017 | 22:58
+8
Qarabag podobny do Nordsjaellandu 5 lat temu.
12 wrz 2017 | 22:53
+17
Komentator nsport totalne dno. "Pamiętam jak Murinio napisał SMS do Snajdera, żeby grał dobrze w Interze i wygrali 4:0, a Łesli rozegrał świetny mecz" Co to ma wspólnego z meczem Chelsea - Karabakh?
12 wrz 2017 | 22:44
+9
łał co to się staneło ;)
12 wrz 2017 | 22:43
0
no, mołodcy! potrenowali na pastuchach i do łóżek!
12 wrz 2017 | 22:38
+16
Napisze tyle. Qarabag jest za cienki na ligę Europy a co mówić na LM. zobaczymy ile Atletico i Roma im wcisna. Co do meczu będą ludzie z tego Zapacosty tylko troszkę dziś nie ogarniał za bardzo był w ataku przez co nie nadazal z powrotem . Brawo dla Michego za bramki . Fajna zmianę dał bakoyoko . Wynik idzie w świat .
12 wrz 2017 | 23:44
+8
Akurat Atletico i Roma nie będą w stanie strzelić im więcej, a Azerowie pewnie u siebie będą niebezpieczni, jak większość zespołów z tego regionu.
12 wrz 2017 | 22:37
+19
Chelsea mogło jeszcze wyżej . Rzeźniczaka trochu szkoda .
12 wrz 2017 | 22:31
+16
Conte, mistrzu, tym meczem przywracasz mi wiarę w ligę angielską.
+12
Tu chyba za wiele nie ma co pisać.Chelsea pogrom w sumie mozna było się tego spodziewać
+21
a no Zapacosta pół boiska z piłką przebiegł i bramkarz za daleko z linii bramkowej wyszedł Zapacosta to zobaczył i strzeli z wrzuty wyszedł gol
12 wrz 2017 | 21:36
+21
po 1 połowie napiszę tyle Christiansen bardzo pewny punkt drużyny. Zapacosta fajna akcja z bramka i asysta Tibo. Jakoś ta pilka odskakuje cały czas Willanowi i Michiemu . Mecz w spokojnym tempie bez przemeczania sie na niedziele .
12 wrz 2017 | 22:42
0
A ja napiszę, że nie grał dziś żaden Christiansen, ale Christensen zagrał bardzo dobrze.