Video dodane przez: emoid 10 paź 2017 | 21:25
-47
Szkoda , że sam CR7 nic nie ustrzelił.
11 paź 2017 | 11:13
+37
Bardzo dobrze że nie strzelił bo tym samym jest wiceliderem a liderem jest nasz rodak Robert Lewandowski !! i nie jest to przypadek bo w eliminacjach do ME także zdobył lidera strzelców.
zbieranina co kupuje za brudne $ niech odpadnie z ITA CRO w barażach miejsce
w 1 koszyku należy sie francji co ma najlepsza pake Bez obawy łysy słup mafi uefa pilnuje interesu mogą spac spokojnie
11 paź 2017 | 07:49
-2
skandaliczny sędzia Turek, powinien Andre Silvę wywalić z czerwoną po faulu na Djourou, potem wielokrotnie gwizdał faule Szwajcarom, a Portugalii nie. Goli nikt Portugalczykom nie ujmuje, ale wynik mógłby być inny, gdyby grali od pierwszej połowy w dziesiątkę
11 paź 2017 | 09:11
0
Bo tak powiedział Hajto? Okey faul brutalny ale takich sytuacji jest mnóstwo w innych meczach i zazwyczaj takie wejście się kończy żółta kartka,czerwo dają sporadycznie więc nie bredz bo Szwajcaria nie zasłużyła na zwycięstwo nic nie grała i oddała tylko pole słabej w tym meczu Portugalii
11 paź 2017 | 10:41
+3
nie wiem, co powiedział Hajto, oglądałem cały mecz z wyłączonym audio i widziałem na własne oczy wyciągniętą nogę Silvy przy nodze Djourou - to było na czerwień, tymczasem koleś nie dostał nawet żółtej
11 paź 2017 | 10:42
+1
napisałem wyżej, że nie kwestionuję bramek Portugalii, ale przy 0:0 i czerwonej różnie potem mogłoby być
10 paź 2017 | 23:45
+6
Brawo Andre Silva! Mam nadzieję, że nawiąże swoją grą w Milanie do piłkarza o tych samych inicjałach, czyli wielkiego Andrija Szewczenki. Na pewno ma ku temu potencjał.
10 paź 2017 | 23:39
+2
Zastanawiam się, jak polscy madridistas zniosą to, że Cristiano jednak nie został królem strzelców tych eliminacji. Rozdarte serca chyba już totalnie rozpadną się na 2 połowy ;-)
11 paź 2017 | 01:07
+1
Zastanawiam się co Ty zrobisz jak Messi wraz z Argentyną sie nie zakwalifikuje ...
11 paź 2017 | 02:30
0
Jestem madrid7ista - ok. Sądzisz że moim Bogiem jest Cristiano? To że strzelił mniej GOLI to nie znaczy7y ze jest gora\y od Lewego. Punkt widzenia...
Pozdrawiam Leweg9o
10 paź 2017 | 23:11
0
Ten Andre Silva to może być przyszłość Portugalskiej piłki kto wie ? A co do meczu Portugalia to jednak bardzo silna ekipa grająca bardzo szybki i intensywny football a do tego doskonała kondycja myślę że mogą zajść bardzo daleko na mundialu widzę ich gdzieś w półfinale albo może w finale Szwajcaria kompletnie nic nie grała nic nie pokazała w ofensywie mnóstwo niedokładności,zero kreatywności kompletnie nic zaledwie 4 strzały na bramkę i zaledwie 1 celny to też pokazało jak słabo prentowali się w ofensywie no i cieszy król strzelców Lewego.
10 paź 2017 | 23:06
+3
jak Portugalia nie grają z potęgami typu Wyspy Owcze, Łotwa i Andora, wtedy jedyne co Krysia Penaldo strzela to fochy xD
10 paź 2017 | 23:04
+22
Portugalia grała agresywną piłę i przyniosło to skutki dzisiaj. Szwajcarzy pewnie ostro wkurwieni po tych całych eliminacjach. Jeszcze niech odpadną z barażów to już w ogóle będzie komedia.

PS. Szmugler, weź jakieś leki uspokajające. CR bez gola, a pewnie jedyne o czym dziś myślał to przebicie Lewego. Wynik kadry na drugim planie ;DD
10 paź 2017 | 23:02
+6
Przyznam, że kto by nie zajął w tej grupie drugiego miejsca to i tak żal było tej drużyny w barażach, no i padło na Szwajcarię, która przegrywa JEDEN(baa jedyny, gdzie traci punkty) mecz eliminacyjny w dodatku OSTATNI i czeka ich dodatkowa walka o mundial.
