Video dodane przez: fanatic 17 wrz 2017 | 21:09
-1
Gareth na koniec jeszcze symulkę walnął :D
18 wrz 2017 | 17:55
-8
Ja pierdole Real ciągle wygrywa może już będzie a Barca musi gonić może Zidane podpisał pakt z Diabłem zamian za wyniki tego nikt nie wie ale Barca jest najlepsza i Piast Babice też ☺😀
18 wrz 2017 | 15:53
-1
strach przed ława go opetał
18 wrz 2017 | 13:14
+15
Brawo Gareth! Pokazał nareszczcie to co ma najlepsze i oby tak dalej.
18 wrz 2017 | 13:33
+7
Wielkim fanem nie jestem, ale piękną piłkę nożną doceniam :) Przyspieszenie Bale'a było piękne!
18 wrz 2017 | 12:48
-30
Szkoda Sociedad :/ Cały mecz walczyli, a Real znowu przyfarcił. Powinno być 2:1 dla Sociedad, ale ta cholerna poprzeczka.
A sędzia też przypomniał poprzedni sezon - wystarczyło tknąć piłkarza Realu i już faul, a sami Królewscy kosili, taranowali i nic...
18 wrz 2017 | 13:30
+21
Stek bzdur
18 wrz 2017 | 17:14
+4
Fives, który raz Ci piszę, że jesteś durniem?! 3? 4? Na pocieszenie masz filmik swojego zapewne idola
A przepraszam... dodanie tego linku to sarkazm bo żeby go zobaczyć trzeba mieć 18 lat...
19 wrz 2017 | 00:16
+2
Obejrzałem ze 40 sekund ;B i muszę ci podziękować, bo właśnie tak wyobrażam sobie tutejszych troli meczykowych :D
19 wrz 2017 | 12:11
+1
Footroll to spoko gość, kibic Barcy ale z dystansem. Potrafi wyśmiać typowych visca łebków i hala dzieciaków. Szacun dla niego a ten filmik, który podałem właśnie przedstawia i ośmiesza takich gości jak Fives
18 wrz 2017 | 12:09
+3
NIezbędne 3 pkty dla Realu. Brawo dla młodzieży i Bale poszedł jak za najlepszych czasów. Dobrze byloby go oglądać częściej w takiej odsłonie.
18 wrz 2017 | 11:46
-25
Real wygrał z półamatorami, dzięki czemu miliony dzieci z rana pójdzie uśmiechnięte do szkoły.
18 wrz 2017 | 11:07
+19
Bale może formy nie ma ale jak turbo włączy to nie ma szans.
18 wrz 2017 | 11:03
0
Przewidziałem ten wynik!

Ale nie było łatwo!
18 wrz 2017 | 09:43
+14
Piękna bramka Bale'a! Przypomniał wszystkim na co go stać i oby tak dalej!
18 wrz 2017 | 09:13
+12
Wkoncu Bale pokazał na co go stać i bramka w jego stylu ma patent na ten sociedad mam nadzieję ze wróci do formy. A teraz zla wiadomość dla kibiców Barcelony teraz będzie tylko cieplej u was wypada dembele u nas wraca król od strzelania goli :)
0
Po twoich komentarzach stwierdzam ze albo jesteś dzieciaczkiem albo masz coś z bania nie tak.
18 wrz 2017 | 11:00
0
Teraz mamy dwa pozornie łatwe mecze z eibarem u siebie potem przywitamy beniaminka a wiesz że i Real umie dobrze przywitać i Barca :)
18 wrz 2017 | 09:05
+10
Wyrównany mecz ale Real jak zwykle konretniejszy. Nie ma bata na drużyne która na 100% strzeli ci bramke w każdym meczu xD
18 wrz 2017 | 08:37
+8
Dobry mecz młodych zawodników. Na plus Theo, Borja i Isco
18 wrz 2017 | 08:35
+9
na konkretnym gazie Bale poszedł przy bramce :)
18 wrz 2017 | 08:29
+9
Gratulacje dla Realu Madryt. Ciężki teren i ważne dla nich 3 punkty. Rekord Santosu wyrównany.
Zauważyłem ciekawą zależność:
Barca radzi sobie zazwyczaj dobrze przeciwko Valencii, Levante czy powiedzmy Atletico, natomiast Real zazwyczaj się męczy z tego typu drużynami, ale znowu radzi sobie bez zarzutu z Real Sociedad czy Malagą, jak widać każda taktyka ma swoje mocne i słabe strony :)
18 wrz 2017 | 00:31
+23
Bale pokazał jebnięcie w nogach... lubię to :)
17 wrz 2017 | 23:15
+10
Wróci Ronaldo to jakość gry Realu podniesie się o jakieś 23% więc jestem spokojny o ten sezon :)
+8
bale co za turbo
17 wrz 2017 | 23:08
+9
Spokojnie Real w oslabieniu odrabia straty ...Wroci benzyna ronaldo i jazda z nimi....Hala MAdrid!!!
17 wrz 2017 | 23:01
+18
Brawo Real. Przebudzenie Bale'a. Fajny mecz. Czekam na powrót Ronaldo...
