Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Video dodane przez: admin 18 wrz 2017 | 19:56
0
Może i to okrutne, ale tam nie powinno być gwizdka, tylko uznany gol.
19 wrz 2017 | 14:28
0
Ja gram w lidze biznesu, takie tam old bojowskie gówno i tam sędziego za takie coś by wyjebali z pracy na amen.
19 wrz 2017 | 04:41
+1
och Lechia cos kiepsko dalej wam idzie
19 wrz 2017 | 02:12
-3
No nie wierzę!!!! !!! Gdzie ten VAR ??? Boniek powinien interweniować!!!
18 wrz 2017 | 22:54
0
Noszkurwa tak blisko zwycięstwa wreszcie ja pierdolę....
18 wrz 2017 | 21:58
18 wrz 2017 | 21:36
+23
Jagiellonia powinna prowadzić 1:4 i byłoby po meczu. Sędzia trochę spuchł przy tej bramce, której nie uznał.
18 wrz 2017 | 21:03
+7
To spotkanie obydwu drużyn mogło się podobać pod względem szczelonych bramek.Bramka Przemysława Frankowskiego coś pięknego nie często się oglada na polskich boiskach , bramka kolejki niewątpliwie. :)
18 wrz 2017 | 21:02
+7
Peszko grał czy zapił w szatni?
18 wrz 2017 | 23:14
+6
Na trybunach walił dynx z Milą i Waldkiem Kiepskim.
18 wrz 2017 | 20:52
+3
No i po co zmieniać w końcówce meczu piłkarza ofensywnego na napastnika zamiast bronić wyniku i wpuścić guilherme lub kwietnia do obrony wyniku to trener mysli ze co 2-4, 2-5 wygra mecz T_T nie tylko piłkarze w mojej ocenie przegrali ten mecz ,mamrot znowu zabłysnął zmianą...
18 wrz 2017 | 20:46
+4
Jeden z lepszych meczy ekstraklasy jaki ostatnio obejrzałem szkoda że kibice trochę popsuli widoczność pod koniec.
18 wrz 2017 | 20:09
+4
Jeśli to nie była typowa ekstraklasowa Kopanina to szkoda że nie obejrzałem.
18 wrz 2017 | 21:07
+8
znając realia naszej ligi to był to spektakl na miarę finału Ligi Mistrzów
18 wrz 2017 | 20:06
+5
Szkoda gadać, uważam ze powinnismy wygrać, przynajmniej jednym golem więcej.. szkoda tylko ze przy przewadze nie umieliśmy się zorganizować i ustalić wynik meczu. No cóż piłkarzy mamy dobrych ale kurwa nie zawsze myślących... kontry przy przewadze tak zjebane ze aż żal dupę ściska. Wtopa uważam na własne życzenie. Bo ten mecz był nasz. Pozdrawiam

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.