10 paź 2017 | 22:51
+16
LEWY to jest gość :D
10 paź 2017 | 22:47
+23
Krisztiano nie szczelił hahahahah, Lewandoski krul !
10 paź 2017 | 22:45
+17
Krystyna coś nie do końca zadowolony po meczu ;>
10 paź 2017 | 22:53
+15
Jak można być zadowolonym po meczu w którym zwycięża Twoja drużyna , a Ty ….. nie strzelasz bramki…. to po prostu czysta rozpacz… dobrze, że nie płakał z radości… Nasza cała drużyna cieszyła się jak jeden z awansu, ale Krycha ma " wyższe cele"…. przykre
-12
Oczywiście każdy z was siedzi w jego głowie i dokładnie wiecie co Ronaldo sobie myśli xD Messi też miał wyższe cele jak spierdolił z reprezentacji z fochem?
10 paź 2017 | 23:08
+3
i tak wszyscy oprócz najbardziej krystynolubnych Hala Dzieci wiedzą że Krystyna Penaldo ma w głowie tylko dwie rzeczy: strzelanie fochów i nurkowanie
10 paź 2017 | 22:44
+18
A jednak Portugalia finalistą, Szwajcaria w barażach...ciekawe z kim zagrają. No ale Ronaldo za to bez bramki, dzięki temu nasz Lewy królem strzelców tych eliminacji, brawo Robert :)
No i jak zwykle Tomek Hajto w formie:
- piłka przeleciała wszystkich
- sędzia dziś gra chyba w filmie "zagubiony w akcji"
:D
10 paź 2017 | 22:43
+24
Lewy, drugie eliminacje pod rząd, drugi raz król strzelców. WOW
10 paź 2017 | 22:41
-7
Łatwo i przyjemnie Portugalia pokazała tej całej Szwajcarii gdzie jej miejsce no a gdzie? w barażach hahaah
-6
Łatwa to jest twoja matka , ale nie przyjemna!
-6
Łatwo i przyjemnie powinna grać 2/3 meczu w 10-kę . A o Twoim przydupasie Krystynie nic nie wspomnisz… jak łatwo i przyjemnie zjebał wiele sytuacji i sępił cały mecz czekając aż mu podadzą. Ta niedojda Andre Silva - niekwestionowany król fauli okazał się skuteczniejszy niż Twoja miłość … na szczęście bo Lewy wciąż prowadzi w statystykach.
10 paź 2017 | 22:49
-7
Kogo obchodzą statystyki w prymitywnych eliminacjach do MŚ w których występują ogórki? Mam ci przypomnieć ile razy Cris został królem strzelców w lidze mistrzów lub ile razy ją wygrał? No więc zamilcz
+1
Hahaha, Jeszcze pare dni temu śpiewałeś, że krystyna strzeli hat-tricka dzisiaj :DD A po fakcie już coś innego gadasz. Co ty zrobisz ze swoim życiem jak krysia przestanie grać hahah
10 paź 2017 | 23:10
-2
Kristyna to pipka ale ty jeszcze większa pipka szmuguś
+1
Brawo Szmugler, kocham Cię. Wypierdalaj.
11 paź 2017 | 07:51
+3
wczoraj ci jednak zależało, bo pisałeś, że "Cris strzeli trzy bramki i pokaże, kto jest królem strzelców" - to jak w końcu?:)))
11 paź 2017 | 13:22
+3
Sam sobie zaprzeczasz, jeszcze dwa dni temu pisałeś jak to Ronaldo strzeli trzy gole i będzie na pewno liderem…a dziś już cię " nie obchodzą statystyki "….żałosne i niskie …ale rozumiem bierzesz przykład z idola … plany wielkie ale jak coś nie wychodzi po jego myśli to jak mała dziewczynka " obraża się i odchodzi z placu zabaw", bo to już nie ma znaczenia….??? Pomyśl zanim coś napiszesz.
