Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Maribor
0-7 {{score_string}}
17 paź 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Liverpool FC
4'

13'

19'

39'

45'
54'
76'
80'
81'
86'
89'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

-1
Oby skuteczność została na przyszłe mecze, czy to z TOP ekipami, czy "ogórkami" bo tego nam najbardziej potrzeba.
-2
Ze co? Ze niby po tym meczu klopp zamknął mordy hejterom? Otóż nie,.zrobi to wówczas jak wygrają pare meczy w lidze i awansują do pierwszej czwórki. Już sie tak nie podniecajcie jednym meczem z cieniutkim zespołem. Jeden żałosny kibic mu tez sie zawsze podnieca jak jego klub leje ogórków. A później mamy 20-2 jesli chodzi o bramki hehe. Zalosny debil. Prawda jest taka, ze lfc i mu nic nie osiągną w tym sezonie. Lfc bedzie miec klopot nawet.z.pierwszą czworka a jesli chodzi o mu to maja.większe oczekiwania bo ciagle duzo kasy wydawaja. Czuje,.ze to jest ostatni sezon mou w United. W maju przyznacie mi racje.
18 paź 2017 | 11:40
-9
Znowu ty pierdolisz głupoty na mnie frajerze? Pojebany jesteś cioto;) ciesze sie że United leje ogórków bo w zeszłym sezonie było dużo remisów ze słabszymi zespołami i przez to zamiast TOP4 było 6 miejace. Ale co taka jebana AMEBA JAK TY może o tym wiedzieć xD widać że zamiast mózgu masz tam jebaną pustke.
18 paź 2017 | 12:20
+5
Twoim zdaniem pewnie Mourinho zamknie mordy hejterom w sobotę jak mu wygra z żałosnym huddersfieldem hehe. Konia se zwalisz bo bedzie 24-2 hehehhe. Gościu przykry zniknij
18 paź 2017 | 12:46
-6
Mou nic nie musi udowadniać a hejterzy zawsze się do czegoś dopierdala tak jak ty marny czlowieczku. Zniknąć to ty możesz bo pierdolisz głupoty ;D żałosna kurewko.
18 paź 2017 | 20:09
+1
Nie sztuką jest wygrać raz z ogórkiem 100000:0, lecz sztuką jest wygrywać ciągle z ogórkami nawet 1:0. Szkoda że moje lfc tego nie robi ;-(. Ale złapią formę to takie imbecyle umysłowe jak osoba powyżej przestaną pisać takie rzeczy.
18 paź 2017 | 10:41