Video dodane przez: fanatic 13 wrz 2017 | 21:00
Dyskusja 62
14 wrz 2017 | 16:09
-1
CR7 powrócił i musiał postrzelać. Mecz ogórkowy, ale z takim rywalem niczego więcej bym się nie spodziewał. Najbardziej czekam na starcie Realu z Totkami.
14 wrz 2017 | 14:59
-7
z takimi cipami tylko 3:0 hahahaa
14 wrz 2017 | 14:42
-6
Dlaczego kibice Barcelony ciągle się spinają o to, że w telewizji leciał mecz Real - Apoel? Naprawdę mózgów nie macie? Tak ciężko pomyśleć i znaleźć transmisję innego meczu w internecie? ŻAŁOSNE.
14 wrz 2017 | 13:10
-2
Ja prdl co za down wrzuca te dziwne powtórki, nie widzisz chłopie że dźwięk nie współgra z nagraniem? Czy dźwięk doklejasz potem?
14 wrz 2017 | 10:30
-1
Gratki dla Realu :) Początek udany, oby tak dalej. Następna Borussia i oby siadło tak jak z APOEL'em :) HM!
14 wrz 2017 | 09:42
+4
Według mnie 4 zespoły będą walczyć o tytuł Ligi Mistrzów Real , Barcelona , PSG , Bayern
14 wrz 2017 | 09:55
+7
City może namieszać i chelsea
14 wrz 2017 | 12:49
+15
myślę że o tytuł w Lidze Mistrzów będą jednak walczyć w finale tylko 2 drużyny :-)
14 wrz 2017 | 09:21
0
Ronaldo jak zawsze kilka brameczek w LM.
14 wrz 2017 | 09:08
+30
Ramos zawstydził Benzeme :D
14 wrz 2017 | 08:42
+4
Gratulacje dla Realu. Wszystko zgodnie z ich planem.
14 wrz 2017 | 07:03
+21
no to ruszyła maszyna CR7 do strzelania goli
14 wrz 2017 | 05:55
-14
Karny naciągany ale po co jest ten cały system i pseudo sędzia za bramka skoro z 3 metrów nie widział że CR trafił gola?
14 wrz 2017 | 09:24
+12
Hah przeciez gola nie bylo koles slepy jestes jak ronaldo
14 wrz 2017 | 11:17
-8
Obejrzałem powtórki kilka razy, ewidentny gol.
14 wrz 2017 | 15:19
0
sory kolego nie było piłka mui całym obwodem przejsc
14 wrz 2017 | 15:26
0
i wgl gdzie te powtórki oglądałeś, na tym skrócie co jest wyżej? na tym gówno widać, ja oglądałem pomeczowe analizy i tam było zajebiście pokazane że nie było gola
14 wrz 2017 | 05:44
+8
Chuj nie mecz ale takie tym bardziej trzeba wygrywać. Ogólnie na + to bramka sergio, na - oczywiście stado ślepych sędziów. 3 pkt są, zapominamy i skupiamy się na następnym starciu. HM
14 wrz 2017 | 00:01
-14
Hala Madrid!
13 wrz 2017 | 23:22
+12
Obstawiłem za stówke wyniki meczów i to że będzie karny dla Realu no i dziekuje Realowi bardzo bo mój budżet wzrósł 830 zł.dzięki Real dzięki Ronaldo!!!!
14 wrz 2017 | 00:28
+33
Przy meczach barcy nie opłaca się nawet stawiać, że będzie karny tak niski kurs :/
13 wrz 2017 | 23:20
-4
Real dostaje karny z kapelusza jak Barca rok temu.
Czy marne sędziowanie z Hiszpanii musi sie przenosić na rozgrywki LM?
13 wrz 2017 | 23:08
-9
Najciekawszy moment meczu to ten kiedy ronaldo nie trafia do bramki z 2 metrów i doskonale wie że piłka nie przeszła za linie bramkową a i tak leci z płaczem do sędziego.. kurwa najlepszy piłkarz świata.. tak... haha
14 wrz 2017 | 15:20
-4
widzę że mój kom. jest minusowany.. ciekawe dla czego? dlatego że powiedziałem prawdę hala dzieci?
