Video dodane przez: pct 13 wrz 2017 | 21:10
Dyskusja 37
15 wrz 2017 | 13:07
+3
Zielu słaby mecz ale to dlatego że całe Napoli słabo zagrało, i on ma tak samo w reprezentacji , jak koledzy słabo to on też
14 wrz 2017 | 15:42
+5
Ziomek typował 2:1 dla Szachtara, a ja mówiłem, że Napoli ugra chociaż remis. Przyznaje się bez bicia, że nie wróżyłem Szachtarowi zwycięstwa a tu niespodzianka.
+9
Ja nie wiem, dlaczego wy się tak pastwicie nad tym Milikiem. Czy do was dociera, że on miał dosyć długą przerwę spowodowaną kontuzją. Praktycznie cały poprzedni sezon miał w dupę. Wrócił na koniec, ale zagrał tam jakieś ogony i to wszystko. Po takiej przerwie nie wraca się tak od razu do super dyspozycji. Potrzeba czasu na to, by znowu poczuć piłkę, wejść w rytm, zgrać się znowu z kolegami. No ale łatwiej jest napisać, że Milik jest słaby i powinien grzać ławę...
14 wrz 2017 | 15:29
+4
a fakty są takie, że w ostatnich 10 meczach w których grał w Napoli strzelił 7 goli. Nie najgorzej.
14 wrz 2017 | 12:39
+2
Czy ta jedna bramka z karnego, może zadecydować o dalszych losach Napoli w tej grupie? Chyba nie sądze.
14 wrz 2017 | 11:58
+5
Wiecie co mnie zadziwia, że nawet tak słabe państwo jak Ukraina, gospodarczo, kulturowo, politycznie, ba nawet ostatnio miała miejsca tam wojna domowa ma silniejsze drużyny niż Polska... Co by nie mówić, chłopaki pokazują jak grać w piłkę u nas to po porstu kurwica człowieka zalewa jak się widzi tych grajków.
14 wrz 2017 | 10:35
+8
Bez urazy, ale Milik kompletnie bez formy.
14 wrz 2017 | 09:56
+5
Szachtar to nie ogórki, ale mimo wszystko ten wynik to niespodzianka.
14 wrz 2017 | 09:16
+2
Arek to trochę się taki delikates wydaje i ma dryblingu ale ma za to fajnego rogala z dystansu z lewej. Mertens fajnie zrywa i drybluje. Oni by mogli w duecie dobrze współpracować ale 12 nie wejdzie :)
14 wrz 2017 | 06:46
-3
Dajcie tego Mertensa za Milika :)
14 wrz 2017 | 05:32
+52
- Czy skazany ma jakieś ostatnie życzenie przed rozstrzelaniem?
- Tak, niech strzela Milik.
14 wrz 2017 | 04:42
-1
Milik jak Lewandowski...wyznaczony do strzelania karnych !
14 wrz 2017 | 01:16
+9
Ze skrótu wynika tyle, że ten wielki Insignie, którego Barca powinna kupić potykał się o własne nogi ;)
13 wrz 2017 | 23:50
-37
Zielinski i Milik powinni grzac lawe,bo sa za slabi na Napoli.Ich poziom byl,jest i bedzie na polska ekstranedze.
-36
Napoli odpadnie... z takim Milikiem to tylko z karnych mogą coś strzelić. Zieliński też co najwyżej do Ekstraklasy się nadaje.
14 wrz 2017 | 16:16
+1
Feyenoord nie wyjdzie, a tym bardziej Manchester City...
13 wrz 2017 | 23:01
+16
Szachtar zrobił pierwszy duży krok aby wyjść z grupy.
13 wrz 2017 | 22:49
+38
Oj chlopcy ziel i mil widac nie w formie ,naprawde boje sie o mecze pazdziernikowe repezentacji . Milik ma latwosc w dojsciu do bramkowych sytuacji jak naprawde malo kto ale zeby takie patelnie tracic to juz nasowa sie na jezyk jedno slowo Kurwa Mac.
-10
drewniak mylik oczywiście 3 stówy musiał zjebać ale ze jest ulubieńcem nawałki to ma pewny plac. nawałka out! trener z zagranicy posadzi tego leszcza na ławie od razu
13 wrz 2017 | 22:58
-4
Nie pierdol takich glupot bo pewnie podczas mistrzostw darles jape ze Nawalka najlepszy dla Polski gdyby nie on to nw jak by wygladala nasza reprezentacja troche szacunku!
14 wrz 2017 | 14:05
-1
Ciekawe za co te minusy za prawde?
13 wrz 2017 | 22:35
+22
Milik=Porażka. Co to za napastnik, który potrafi masowo marnować setki, nie potrafi utrzymać linii spalonego w najprostszej sytuacji, a dosłownie każde jego przyjecie wymaga sporo do poprawy bo potrafi 'skleić' tylko te piłkę, którą jest w miejscu.
13 wrz 2017 | 22:57
+3
Akurat jezeli chodzi o spalone to raczej mysle, ze to nie.jego.wina tylko koledzy z druzyny spowalniali podanie I podejmowali za dlugo decyzje. W takich sytuacjach od razu daje sie pile na napadziora, ktory jest juz rozpedzony zeby wyjsc sam na sam, a nie myslenie niewiadomo o czym, a tutaj ulamki sekund decyduja o podaniu
14 wrz 2017 | 11:17
+2
myślę, że forma Milika to kwestia czasu. Kontuzja i przerwa spowodowała braki techniczne i utratę pewności siebie. Ale jak mało kogo piłka go szuka. Przypomni sobie jak się strzela bramki. Myślę, że trener Napoli w niego wierzy. Niestety Zielu w regresie..
13 wrz 2017 | 22:32
-16
Nie wiem jak wy,ale ja obstawiam ze Szachtar bedzie czarnym koniem tegorocznej LM
13 wrz 2017 | 22:02
+5
To tu się odjebało?
13 wrz 2017 | 22:48
-10
jajco niedzielny kibicu, Shaktar u siebie jest bardzo mocny, niewielu jest w stanie go pokonać
13 wrz 2017 | 22:59
+17
To, ze ktos zapytal co sie stalo nie znaczy, ze musisz kogos nazywac niedzielnym kibicem I odpowiadac chamskim tekstem. Nie kazdy musi sie interesowac Szachtarem czy innym zespolem o ktorym np. Ty wiesz wiecej