+4
Ale kryśka miał sytuacje sam na sam w końcówce, dobrze że nie wykorzystał bo Lewy zostaje samodzielnym królem strzelców! ;)
10 paź 2017 | 22:40
+21
Portugalia wygrywa grupę a Lewy eliminacyjny najlepszy strzelec
10 paź 2017 | 22:55
-3
Ty jesteś dziennikarzem czy co ? Spamujesz komentarzami, żeby punkciki nabijać czy co ?
10 paź 2017 | 22:56
-4
To dla ciebie sens życia czy co ?
+3
Szmugler gdzie jesteś i gdzie rekord Ronaldo….? Nie wszedł z ławki…?
Dla mnie masakra w wykonaniu sędziego… nieodgwizdane faule, głównie ten na czerwień, gol po faulu na bramkarzu… szkoda bo całkiem ładny mecz w wykonaniu obu drużyn.
10 paź 2017 | 22:38
-12
Lewandowski królem strzelców eliminacji do mistrzostw świata, Brawo. I hooj w du_e temu płaczkowi z Portugalii.
+9
Szkoda szwajcarów, baraże po 9 wygranych meczach to jednak boli.
10 paź 2017 | 22:42
0
No ktoś musiał być 2. Jak widać ciąg na bramkę Cr7 i jego bramki oraz Andre Silvy dały Portugalii awans. To dzięki lepszemu bilansowi Portugalia awansowała.
+5
Ale Cr7 zjebał. Chyba miał za dużo czasu i za dużo opcji miał do wyboru i ostatecznie nie wiedział którą wybrać.
10 paź 2017 | 22:28
+3
myślał, że spalił. moment zawahania
10 paź 2017 | 22:22
-1
Djourou jest cholernie słaby. Z minuty na minutę gra coraz gorzej. Mógłby być karny dla Portugalii, bo Djourou odbił piłkę ręką. Później słabo wybił piłkę z pola karnego i podał piłkarzowi Portugalii ktory prawie strzelił bramkę.
10 paź 2017 | 22:20
+3
Szwajcaria do tej pory wygrała wszystkie mecze a ostatnie 90 minut eliminacji spycha ją na miejsce barażowe. Cały urok piłki :)
+4
Masz rację, wygrać 9 na 10 meczy i nie wyjść z grupy na pierwszym miejscu.Jaja.
11 paź 2017 | 19:12
+1
dlatego zawsze uważałem że matematyka jest chujowa
10 paź 2017 | 22:10
+3
Portugalia wygrywa to w bardzo dużej części dzięki swojej agresywnej grze. Mądrze przerywają faulem, daleko od swojego pola karnego przez co nie otrzymują kartek.
10 paź 2017 | 22:06
+1
No to wszystko wskazuje, że w barażach z pierwszego koszyka: Szwajcaria, Włochy, Chorwacja, Irlandia Północna. Z drugiego: Szwecja, Dania, Irlandia, Grecja.

Ktoś z tej drugiej czwórki będzie się bardzo cieszył, kiedy wylosuje Irlandczyków z północy, reszta pewnie odpadnie.
10 paź 2017 | 22:09
0
(chociaż kto wie, jaki numer wykręcą Duńczycy?)
10 paź 2017 | 21:59
+9
Andre Silva strzela bramkę a to on powinien w 25 minucie wylecieć z boiska za bardzo brzydki faul.
10 paź 2017 | 23:21
+2
Nie chcę atakować Portugalii ale sędzia być może pomógł Portugalczykom żeby ci awansowali z pierwszego chodzi mi o ewidentny faul Andre Silvy gdzie powinien dostać czerwoną gdyby ją dostał kto wie jakby się to po toczyło ale teraz niema co gdybać Portugalia jedzie do Rosji a Szwajcarzy będą musieli walczyć w barażach.
11 paź 2017 | 03:13
+2
Oglądając ten mecz miałem wrażenie, że sędzia im pomagał trochę. Traktował ich ulgowo. Gdyby Andre Silva dostał chociaż żółtą to pewnie nie byłoby tematu.
10 paź 2017 | 21:54
+3
Djourou strzela bramki samobójcze i w klubie i w reprezentacji.
10 paź 2017 | 21:53
+5
Andre Silva powinien już mieć kartkę na koncie, żółtą albo czerwoną.
10 paź 2017 | 21:42
+5
He he Szwajcaria to chyba jeszcze żadnej sytuacji nie stworzyła a nie wiem czy jeszcze jakiś strzał oddali.
10 paź 2017 | 21:35