Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Udinese
2-6 {{score_string}}
22 paź 2017 | 18:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Juventus Turyn
8'
14'

20'

32'

47'
(as R. de Paul)

51'
52'
(as P. Dybala)

55'

59'
(as D. Rugani)

61'
67'

68'
72'
79'
82'
83'
87'

90'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

+2
Ważne że wyszli z opresji i pokazali klasę. Bravo Khedira !!
+9
Piękny meczyk. Dziękuję Panowie admini :)
22 paź 2017 | 21:44
+27
Przypominają mi się słowa Glika jak mówił, ze w serie A sędziuje się pod Juventus, niech zobaczy sobie ten mecz, wtedy zmieni zdanie.
+4
Khedira pozamiatał ale Rugani brama i asysta też jak dla mnie piłkarz meczu, mam nadzieje że Costa zagra od początku następne spotkanie. Mandzukic jest klasowym zawodnikiem ale widać, że Juve potrzebuje więcej dynamiki niż wyrachowania.
22 paź 2017 | 21:49
0
Bez przesady z Ruganim. W ataku zagrał świetnie, ale obrona dramat. Dwie bramki na jego konto
22 paź 2017 | 20:37
+13
Juventus pokazał że VAR można schować do lamusa razem ze składem sędziowskim. 6:2 w 10 przez 70 min. pokazuje jaką jest silną ekipą. A sędziowie to niedługo dogonią tych z Hiszpanii poziomem sędziowania żenada.
22 paź 2017 | 20:56
-10
No tylko że ten mecz był ze słabym Udinese a z lepszym zespołem trudno by tak było.
-9
Wow, cztery bramki wbić w dziesiątkę... inna sprawa, że Mandżukić idiota!
22 paź 2017 | 20:33
+7
Szacun dla Juve.Cztery gole w oslabieniu !!!.Ten mecz moze ich wzmocnic psychicznie.
+2
Co za wynik. Juve nie daje za wygraną i stara się gonić Inter i Napoli. Ale rozstrzelał się nam Kefira.
22 paź 2017 | 20:25
+4
Chyba pierwszy raz widze khedire z hattrickiem
22 paź 2017 | 20:15
+20
Zaczynam się zastanawiać po tym meczy po co jest VAR, skoro i tak sędziowie nie potrafią z niego korzystać, czerwona dla Mandzu zamiast karnego dla Juve, bramka na 2:2 ze spalonego, ŻENADA.
22 paź 2017 | 20:13
+7
No i gra, trzeba wyprzedzić szybko Napoli i Inter bo oni raczej teraz zaczną gubić punkty.
22 paź 2017 | 20:10
+12
Juve tym Meczem pokazało ze jest druzyna,teraz sie rozpedza i pewnie zaraz beda na Fotelu lidera! Khedira wariat !
22 paź 2017 | 20:06
+20
Khedira hat-trick !!!!!! W życiu czegoś takiego bym się nie spodziewal; no ale godnie wyreczyl Dybale
22 paź 2017 | 20:04
+21
Khedira z pierwszym hattrickiem w karierze a Juve w 10 rozjeżdża Udinese , już tylko 3 punkty traci do lidera
22 paź 2017 | 20:03
+39
Brawo Juventus! Wygrać w 10 vs 12 to sztuka. Nareszcie pokazali charakter. Super występ Khediry, oby to zwiastun powrotu do formy. Mam nadzieję, że po tym meczu sędzia zostanie nabity na pal. To co on odpierdalał to masakra. Zamiast dać karnego po faulu na Mandzukiciu, to ten wyrzuca go z boiska, choć to ciapaty obrońca Udinese wystartował z ryjem do niego. Potem gol na 2-2 dla Udinese po spalonym, komediokurwadramat. Najpierw mecz z Genoą i karny dla nich, choć faulowany był na spalonym, potem mecz z Atalantą i nie podyktowanie karnego po faulu na Higuainie, a w identycznej sytuacji sędzia dał karnego dla Interu w meczu z Cagliari co uratowało im remis. Mam serdecznie dosyć sędziowskich nieudaczników rodem z Hiszpanii.
22 paź 2017 | 20:14
+5
Poczekaj bo za tydzień będzie mecz z milanem i tam dopiero może się dziać
22 paź 2017 | 20:16
+2
jak rok temu z golem Pjanicia :D Aha i pomyliłem się z meczem Interu. Nie było to z Cagliari tylko z Bologną.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!