Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Benfica Lizbona
0-1 {{score_string}}
18 paź 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Manchester United
5'

41'
59'
64'
69'
76'
83'
83'

90'
2'

90'
2'
90'
5'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!
-3
Widze ze nie tylko w Manchester-ze kibice tego klubu to pymitywne formy zycia lol wecie jak poznac kibola man yoonited w UK? wyglada jak rzul i ma dziwnie wykrzywiona twarz, jabky mial zatwardzenie :D
19 paź 2017 | 16:36
-5
Typowa taktyka Jose defensywa i strzelać może coś wpadnie lub trafi się niedoświadczony bramkarz.....
19 paź 2017 | 15:08
+5
Liczy się wynik, a nie styl. Cieszy czyste konto.
19 paź 2017 | 13:19
+8
ajajaj ale ustał, ustał najważniejsze że ustał
19 paź 2017 | 12:24
+7
Komplet punktow po 3 kolejkach, czego chciec wiecej ;]. Jeszcze 1 wygrana i awans praktycznie pewny.
19 paź 2017 | 09:13
-15
Nie ma to jak wyjebać pierdyliard funtów na transfery żeby potem z drużyna z 10x mniejszym budżetem stawiać autobus :D

-6
Wow ale ich zmiażdżyli, szacun. Dobrze że benfica strzeliła sobie swojaka bo tak to pewnie junajted by z własnego pola karnego nie wyszli
19 paź 2017 | 07:20