Video dodane przez: totil 12 wrz 2017 | 21:32
Dyskusja 21
13 wrz 2017 | 17:32
+2
patrzac na sklady angielskich druzyn w tym sezonie i biorac pod uwage ze w przypadku chelsea oraz man u jest to drugi sezon dla obu trenerow z tymi druzynami stwierdzam ze naprawde real i spolka moga trzas portkami przed nimi, zapowiada sie ciekawa liga mistrzow w tym roku!!!!!
13 wrz 2017 | 11:17
+12
Nie wiem jakie jeszcze debiuty zostały, w których może strzelić bramkę, ale pewnie to zrobi. Dobry początek United, jednak lipa z kontuzją Pogby.. Zwłaszcza, że teraz bardzo gęsty terminarz.
13 wrz 2017 | 11:09
+10
Fajnie sie oglada taki MU
13 wrz 2017 | 10:22
+12
No i fajnie wielkie firmy które wróciły do LM wygrywają.
13 wrz 2017 | 10:04
+4
Na miejscu Barcy zamiast Dembele starałbym się wyciągnąć Martiala
13 wrz 2017 | 10:00
+26
GGMU! Rozpoczęcie z przytupem. Mam nadzieję, ze tak już pozostanie.
+3
Marcus w debiucie w Premier League jak i Lidze Europy strzelił po 2 bramki.
13 wrz 2017 | 04:16
+4
Dobry mecz pod kontrolą. Parę setek niewykorzystanych głównie przez Mkhitarjana. Pogba pewnie z Evertonem nie zagra ale myślę że za tydzien da radę., strasznie pwchowa kontuzja.
13 wrz 2017 | 00:58
+6
Lukaku jak zwykle nie zawiódł 😀
13 wrz 2017 | 00:12
+7
Kto strzelił pierwszego gola Omena Mensah? A nie to Fellaini. A tak na serio to jest to niesamowite jak Rashford ładuje te bramki w debiutant. Następny debiut to pewnie mecz na MŚ i oczywiście tam też załaduje bramkę.
12 wrz 2017 | 23:53
+5
Dobry meczyk,oby tak dalej :) gg mu
12 wrz 2017 | 23:28
0
English version:
4-2-3-1 looks the most useless setting out. Broken, complicated and wasteful. Here does not play both clearly narrow / through the middle or clearly wide / by the sides, but so much along, that one of the sides is most of the time wasted. You understand what's going on. Especially in the big football it should work worse, but in the Polish league also, though to a lesser extent.

Wklejajcie to wszędzie w internecie do swoich ulubionych zagranicznych drużyn, żeby nie popełniały błędów. Hahahehe xD.
12 wrz 2017 | 23:54
-1
Boków w sensie skrzydeł. Atakujesz prawym, zawodnicy z lewej strony są w dużej mierze poza grą i odwrotnie.
13 wrz 2017 | 13:21
+2
Pomieszało mi się trochę. Chodzi o jedno i drugie najprawdopodobniej, bo gdyby chodziło tylko o jedno, to mógłbym zlekceważyć patologię, gdyż zawsze potrzebuję mocnych podstaw.
12 wrz 2017 | 22:55
+6
Raczej dużo nie musieli się namęczyć,mecz bez rewelacji i cały czas pod kontrolą. Sprawdzian przyjdzie z lepszymi przeciwnikami.
+23
haha no i znowu Rash strzela w debiucie :D Powrót do LM udany, wychodzimy z grupy spokojnie i potem walczyymy !
12 wrz 2017 | 22:48
+32
Wejście w LM z buta,bałem się o ten mecz bo oczekiwania były duże i presja na piłkarzach ogromna jednak udało się udzwignąć mamy 3:0 i United murowany faworyt grupy,nie można też pominąć bramki Rashforda ten chłopak to murowana gwiazda europejskiej piłki,myślę że obecnie nawet lepszy niż Mbappe tylko mniej rozdmuchany.
12 wrz 2017 | 22:45
+48
Rasford - Człowiek-Debiut !!
GGMU
12 wrz 2017 | 22:43
+48
Rashford-debiut-gol. To normalne u tego gościa.
12 wrz 2017 | 22:29
+39
Manchester wreszcie wraca na właściwe tory?
12 wrz 2017 | 21:45
+7
Trudne warunki i widać, że średnia przyjemność z gry. Trzeba wygrać, choćby 1:0 i się cieszyć z trzech punktów. Największa strata to kontuzja Pogby. Obawiam się, że może go przez najbliższy miesiąc zabraknąć :(