Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
VfB Stuttgart
2-1 {{score_string}}
17 lis 2017 | 20:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Borussia Dortmund
5'
45'
1'
45'
3'

45'
3'

51'
(as B. Özcan)

53'
63'
85'

88'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+4
Bez Piszcza Borussia nie ma szans na mistrza.
18 lis 2017 | 17:11
+2
Ale im nie idzie. Bramkarzyk Borussi nie mial najlepszego dnia.
18 lis 2017 | 16:59
+1
No to Borussia się kończy pewnie to będzie zespół jak sprzed kilkunastu lat który już będzie walczył tylko o 5,6 miejsce ten klub zaczyna powoli spadać na dno jak Atletico
18 lis 2017 | 16:22
Nie pamiętam kiedy ostatnio był taki okres, że Dortmund przez dobrych kilka spotkań wyglądał tak słabo, i to zarówno na boisku, jak i na papierze :P
+2
Nie pamiętam kiedy ostatnio był taki okres, że Dortmund przez dobrych kilka spotkań wyglądał tak słabo, i to zarówno na boisku, jak i na papierze. Co mnie osobiście nie martwi :P
18 lis 2017 | 14:50
+8
zła passa podtrzymana ,kolejny babol w obronie
18 lis 2017 | 10:09
-1
WSZYSTKO WRACA DO NORMY. DORTMUND BĘDZIE WALCZYŁ O 2/3 MIEJSCE.INACZEJ SIĘ NIE DA JAK JEST SIĘ KUŹNIĄ TALENTÓW DLA BAYERNU I KLUBÓW EUROPY ZACHODNIEJ
18 lis 2017 | 09:47