Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Leicester City FC
2-3 {{score_string}}
23 wrz 2017 | 18:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Liverpool FC
15'
(as P. Coutinho)

17'
22'
23'
45'
2'
45'
3'
56'
61'

64'
68'

69'
72'
73'

73'

74'
74'

90'
2'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+3
Liverpool przód wymiata, ale obrona jest tragiczna dziwie sie ze nikogo Klopp konkretnego na tą pozycje nie ściągnął
24 wrz 2017 | 16:06
0
Nierch klopp zainwestuje w środek i boki. A na bramke można by było Fabiana wcześniej kupić. Jest on gwarancją spokoju i doświadczenia.
24 wrz 2017 | 10:19
+38
Jak patrze na obronę Liverpoolu to mi się rzygać chcę... A nie sorry.. to przez to że się nachlałem wczoraj jak świnia.
24 wrz 2017 | 09:36
+3
Wymęczone ale ważne zwycięstwo Liverpoolu. Mecz trzymał w napięciu.
24 wrz 2017 | 08:14
+11
Gratulacje dla Liverpoolu. Bardzo ciekawe meczycho.
24 wrz 2017 | 02:39
24 wrz 2017 | 01:13
+13
Thriller - nie mecz. Ale sprawiedliwości stało się zadość.
23 wrz 2017 | 23:13
+9
Ufff. Mistrzowie horroru :(
23 wrz 2017 | 21:39
-49
Mimo iż coutinho wiele zawdzięcza The Reds, to powinni go puścić dalej, on się marnuje w tej druzynie, w Katalonii by rozwinął swoje skrzydła na maxa, to nie jest jeszcze 100% jego talentu
23 wrz 2017 | 22:03
+22
pierdolisz!, za to co zrobił, powiedział powinni go wypier...ollić ze składy! do 2giego zespołu! nauczył by się szacunku dla klubu!!!
23 wrz 2017 | 23:57
+9
taa jasne tak jak Alexis Sanchez rozwijał swoje skrzydła w Barcelonie.
24 wrz 2017 | 11:40
+10
Zawsze rozczula mnie taie naiwne pieprzenie o tym, kto komu co zawdzięca i co kto powinien robić... Coutinho ma kontrakt, który sam dobrowolnie podpisał więc ma go wypełnić i tyle a jeżeli będzie chciał mieć pretensje do kogoś, że nie przeszedł do Barcy to niech je kieruje do siebie lub swego managera że podpisali taki długi kontrakt
24 wrz 2017 | 16:01
-7
Panowie do jasnej ciasnej, w dzisiejszej piłce jest jak z umową o pracę - jeżeli podpisujesz umowę na czas nieokreślony z firmą x, a po roku otrzymasz lepszą ofertę z lepszą płacą i bliżej domu z lepszymi warunki pracy od firmy y to logicznym jest że zmienisz pracodawcę!!! Piłka dziś to biznes a nie sentymenty
23 wrz 2017 | 21:32
+12
Liverpool powinien wpuścić polskiego bramkarza.
Migolet zawinił przy dwóch bramkach i ten karny też był z jego winy. Ten bramkarz jest dobry w obronie rzutów karnych i bomb lecących w okienko bramki, ale często wpuszcza szmaty albo wybija piłki pod nogi przeciwnika. Ogólnie to ile meczy kary dostał Mane i kiedy wraca do gry?
24 wrz 2017 | 09:29
+10
Grabara dopiero uczy się gry, w hierarchii zespołu wyżej od niego są jak na razie Karius i Ward, Bogdan nie wiadomo. :P Poza tym Mignolet przy pierwszej bramce był ciągnięty za rękę, więc sędzia mógł odgwizdać faul, przy drugiej nie można w pełni obwiniać Mignoleta, bardziej zawiniła chyba obrona. Karny oczywiście jego wina, ale zrehabilitował się. Nie był to jego najlepszy mecz, ale od dłuższego czasu gra na wysokim poziomie, a ten mecz to mógł być tylko wypadek przy pracy. Mane wraca już do gry. ;)
23 wrz 2017 | 21:13