13 wrz 2017 | 23:03
+5
Mecz nudny jak flaki z olejem... wygrana Realu była sprawą oczywistą... ciekawe ile hala dzieci co głosowało na ten mecz w ogóle go oglądało... szkoda, że o jednej porze nie leciały mecze Realu i Barcelony, by się sezonowe dzieci pozabijały w tym głosowaniu.
13 wrz 2017 | 22:58
+8
Gratulacje dla Realu mało wymagający przeciwnik,ale ważne trzy punkty bo grupa arcy ciężka się trafiła.Jednak ten mecz nie zasługiwał na pokazanie w tvp Real grał niemrawo Apoel bez wiary,z góry można by przewidzieć obraz gry i zwycięstwo bez większego wysiłku i zaangażowania ekipy z Madrytu,dlatego na przyszłość proszę o bardziej rozważne wybieranie spotkań,człowiek czeka na tą lige mistzów i jak w końcu puszczają w tvp to zasypia na meczu którego wynik jest od początku przesądzony.
13 wrz 2017 | 23:01
+1
No kolejny. Kup sobie do Canal+ i przestań narzekać.
13 wrz 2017 | 23:11
+14
Z przyjemnością sobie kupie do Canal+ kolego,tylko powiedz co ;) nie denerwuj się chodzi mi o samą przyjemność oglądania,o emocje które ma wzbudzać spotkanie,nie wiem jak w tobie o ile oglądałeś,ale ja tam emocji nie odnalazłem żadnych
13 wrz 2017 | 23:16
0
No ale ludzie chcieli oglądać to zagłosowali na Real ich wybór. Przecież nie musiałeś patrzeć na ten mecz. W necie jest cała masa streamów w bardzo dobrej jakości do innych meczy. Poszukać włączyć sobie na tv i oglądać inny :) od tyle trudności :)
13 wrz 2017 | 23:18
+2
A w 1 komentarzu miało nie być "do". :D
13 wrz 2017 | 22:55
+9
Wow tego się nie spodziewałem jak oni wygrali z tak dobrym klubem?
13 wrz 2017 | 22:50
+15
Sorry Cr7 ale ta twoja cieszynka już mnie wkurwia !!!
13 wrz 2017 | 22:49
+11
jak dla mnie bale zagrał całkiem niezłe spotkani, i ta asysta piękne podanie :)
13 wrz 2017 | 22:43
+2
Tylko 3 gole? Z Nikozją?
13 wrz 2017 | 22:46
-5
Gdyby chcieli to by strzelili więcej. Pamiętam jak w tamtym roku było. Remis z Legia i smianie. Sezon jest długi grają w każdych rozgrywkach a to tylko ludzie więc zarządzanie od początku sezonu mądrze siłami to podstawa. Więc nie czaje takich ludzi jak Ty
+6
Sezon może jeśli długi, ale CR7 zawsze chce strzelać jak najwięcej i być nr 1 wśród strzelców LM. Teraz "czaisz"?
-3
Chyba każdy z tego co wiem chce strzelać. A o Ronaldo się nie martw przewagę w LM ma sporą. 2 bramki strzelone jak dla mnie git więc wybacz nadal nie.
+3
Czyli uważasz, ze Chelsea popełniła błąd strzelając 6 goli? Przecież sezon jest długi ... Co do CR7 jemu zawsze jest mało, a rywalizacja z Messim powoduje, że jego żądza strzelania jest ogromna
13 wrz 2017 | 23:02
0
Każdy gra jak chce. Ronaldo dziś chciał to było widać bo brak mu gry przez to pauzowanie w lidze. Natomiast reszta zespołu podeszla treningowo. Real to nie tylko Ronaldo i samemu się nie gra tylko w 11. Dlatego nie czaje narzekania.
13 wrz 2017 | 23:04
+1
Ale dobra nie ważne. Dobrej nocy :)
14 wrz 2017 | 02:52
-7
Prawda jest taka, że Messi nie musi nic udowadniać. Tylko hipokryci uważają, że jest jakakolwiek rywalizacja między nimi. Rywalizacja może być, ale tylko w liczbach, natomiast boisko weryfikuje wszystko. Leo to drybling, strzelanie wielu bramek, znakomite podania, szybkość, a Ronaldo to strzelanie wielu bramek i ewentualnie szybkość, która słabnie z wiekiem. Nie umniejszając CR-owi, jest piłkarzem wybitnym, jednym z najlepszych w historii, ale to nie to samo co Leo.