17 wrz 2017 | 22:56
-94
Kolejny słaby mecz Realu , nie pokazali nic wielkiego , dużo farta przy niektórych sytuacjach i szkoda że nie przejebali pedałki :) (każdy kto wciśnie minus to gej ahaha :)
17 wrz 2017 | 23:00
+32
Kolega Kastleta? Bo poziom umysłowy ten sam nawet niższy, nawet Barcelonie wstyd za takich przygłupów jak Wy.
17 wrz 2017 | 23:06
-48
Sporo pedziów ,mamy już 10 i jedne nawet ma coś do powiedzenia :)
17 wrz 2017 | 23:10
+20
Mówił Ci ktoś, że nawet dnem Cię ciężko nazwać, bo Ty w nie od spodu pukasz? Uderz mocno głową w ścianę i idź spać. Może rano coś w Twojej głowie ruszy i tak odkryjesz, że mózgu używa się do myślenia :)
17 wrz 2017 | 23:32
-36
Znam twojego ojca był chińczykiem , nazywał sie CIĄG-MI-CHUJ :)
0
Farta to ma Farca wtym sezonie...A Z Getafe to wogóle ze wygrali ten mecz,bo powinni go conajwyzej zremisowac.. Jaki klub tacy kibice czyli same pizdy!!
17 wrz 2017 | 22:52
+16
Nareszcie pewne ligowe zwycięstwo Realu
17 wrz 2017 | 22:50
+9
Ważne zwycięstwo na bardzo trudnym terenie. Sociedad jest u siebie bardzo mocny. To nie był dziś spacerek dla Realu. Brawa dla obu ekip bo spektakl bardzo dobry i z przyjemnością się ten mecz oglądało. Walka o każdy fragment boiska:) Oby tak dalej, bo trzeba odrabiać straty. Borja bardzo ładnie się pokazał, zreszta cały zespół na plus:) HALA MADRID!!!!!
17 wrz 2017 | 22:44
+17
Dobry mecz, Borja pokazał się z dobrej strony. Bale widać jaka gra mu odpowiada, jednak nie stracił tak na szybkości. Varane też zarąbistą szybkość pokazał. Isco za dużo przytrzymywania i strat ale asystę zaliczył genialną.
-58
Realowi coś dziwnie łatwo idzie na Anoeta. Jest chyba tak jak myślałem - Sociedad regularnie się im podkłada. To niemożliwe, żeby Barcelona nie potrafiła tam wygrać od 10 lat a Real co tam pojedzie to leje ich dwoma, trzema bramkami, nawet, gdy jest mocno osłabiony. Sociedad to obok Getafe, Espanyolu i Malagi kolejna drużyna, która podkłada się Realowi. Potem się nie dziwcie, że Barcelona nie wygrywa ligi, jak Realowi 1/4 ligi się podkłada to trudno jest ją wygrać. Dlatego ważniejsze są dla mnie rozgrywki Ligi Mistrzów, wolne od takich klubów jak Espanyole itd. Barcelona ma w lidze hiszpańskiej 19-stu rywali, Real 15-stu.
17 wrz 2017 | 22:48
+33
Normalnie starożytni kosmici przy Twojej teorii to pikuś. Zgłoś się do Macierewicza poprowadzicie śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Większej głupoty nie czytałem w życiu. I nawet nie mam złudzeń, Ty nie trolujesz Ty masz coś z głową nie tak
17 wrz 2017 | 23:14
+11
W Lidze Mistrzów też się podkładają bo Real ostatnio wygrywa :D
18 wrz 2017 | 01:57
-11
Zgodze się z przedmowca. To jest kurwa jakiś żart. Żeby tak bezczeczelnie się podkladać i strzelać samobóje żeby tylko srealik wygrał, takie rzeczy tylko w Laliga
17 wrz 2017 | 22:39
-61
Realowi coś dziwnie łatwo idzie na Anoeta. Jest chyba tak jak myślałem - Sociedad regularnie się im podkłada. To niemożliwe, żeby Barcelona nie potrafiła wygrać tam od Sociedad to obok Getafe, Espanyolu i Malagi kolejna drużyna podkłada się Realowi. Potem się nie dziwcie, że Barcelona nie wygrywa ligi, jak Realowi 1/4 ligi się podkłada to trudno jest ją wygrać. Dlatego ważniejsze są dla mnie rozgrywki Ligi Mistrzów, wolne od takich klubów jak Espanyole itd.
17 wrz 2017 | 22:40
-53
Barcelona ma w La Liga 19 przeciwników, real 16-stu.
+19
Nie wierzę w ten komentarz xDDDD
17 wrz 2017 | 22:47
+10
No LMistrzów Real tez ostatnie dwie edycje wygrał to popatrz biednej Barcelonie nawet tam się nie podkladają, idź spac i nie pierdol głupot! !!
17 wrz 2017 | 22:35
+38
Użytkownik "Football_Transfers" napisał wczoraj, że Hala Dzieci śmieją się z Paulinho a sami zostali ze śmiesznym Mayoralem. Mam nadzieje, ze to czytasz i Borja zamknął Ci usta tak jak i pozostałym osoba które go hejtowali.. MAYORAL zapamiętajcie to nazwisko bo będą z niego ludzie.
+33
kapitalna asysta Isco przy golu Bala który w swoim stylu dzida do przodu wyprzedził obrońcę i strzelił gola na przełamanie
17 wrz 2017 | 22:18