Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Real Sociedad
1-3 {{score_string}}
17 wrz 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
19'
(as S. Ramos)

28'
36'

38'
42'
45'
1'
57'

61'
(as Isco)

64'
69'
77'
86'
90'
3'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

0
Tyle krytyki, ale rajd Bale'a niesamowity!!!
18 wrz 2017 | 21:58
18 wrz 2017 | 20:27
-1
Gareth na koniec jeszcze symulkę walnął :D
18 wrz 2017 | 17:55
-8
Ja pierdole Real ciągle wygrywa może już będzie a Barca musi gonić może Zidane podpisał pakt z Diabłem zamian za wyniki tego nikt nie wie ale Barca jest najlepsza i Piast Babice też ☺?
18 wrz 2017 | 15:53
-1
strach przed ława go opetał
18 wrz 2017 | 13:14
+15
Brawo Gareth! Pokazał nareszczcie to co ma najlepsze i oby tak dalej.
18 wrz 2017 | 13:33
+9
Wielkim fanem nie jestem, ale piękną piłkę nożną doceniam :) Przyspieszenie Bale'a było piękne!
18 wrz 2017 | 12:48
-30
Szkoda Sociedad :/ Cały mecz walczyli, a Real znowu przyfarcił. Powinno być 2:1 dla Sociedad, ale ta cholerna poprzeczka.
A sędzia też przypomniał poprzedni sezon - wystarczyło tknąć piłkarza Realu i już faul, a sami Królewscy kosili, taranowali i nic...
18 wrz 2017 | 13:30
+21
Stek bzdur
18 wrz 2017 | 17:14
+4
Fives, który raz Ci piszę, że jesteś durniem?! 3? 4? Na pocieszenie masz filmik swojego zapewne idola
A przepraszam... dodanie tego linku to sarkazm bo żeby go zobaczyć trzeba mieć 18 lat...
19 wrz 2017 | 00:16
+2
Obejrzałem ze 40 sekund ;B i muszę ci podziękować, bo właśnie tak wyobrażam sobie tutejszych troli meczykowych :D
19 wrz 2017 | 12:11
+1
Footroll to spoko gość, kibic Barcy ale z dystansem. Potrafi wyśmiać typowych visca łebków i hala dzieciaków. Szacun dla niego a ten filmik, który podałem właśnie przedstawia i ośmiesza takich gości jak Fives
18 wrz 2017 | 12:09
+3
NIezbędne 3 pkty dla Realu. Brawo dla młodzieży i Bale poszedł jak za najlepszych czasów. Dobrze byloby go oglądać częściej w takiej odsłonie.
18 wrz 2017 | 11:46
18 wrz 2017 | 11:07
+19
Bale może formy nie ma ale jak turbo włączy to nie ma szans.
18 wrz 2017 | 11:03
0
Przewidziałem ten wynik!

Ale nie było łatwo!
18 wrz 2017 | 09:43
+14
Piękna bramka Bale'a! Przypomniał wszystkim na co go stać i oby tak dalej!
18 wrz 2017 | 09:13
+12
Wkoncu Bale pokazał na co go stać i bramka w jego stylu ma patent na ten sociedad mam nadzieję ze wróci do formy. A teraz zla wiadomość dla kibiców Barcelony teraz będzie tylko cieplej u was wypada dembele u nas wraca król od strzelania goli :)
0
Po twoich komentarzach stwierdzam ze albo jesteś dzieciaczkiem albo masz coś z bania nie tak.
18 wrz 2017 | 11:00
0
Teraz mamy dwa pozornie łatwe mecze z eibarem u siebie potem przywitamy beniaminka a wiesz że i Real umie dobrze przywitać i Barca :)
18 wrz 2017 | 09:05
+10
Wyrównany mecz ale Real jak zwykle konretniejszy. Nie ma bata na drużyne która na 100% strzeli ci bramke w każdym meczu xD
18 wrz 2017 | 08:37
+8
Dobry mecz młodych zawodników. Na plus Theo, Borja i Isco
18 wrz 2017 | 08:35
+9
na konkretnym gazie Bale poszedł przy bramce :)
18 wrz 2017 | 08:29
+9
Gratulacje dla Realu Madryt. Ciężki teren i ważne dla nich 3 punkty. Rekord Santosu wyrównany.
18 wrz 2017 | 07:56