Video dodane przez: fanatic 11 paź 2017 | 04:26
+1
super mecz
14 paź 2017 | 10:57
0
Farsa jakaś z tym golem na 1:1. Co to ma być? XXI wiek? Nie umieją skorzystać z powtórek?
13 paź 2017 | 14:53
0
Bramka na 1:1 to jakaś porażka, mecz powinien zostać powtórzony, tak byłoby najsprawiedliwiej...
13 paź 2017 | 13:20
-3
Kostaryka out! Haha
13 paź 2017 | 11:52
+2
Zasadniczo przy bramce na 1-1 powinien być faul i karny, nie wiem co ten sędzie tam odwalił o_O
12 paź 2017 | 10:15
+4
LOL wtf przeciez sędzia nie mógł nawet widzieć czy był gol czy nie,przy bramce na 1:1.Gdyby nie powtorki to nawet ja bym nie wiedział.Więc jakim prawem uznał coś czego nie widział?
11 paź 2017 | 23:40
+9
Przy 1:1 nie ma bramki ale jest karny dla panamy, patrz 2 min
11 paź 2017 | 23:08
+5
Ja pierdolę, ale żałość. Kolejni sędziowie z głębokimi kieszeniami dają gospodarzom zwycięswo. FIFA powinna powtórzyć mecz, a sędziowie dostać dożywotnie bany. Tacy to nawet walk kogutów nie powinni sędziować
11 paź 2017 | 17:29
+8
Willa w Panamie dla sędziego już gotowa czy dopiero w budowie ?
+3
Jest 2017 rok i każdy z nas widział po 20 sekundach gdy realizator pokazał powtórkę, że bramki być nie powinno. Mamy 2017 rok i nie mówię, że VAR musi być ale skoro każdy kto oglądał mecz widział po 20 sekundach, że bramka jest nieprawidłowa a i tak została uznana to jakieś jaja. Jest rok 2017 zaraz 2018 a nie 1958.
13 paź 2017 | 13:35
+5
Przypomnij jeszcze który rok mamy ...
11 paź 2017 | 12:11
+13
Oglądałem ten mecz. Końcówka tego meczu to była komedia. Zawodnik Kostaryki w 90 minucie czekał 2 minuty aż ktoś poda mu piłkę aby mógł wyrzucić aut. Gdy chciał wziąć piłkę podbiegł Panamczyk rezerwowy i wykopał piłkę w trybuny. Żaden chłopiec do podawania piłek nie podał mu jej przez minutę aż dopiero trener Kostaryki przybiegł i podał piłkę piłkarzowi. Patologia.
11 paź 2017 | 12:03
+8
Wstyd i Hańba. Mecz powinien zostać powtórzony na neutralnym terenie a sędzia powinien zostać odesłany do okręgówki. Żałosne widowisko.
11 paź 2017 | 08:20
+21
ahahaha, piłka przy 1-1 w ogóle nie przekroczyła linii, do tego koleś ją pchał ręką, no ale to Ameryka Łacińska, nie takie cuda tam się zdarzały
11 paź 2017 | 23:36
+6
Owszem, ale ten z nr 7 był faulowany i powinien być karny plus być może czerwień bo niemal na pewno by strzelił gola. Wiec to może i lepiej dla Kostaryki ze sędzia się pomylił. Późniejszych przekrętów nie widzę na powtórce wiec nie mam co się wypowiadać.
11 paź 2017 | 23:38
0
2 minuta tej powtorki pokazuje dokładnie a) pociąganie za koszulke b) podcięcie c) pusta bramka do której wpychał piłkę. Karny na pewno, ale osobiscie czerwieni bym nie dał bo to było zamieszanie a nie celowe zagranie.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.