Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Arsenal Londyn
2-0 {{score_string}}
25 wrz 2017 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
West Bromwich Albion
20'
35'
44'
49'
56'
67'

67'

74'
90'
3'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+7
Grzesiom już pokazuje co to Pan Krychowiak potrafi. Będzie wielkim wzmocnieniem dla reprezentacji w meczu z Armenią i Czarnogórą.
26 wrz 2017 | 20:09
+8
brawo Krycha
26 wrz 2017 | 19:32
+8
Reaktywacja Krychy trwa. Podoba mi się to. Zespół typowo destrukcyjny więc ma się gdzie wykazać, ale od połowy sierpnia bez wygranej WBA wygląda troche cienko. Muszą zacząć ciułać coś z przodu, żeby Grzesiek nie musiał później grać w zespole ze strefy spadkowej.
26 wrz 2017 | 17:59
-3
http://utn.pl/qExVM - kurs 450 maja na dzis nadal aktualny! ostatnio super trafili , sam gralem ich kupon, mają skany na blogu
26 wrz 2017 | 16:13
+4
Krycha powoli odzyskuje dobrą formę. Oby tak dalej!
26 wrz 2017 | 11:20
+5
Gdyby sędzia podyktował rzut karny WBA, to być może mecz skończyłby się korzystniejszym wynikiem dla klubu Krychy
26 wrz 2017 | 10:18
-1
Brawo Arsenal!
26 wrz 2017 | 09:40
+11
Krychowiak wczoraj dobrze zagrał i to nie tylko w defensywie, ale i w ofensywie. Celnie posyłał dalekie piłki. Z ciekawości sprawdziłem noty na whoscored i Krycha najwyżej oceniony w WBA.
26 wrz 2017 | 09:29
-1
Mecz nie układał się po myśli WBA. Na początku mecze ewidentny rzut karny dla podopiecznych Pullisa oczywiście nie podyktowany... Mecz mógł mieć inny scenariusz no ale jest jak jest. Pierwsza połowa dla krychy była bardzo dobra i był bardzo bliski asysty aż wstałem jak Grzecho w swoim starym stylu odebrał piłkę i poleciał jak burza :D Ogólnie nie wystrzegl się kilku błędów ale kolejny solidny występ :) Cieszy się micha bo reprezentacja się zbliża :)
26 wrz 2017 | 09:09
+16
No i Krychowiak gra świetnie, no super, ale mogliby łaskawie wygrywać!
+3
Wygrywamy. To cieszy. Wydaje się ,że powinien być karny dla WBA a na pewno nie dla Arsenalu. No nic, to sędzia podejmuje decyzje. COYG!!!!!!
26 wrz 2017 | 19:23
+3
Szacun za obiektywizm! :)
26 wrz 2017 | 00:00
+13
Prawda taka, że gdyby ten koleś z WBA się wyjebał po faulu w polu karnym Arsenalu to byłby karny na 100% ale typek chciał grać do końca albo może nie był pewien czy sędzia podyktuje karnego więc oddał strzał, a sędzia uznał, że skoro dał radę celnie strzelić to pewnie nic nie było.
25 wrz 2017 | 23:29
+33
Krycha co za rajd zajebał ło skurwesyn :O
26 wrz 2017 | 00:04
-2
^ +1 - Polski jezyk zachwyca jej glebia i wyrazistoscia mysli.
+9
A widziałeś tę akcję?. Odebrał piłkę i wyprowadził kontre biorąc na siebie 3 piłkarzy 4rsenalu po czym dograł idealna pilke do kolegi.
+1
Niestety sędzia przekręcił West Brom nie dyktując ewidentnego karnego dla nich w 1 połowie no ale jakoś trzeba było pomóc Arsenalowi przejść do górnej połówki tabeli. West Brom i Krycha grali tę połowę naprawdę dobrze i gdyby Rondon grał od początku zamiast Robsona Kanu to by wyglądało inaczej. Rodriguez też słabo, miał parę okazji i nic. Niestety w drugiej z WB zeszło powietrze a Arsenal złapał wiatr w żagle. Pozytyw jest taki że Krycha już w reprezentacyjnej formie. Szkoda że jego koledzy niektórzy podobnie zresztą jak w reprezentacji odstają poziomem :D
26 wrz 2017 | 22:55