Video dodane przez: pct 17 wrz 2017 | 22:48
Dyskusja 40
22 wrz 2017 | 20:20
0
Nie cierpię, kiedy taki decyzje sędziego wpływają na wynik meczu. Tam był karny na samym początku.
19 wrz 2017 | 13:44
+5
Neymar płaczek myślał że jak dali na niego 222 to może wszystkich rozstawiać haha jeszcze się obrazi i nie będzie chciał grać
18 wrz 2017 | 21:58
18 wrz 2017 | 20:39
-10
Jak by Neymar strzelał karnego to by było 3-0 ;)
18 wrz 2017 | 20:35
+13
Szkoda OL zasłużyli na remis....
18 wrz 2017 | 12:19
+13
Dobrze, że Lyon sam pomógł szczęściu, bo jak się wewnątrz drużyny kłócą o stałe fragmenty to chyba za dużo gwiazdorzą. Trener ma ogarniać takie rzeczy, na co czeka to nie mam pojęcia, pierwsze sygnały już były.
18 wrz 2017 | 11:35
-1
Niby takie super trio a nawet słabemu Lyonowi bramki nie strzelili... cieniasy za 200 baniek.
18 wrz 2017 | 19:19
+5
Po tym ile sytuacji miał Lyon nie wiem czy jest taki słaby... polskie kluby wszystkie rozłożył by na łopatki.
18 wrz 2017 | 20:23
+1
:..cieniasy za 200 baniek..." Widać że nie masz pojęcia o piłce bo sam neymar kosztował ponad 220 baniek. Odsyłam na kwejka, tam możesz śmiało komentować.
18 wrz 2017 | 09:33
+13
Strzel dwie bramki przegraj mecz 2:0 :D
A co do Cavaniego to długo nie poskacze Neymar przyszedł do PSG żeby być liderem tej ekipy a nie być w cieniu Cavaniego nie po to płaci sie 222 mln za zawodnika. Prosta sprawa jeżeli Urugwajczyk będzie się stawiał to PSG otworzy mu drzwi do odejścia to Neymar jest tam gwiazdą i pod niego bedzie budowany skład a napadziorow jak Cavani to na pęczki na rynku transferowym.
18 wrz 2017 | 12:15
+2
Na plus dla PSG narazie działa to tak, że na Cavaniego działa to motywująco i napierdala skąd popadnie. Ale koniec końców musi pogodzić się ze swoją pozycją w drużynie i zrobić miejsce Neymarowi, tak jak Benzema zawsze robił Ronaldo. Po sezonie okaże się czy Cavani na to pójdzie, czy pójdzie z Paryża.
18 wrz 2017 | 19:06
-1
Wiem, że moją tezą portal Pudelek.pl by się nie powstydził, ale z biegiem czasu, a zwłaszcza po transferze Neymara, zaczynam na poważnie się zastanawiać czy transfer Roberta do PSG jest realny. Po tym lekkim "konflikcie" jego z Bayernem i wcześniej wspomnianym transferze Neymara, wydaje Się to całkiem możliwe aby zastapił Cavaniego, a bedzie to z pewnością wzmocnienie dla PSG. No ale pożyjemy zobaczymy.
18 wrz 2017 | 20:55
+2
Ogarnijcie się do chuja, wszędzie byście pchali lewego. Co to lewy jakiś zapchajdziura ?
18 wrz 2017 | 08:38
+11
Mecz mógł mieć całkowicie inny przebieg. Dziwne są sytuacje gdzie Neymar kłóci się z Cavanim o wykonanie rzutu wolnego i karnego, do tego wkracza Alves. Trener powinien z nimi porozmawiać bo drużyna nie wygląda jak kolektyw. Mecz ciekawy dla kibica :)
18 wrz 2017 | 08:28