Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Lazio Rzym
1-4 {{score_string}}
20 wrz 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Napoli
21'
25'
25'
29'

34'
46'
54'
56'

59'
70'
79'
81'
90'
2'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

-3
Jak wam sie nie podoba wolny internet to po huj taka strona??????????????????????????????????????????????????????????? i możliwośc komentowania do huja nędzy
21 wrz 2017 | 20:45
+3
widac pozycje Polaków sa marni albo ich marnuja jak Kryche to było normalne przeszli do lepszych klubów dla kasy
22 wrz 2017 | 12:23
+1
Co Ty gadasz? Zielinski juz dawno temu wywalczyl sobie miejsce w podstawowej 11, ale teraz widocznie trener ma inną taktykę i dlatego jest na ławce.
21 wrz 2017 | 20:18
+1
Szkoda, że nasi nie grają. :( Bo grą nie można nazwać 10 czy 20 minut w meczu.
Coś czuję, że Krychowiak zastąpi Zielińskiego w kadrze. Ciekawe, czy Nawałka wróci do ustawienia z jednym napastnikiem w zbliżających się meczach, czy też będzie jednak stawiał na grę dwoma i na Milika.
21 wrz 2017 | 18:45
+1
Trudno....byli lepsi..ZAWSZE ZA LAZIO!!!!
21 wrz 2017 | 14:33
-24
hahaha polaki ława haahaha
21 wrz 2017 | 14:57
+18
Ciebie nawet pod stadionem nie było - przerywie życiowy..
21 wrz 2017 | 11:09
+15
Martwi trochę czas na boisku Polaków. Milik tylko 9 minut a Zieliński 17 minut. Słabizna... a to nasi podstawowi piłkarze w kadrze! Biorąc pod uwagę formę i pozycję Mertensa na miejscu Arka bym się już pakował i szukał drugiego Ajaxu gdzie mógłby grać a Zieliński to inna bajka on dostanie swoje mecze od początku jestem przekonany.
21 wrz 2017 | 15:21
+6
Milik jest słabszy po prostu
21 wrz 2017 | 18:12
0
nie wiem czy zauważyłeś specu, ale karny dla Napoli po faulu na Zielińskim. Ma słabszy moment formy, to prawda, ale to nie powód jeszcze do bicia na alarm. Co do Milika - zwyczajnie przegrywa rywalizację. Mertens jest skuteczny i gra na równym poziomie. Po co Sarri miałby coś tu zmieniać? Milik gra, jak Mertens musi odpocząć.
22 wrz 2017 | 09:48
0
No i ? Ja napisałem o czasie boiskowym nie o tym czy Zieliński go wykorzystał.
22 wrz 2017 | 22:16
-1
Mertens na równym poziomie z Milikiem? Cooooo? Chyba dwie półki wyżej i TOP 10 napastników 😂
21 wrz 2017 | 09:40
+10
taki gol Mertensa to ie przypadek.W zeszlym sezonie podobna rowniez kapitalna bramka.Ten gosc jest niesamowity.Oby to byl ten sezon Napoli i ich Scudetto.Oni na to zasluguja.W Lm z szachtarem jakby od poczatku grali takim skladem jak z Lazio to nie byloby porazki.
21 wrz 2017 | 09:30
+27
co Mertens puknął w tym meczy brameczkę to tylko podziwiać , ciężko będzie miał Arek z przebiciem
21 wrz 2017 | 10:12
+13
Ciezko ??? Nie oszukujmy się, Milik juz nie wroci do pierwszej 11, jesli Napoli bedzie grac takim ustawieniem i dalej bedzie grac Mertens. Martwi mnie tylko brak Zielinskiego, ale co do niego to mam jeszcze nadzieje, ze pokaze na co go stac i wskoczy do pierwszego zespolu.
21 wrz 2017 | 12:24
+8
Z usług Zielińskiego Sarri korzysta w miarę rozsądnie i chłopak ma swój czas. Co do Milika to masz rację niestety, bramkostrzelne Napoli nie ma powodu żeby wpychać go na siłę do pierwszej 11. Ta głupia kontuzja mocno pokrzyżowała plany..
21 wrz 2017 | 15:23
+4
Mertens w zeszłym sezonie 28 goli, a w tym już 6 😁
21 wrz 2017 | 18:17
0
a Milik w tym sezonie 4 mecze (w klubie) 2 gole. 175 minut. Średnio potrzebuje 88 min na gola. Szału nie ma, ale też nie jest tragicznie. Szczególnie przy takiej konkurencji jak Mertens.
Dla porównania Dries Mertens (w klubie) 8 meczy 7 goli - 575 minut średnio 82 min na gola.
22 wrz 2017 | 22:18