Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Rosja
3-3 {{score_string}}
14 lis 2017 | 19:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Gianluca Rocchi
Hiszpania
9'

35'

41'

51'

53'

60'
68'

70'
(as A. Kokorin)

75'
82'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
dobrze ze to tylko mecz towarzyski, choć to nie prognozuje nic dobrego na samych mistrzostwach. niby wprowadzili ten VAR a nie za bardzo cokolwiek sie poprawiło
15 lis 2017 | 18:43
+7
jak zwykle te hiszpańskie wirtuozy jak w klubach tak i w reprezentacji wiedza jak ustawić sędziego na swoja korzyść
15 lis 2017 | 17:22
+17
oba karne z dupy!
15 lis 2017 | 18:25
+8
Haha chciałem napisać dokładnie to samo ;)
+17
Sędzia pomagał Hiszpanii jak mógł, Rosja powinna wygrać ten mecz.
15 lis 2017 | 11:16
+18
Nie oglądałem meczu ale ze skrótów wynika że Rosja zdobyła 3 bramki z akcji gdzie obrona spisała się słabiutko a Hiszpanie 2 karne z kapelusza
15 lis 2017 | 11:08
0
Dobry meczyk
15 lis 2017 | 10:08
+13
Dwa karniaki szczególnie pierwszy z dupy. Ramos podpatrzył technikę Lewego. Bramy ruskich palce lizać
15 lis 2017 | 11:01
Nie do końca podpatrzył .Przy drugim mniej,ale przy pierwszym wyraznie sie zatrzymał,a to niedopuszczalne,Więc sedzia przynajmniej pierwszego powinien powtórzyć.A zę z dupy to też masz rację.I tak Ramos buduje swoja rzekomą "legendę"-na nieprawidłowo wykonywanych karnych...
0
Nie do końca podpatrzył .Przy drugim mniej,ale przy pierwszym wyraznie sie zatrzymał,a to niedopuszczalne,Więc sedzia przynajmniej pierwszego powinien powtórzyć.A zę z dupy to też masz rację.I tak Ramos buduje swoja rzekomą "legendę"-na nieprawidłowo wykonywanych rzutach karnych...
Gracz meczu: F. Smolov
15 lis 2017 | 08:55
-9
żadnego z dwoch karnych być nie powinno więc Ruskie rozjechali Hiszpanów 3-1... A tak po pierwsze to tego meczu też nie powinno być bo Hiszpania i Rosja będą grać na mistrzostwach więc takie mecze powinny być zakazane. Nie powinno być meczów (nawet towarzyskich) pomiędzy uczestnikami mundialu.
15 lis 2017 | 10:00
+10
Twojego komentarza tez nie powinno byc :D
15 lis 2017 | 13:54
+3
Widzę że Morfeusz nie dał Ci tych tabletek co trzeba do wyboru.
15 lis 2017 | 07:47
+14
Rosjanie zawsze byli nieprzewidywalni, pamiętacie u nas euro? Pierwszy mecz rozjechali 4:1 by potem odpaść z grupy
16 lis 2017 | 10:00
0
na Euro 2008 byli jeszcze lepsi, doszli koniec końców do półfinału
15 lis 2017 | 02:24
0
Hiszpanie ulgowo graja,juz im sie nie chce dluzej kiblowac w Rosji.
+10
Mam nadzieję, że z systemu VAR na mistrzostwach będą korzystać częściej, żeby nie było takich kwiatków, jak z tym karnym dla Hiszpanii.
14 lis 2017 | 23:03
+21
Wszystkie bramki dla Rosji przepięknej urody :D najbardziej podobała mi się brama nr 3 - taka petarda prawie z miejsca, miodzio.
14 lis 2017 | 23:02
+20
Trzecia bramka dla Rosji warta więcej niż trzy Hiszpanów z czego trzeci karny na moje wzięty z rękawa jak to na Hiszpanów przystało... Oby w Rosji sędziowie im nie służyli..
14 lis 2017 | 22:57
+10
Powiem wam , że Pique jest strasznie ch.....
Ladny mecz! Brawo Rosja!
SZkoda juz bylo na nich patrzec jak ich jakies Irany poniewieraja.
+14
Ramos wykorzystał limit strzelonych karnych na następne 5 lat :D
15 lis 2017 | 01:56
Dokladnie XD Zwlaszcz, ze wykonuje te karne jak pajac. W koncu nie trafi, pewnie na ms jakis awans moze hiszpanom spierdzielic.
+4
Dokladnie XD Zwlaszcz, ze wykonuje te karne jak pajac. W koncu nie trafi, pewnie na ms jakis awans moze hiszpanom zawalic.
+13
Rosja jak chce to potrafi zagrać dobre spotkanie nie myślałem że sprawią aż takie problemy.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!