14 wrz 2017 | 07:59
-1
A co ma Messi do tego? I czy Ronaldo musi coś udowadniać? Wygrał już praktycznie wszystko zresztą jak obaj i obaj sa na poziomie niesamowitym. Po co ich porównywać ile ludzi tyle głosów. Tak czy siak największą radość miałem z oglądania Zizou na boisku bardziej kompletnego piłkarza niż on nie było i nie będzie. Nawet oglądanie Ronaldo i Messiego tyle radości mi nie daje jednak zaznaczam, że obaj to już żywe legendy futbolu.
13 wrz 2017 | 22:40
+1
Na spokojnie rozegrany mecz, kontrowersyjny karny (Perez'a nie stać na VAR xD!) i ładny gol Ramosa. Vamos Blancos!
13 wrz 2017 | 22:30
-18
1. karny z dupy, aż dziwie się, że sędzia nie uznał tego co się od poprzeczki odbiło + gola ze spalonego na 4-0 xD
+9
A co powiesz o golu Mayorala visca łebku?
13 wrz 2017 | 22:26
-6
Bez rewelacji, karny z kapelusza (tradycyjnie) no i przeciętny wynik jak na Real.
13 wrz 2017 | 22:44
+2
A co Ty myślałeś ze beda się rzucać na Apoel i siły tracić? Mecz do wyjśćia wygrania i zapomnienia. Karny z kapelusza może i racja ale w 1 połowie powinien na Ronaldo przy strzale być odgwizdany nie było. Mniejsza o to Real się nawet nie wysilił. Apoel w tej grupie będzie dostawcą pkt łatwych ale chyba co do tego nie ma nikt wątpliwości. Ciekawy wynik natomiast w meczu BVB mocno na starcie utrudnia im to sprawę. Tym bardziej że z Realem o pkt będzie im bardzo cięzko
-1
Fives durniu! Kibicu barcy nie chcesz abym ci przypomniał o karnym z kapelusza.
-8
To hala dzieci, czemu głosowaliście na ten słabiutki meczyk, zamiast na ładne widowisko BvB - Tottenham?
+2
ciekawe na co byś ty głosował jak by barcelona grała z olimpiacos'em a w tym samym czasie atletico z chelsea
13 wrz 2017 | 22:48
-3
A ktoś ci broni oglądać mecz Totenhamu vs BVB? Użyj mózgu, masz chłopczyku internet!
+3
Dla niektórych poszukanie sobie streama to przedsięwzięcie większe niż wysłanie łazika na Marsa przez NASA dlatego nie ma co się dziwić :) Lepiej wejść tutaj napisać 3-4 durne komentarze zamiast trochę pomyśleć.
13 wrz 2017 | 21:29
+14
Ja pierdole mimo,że połowa meczu minęła to ja dalej nie mogę zrozumieć skąd kurwa w Polsce tyle slepych hala dzieciaków, które wolą Real z Apoelem niż Spurs-BVB?
13 wrz 2017 | 21:40
+5
Nikt cie nie zmusza do oglądania visca łebku.
13 wrz 2017 | 21:52
+15
Cytując klasyka: "Większość jest głupia" Pozwolisz decydować większości to będziesz miał bajzel i w polityce i przy wyborze meczu LM. Pozdro!
13 wrz 2017 | 21:55
+21
Panie a idz pan w huj 😂 po co sie spinasz? Fani Realu Ogladaja Real fani Bvb i Spurs ogladaja spurs nie mozna byc jedna dupa na dwoch weselach. Chcesz ogladac Bvb To Na Huj tu wlazles?
+3
Każdy ma prawo do głosu. Chcą obejrzeć drużynę, której kibicują mają do tego prawo. A Ty po prostu wykup sobie kanały z dostępem do LM a nie płaczesz jak baba i dzieckiem największym tuta jjesteś Ty
14 wrz 2017 | 00:49
-5
Footballer123 - Co visca śmieciu boli dupsko po 5-1? Ma boleć :D
14 wrz 2017 | 07:34
+1
Ciebie to chyba nadal boli po 3-2 i 4-0 na Bernabeu co?

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.