Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Manchester United
4-1 {{score_string}}
18 lis 2017 | 18:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Newcastle United
12'
14'
(as D. Yedlin)

37'
(as P. Pogba)

45'
1'
(as A. Young)

54'
(as M. Rashford)

66'
67'
70'
(as Mata)

71'
77'
83'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+15
Czołg Lukaku i profesor Pogba...co oni grają. Najprzyjemniejsza dla oka gra na ten moment w Europie.
Brawo 🙃
19 lis 2017 | 17:31
+7
jeszcze bym tu dorzucił Martiala, gość się stara, a co szarpie na tym skrzydle to szok.
19 lis 2017 | 13:21
+7
Gra Pogba i odrazu cała drużyna tak jakoś pewniej wygląda.
19 lis 2017 | 13:30
+1
Jak w zeszłym sezonie zawodzil tak w tym jest czołowym graczem;)
19 lis 2017 | 12:59
+3
Ładne zgranie Rashforda.
19 lis 2017 | 10:39
+13
Pogba gra - united gra....ten mecz pokazał jak ważnym piłkarzem dla diabłów jest pogba....na ich miejscu bym sie modil zeby znow go nie złapała kontuzja ;)
19 lis 2017 | 11:52
+9
podpisuje się pod tym obiema rękami, gra United z Pogbą na początku sezonu wygląda równie dobrze, potem kontuzja Pogby i gra siadła.
19 lis 2017 | 12:32
+6
Dobrze myślicie;) Pogba jest w formie w tym sezonie i gra United z nim wygląda znacznie lepiej. Myślę że gdyby grał z Huddesfield i Chelsea to wyniki byłyby inne.
19 lis 2017 | 19:08
+1
Pogba jest niesamowity. Nie dosc, ze sam jest kotem to zaraza tym reszte zespolu. Chociaz Smalling i Lindelof jacys odporniejsi sie wydaja. Srodkowy obronca, lewy obronca, jakis kozak do srodka i mozna grac. skrzydla z Martialem i Rashfordem wydaja sie kozackie. Wroci Perreira i bedzie zmiennikiem. Widze to kolorowo.
19 lis 2017 | 09:16
-1
United wygrali to hejterzy siedzą cicho a ostatnio po meczu Chelsea United to by się kurwy nie zesraly z podniety że MU przegrali haha;) teraz was nie widac
19 lis 2017 | 10:43
A czym sie podniecac? Wygrali z kelnerami :)
A co miałeś na myśli?
Widziałeś co robili obrońcy Newcastle? A bramkarz w ogóle się nie popisał i stąd taki wynik.
19 lis 2017 | 13:07
-1
Ważne że wygrali. Chodzi o to że jak United przegrywa lub remisuje to zaraz pełno hejtu a jak wygrywają to cisza
19 lis 2017 | 13:22
Dlatego ze jak przegrywają lub remisują to z kelnerami dlatego jest hej i smiech na sali a jak wygrywają to tez z kelnerami a z kelnerami jak sie wygrywa to jest to raczej norma :) typie
-3
Dlatego ze jak przegrywają lub remisują to z kelnerami dlatego jest hejt i smiech na sali a jak wygrywają to tez z kelnerami a z kelnerami jak sie wygrywa to jest to raczej norma :) typie
19 lis 2017 | 13:29
-1
Tak sobie to tłumacz ;) ooo nie wiedziałem że Spurs to kelnerzy. Hmmm po tym meczu też hejtery siedziały cicho. United nawet jakby z Realem wygrali to hejterzy siedzieliby cicho xD jakby wygrali lige i LM TAK samo a to dlatego że nie lubią United i mają ból dupy.
-2
Nie lubią bo united jest przereklamowany i ludzie rzygają wypowiedziami mourinho typu: przegralismy bo sedzia kalosz, przegralismy bo murawa zbyt mokra, przegralismy bo nie mamy skladu ;D, przegralismy bo powadzilem sie z sasiadem. Zal.pl
19 lis 2017 | 23:05