Jose w końcu poukładał ta ekipę a Lukaku jest pewnym dopełnieniem do tej układanki !
Brawo Czerwone Diabły! W tym sezonie w końcu grają na miarę swoich możliwości. Oby tak dalej.
+15
Mam nadzieję, że United w tym sezonie zdobędzie mistrza :)
23 wrz 2017 | 19:38
+9
Takimi wygranymi zdobywa się mistrza. Byle jaka gra i mecz ale 3 pkt zainkasowane.
23 wrz 2017 | 19:32
+5
Najważniejsze, żę wygrana jest i 3 pkt.
23 wrz 2017 | 19:09
+8
Troche to wyglądało jakby Mourinho chciał obronić to 1:0 jak najmniejszym nakładem sił (w środe czeka mecz w Moskwie). Szkoda jeszcze jednej setki Lukaku i Herrer'y bo mogło obyć się bez nerwów w końcówce. Cieszą 3 pkt. takie mecze trzeba wygrywać jak się marzy o mistrzostwie.
23 wrz 2017 | 20:29
-7
Tak oszczędzili siły, że przez całą drugą połowę biegali za piłką, bo Sotton sobie klepał. Gdyby nie De Gea, to by dzisiaj przegrali.
+3
Ważne zwycięstwo na trudnym terenie,trzeba trzymać się blisko City bo w tym sezonie miażdżą jak na razie,ale ważne że i United bez porażki oby tak do końca sezonu :D
23 wrz 2017 | 18:33
+10
Liczą się zdobyte 3 pkt, styl nie zawsze musi być olśniewający :)
23 wrz 2017 | 18:28
+8
GGMU! Było ciężko ale ważne 3 punkty zdobyte.
23 wrz 2017 | 18:16
+6
Bardzo ciężki mecz. W drugiej połowie MU nie istaniało praktycznie. Dla kibica MU takie mecze są najgorsze gdy przez drugą część meczu ogląda się tylko napór przeciwnika mając tylko jedną bramkę przewagi.. Całe szczęscie, że mecz się zakończył zwycięstwem, najlepiej wymazać go z pamięci. Jones świetny mecz czyścił wszystko widać poświęcenie tego chłopaka w 100 %. Martwi brak Pogby, środek nie radzi sobie jak z nim w składzie. Trochę dziwi mnie wpuszczenie dwóch obrońców za Mikiego i Rashforda no ale to już w głowie Mou siedziało co robi. Ważne 3 punkty i jedziemy dalej.
23 wrz 2017 | 17:57
+13
Bardzo ciężki teren patrząc na ostatnie wyniki, dlatego wynik tym bardziej cieszy. Druga połowa tragiczna delikatnie mówiąc, brakuje Pogby. Mimo wszystko 3 punkty najważniejsze ;).
23 wrz 2017 | 18:03
0
Trudny teren, a City tam wpadnie i wrzuci im 5 sztuk. Jak się atakuje jednym piłkarzem, to zawsze jest trudno.
23 wrz 2017 | 18:09
+26
City wpadło do Evertonu i zremisowało, gdzie United wpakowało 4 bramki. City nie zawsze będzie tyle strzelało, kryzys mniejszy czy większy każdego dopadnie.
Wiadomo że mecz słaby w wykonaniu United, ale nie ma co już tego roztrząsać, liczą się 3 punkty.
23 wrz 2017 | 17:56
+7
Ale padaka... Mourinho zamiast wpuścić Matiala, żeby dobić przeciwnika, to daje Smallinga XD
23 wrz 2017 | 18:00
+16
Pewnie, że padaka, ale tylko dzięki temu, że ostatnie 20 minut się zamurowali, tego nie przegrali. Moim zdaniem, wpuszczenie Smallinga i Blinda było jak najbardziej uzasadnione.
23 wrz 2017 | 19:16
+3
Padaka to twoje ostatnie komentarze. Mourinho widział jak się mecz układał to postanowił wybronić chociaż te 1:0. A po setce zmarnowali Lukaku i Herrera więc wynik mógł wyglądać inaczej. Redmont i Tadic ładnie nam mieszali w obronie więc wejście Smallinga dość zrozumiałe. Dzisiaj było szczęśnie w obronie i pech w ataku. Musisz zrozumieć że to nie FIFA.
23 wrz 2017 | 17:55
+13
Nie jestem kibicem Manchesteru United, ale trzeba przyznać, że na razie wyglądają imponująco. Szacunek.