Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Napoli
2-1 {{score_string}}
18 lis 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
AC Milan
5'
33'
(as Jorginho)

45'
3'

66'
72'

77'
85'
90'
1'
90'
4'

90'
5'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+2
W końcu doczekaliśmy się porządnej klasy rozgrywającego. Polska dawno nie miała takiego gracza na tej pozycji, mieliśmy i mamy bramkarzy, skrzydłowych, napastników, obrońców, ale brakowało tego "czegoś" w środku.
+1
i nawet komentatorzy angielscy mowia Piotrek :) Brawo Zielu :)
19 lis 2017 | 15:08
+2
wejście smoka.3 minuty po zmianie strzelił gola
19 lis 2017 | 15:00
+2
Czy Napoli kupi wreszcie dobrego bramkarza?
21 lis 2017 | 01:52
+2
mogliby Skorupskiego
19 lis 2017 | 14:15
+5
Zieliński zapowiada się na niezłego grajka. Oby tak dalej!!!
19 lis 2017 | 13:54
+3
Zielek ma patent na kluby z Mediolanu
19 lis 2017 | 13:39
+3
Na granicy spalonego i z siatką bramkarzowi Zieliński Maestro.
+5
Jak Lewy skończy karierę to moim zdaniem tytuł najlepszego polskiego piłkarza po nim, przejmie Piotrek. Chłopak może zajść naprawdę daleko i grać w najlepszych klubach w przyszłości :) Trzymam kciuki aby tak się stało. Brawo Zielu, piękna bramka !
19 lis 2017 | 11:05
+3
Fajnie że Piotrek strzelił. Milan? Liczyłem że w przyszłym sezonie LM - puki co daleka droga.
19 lis 2017 | 10:49
+4
Brawo Piotrek, tak trzymaj :)
19 lis 2017 | 10:41
+4
Milan sie bawił w okno transferowe i jak widac mało im to dało ...co do napoli - jeśli utrzymają swój poziom gry to jest szansa na detronizacje juve :) ....zielu znów pokazał klase
19 lis 2017 | 10:00
+9
Jezu jaki ten Milan jest słaby!!
19 lis 2017 | 09:41
+13
stoperzy Milanu musza pocwiczyc trzymanie linii spalonego. Gra sie poki sedzie nie gwizdnie a nie łapa w gore !
19 lis 2017 | 09:11
+4
Piłkarze Milanu mieli cały czas ręce w górze nie z radości tylko szukali spalonych a sami się źle ustawiali
+27
Tak szczerze mówiąc to kolega musi obejrzeć ponownie powtórki bo spalonego nie było.
19 lis 2017 | 02:40
+6
Brawo Zielu
Gracz meczu: L. Insigne
19 lis 2017 | 01:08
+17
Znowu polski tydzień w piłce, a to cieszy zawsze. Lewy, Zielu, nawet Kapustka dzisiaj strzelił...brawo! :)
+2
Uwaga do wygrania 50 zł dla każdej osoby która uzasadnii dlaczego murzyn z Napoli nie dostał czerwieni kiedy z premedytacją uderzył A.Silve w twarz. Wysyłam przelewem.
19 lis 2017 | 01:25
+8
Ponieważ jest czarny?
19 lis 2017 | 10:30
+3
Ponieważ byłoby to niepoprawne politycznie.
+1
Brawo Zielu!
Gracz meczu: D. Mertens
18 lis 2017 | 23:17
+13
Ale człowiek sie cieszy kiedy rodak strzela bramke :) Brawo Zielu..brawo Napoli.
-12
Najgorsze mecze do oglądania sa te gdzie sędzia wypacza przebieg spotkania. Niczego nie straciłeś. Kurw* Vara makaroniarze wprowadzili a zapomnieli leniwe cioty ze można to używać.
19 lis 2017 | 08:29
+8
Nie Oglądałeś meczu a jako mvp dajesz Zielińskiego bo strzelił bramkę?
19 lis 2017 | 10:51
+7
ale graczem meczu Zielu który grał 20 min? a potem wszyscy mówią, że Złota Piłka to komercja i nie wygrywa najlepszy tylko nazwisko. mniej więcej tak to działa jak w przypadku wyboru zawodnika meczu.
18 lis 2017 | 22:54
+8
Brawo Piotrek, wchodzi z ławki strzela bramkę która daje zwycięstwo, super.
19 lis 2017 | 18:48
-6
...
19 lis 2017 | 20:34
+6
bramka Piotrka nie dała zwycięstwa tylko podwyższyła prowadzenie. w ogólnym rozrachunku wygrali różnicą bramki ale w tamtym momencie podwyższył prowadzenie
19 lis 2017 | 20:41
-3
Strzelił drugą bramkę, a wygrali 2-1 to co ty piszesz że nie dała zwycięstwa.
22 lis 2017 | 20:40
+5
Po pierwsze mecz nie zakończył się wynikiem 1-0 po strzelonej bramce przez Zielińskiego.
Gdyby strzelił przy wyniku 1-1 na 2-1 wtedy można powiedzieć, że bramka dała zwycięstwo. Po drugie, przy wyniku 1-0 podwyższył wynik na 2-0 a nie dał zwycięstwo. To Milan strzelił bramkę honorową, kontaktową - tu już jak wolisz. W ogólnym rozrachunku wygrali różnicą jednej bramki, czyli Piotrek miał wkład w zwycięstwo ale go nie zapewnił bo jego drużyna wygrywała przed strzeleniem przez niego bramki. To jest zasada języka polskiego. I po co ta napinka? A grzecznościowo wypada pisać TY z wielkiej litery nawet jak kogoś masz "w poważaniu". Pozdrawiam.
+9
Świetna akcja i gol Piotra Zielińskiego. To jest gracz, który doskonale się odnajduje w grze ofensywnej.
18 lis 2017 | 22:52
+8
Ale Napoli ciśnie. Zobaczymy co na to Juve. Brawo Zieliński, świetna bramka.
-24
Sędzia sku*wielu oddawaj nam 3 punkty c*elu !!!
Dramat na jaki hu* wprowadzają VAR skoro z niego nie chcą korzystać.
Czerwień dla murzyna z Napoli dwa razy powinna być i ręka w polu karnym lub przed polem karnym nie wiem dokladnie.
Dramat brawo sędziowie brawo Var.

PS. Bigilia do ekstraklasy murzyn
18 lis 2017 | 22:57
-22
14 letnie pi*dy polskie robaki minusujcie i zapamiętajcie Milan powróci bo to jest klub skazany na sukces wy łaki biedne hahaha. Nawet sędziowie takimi decyzjami jak dzisiaj nie są zatrzymać tej potegi jaka jest Milan oooo już sobie to wyobrażam za kilka lat jak kalek pokroju Monetlii, Kalinicia i Bigli nie będzie w Milanie a beda Milanisci z krwi i kości (czy. CONTI) wtedyMilan pozamiata. Taaaaaak hahaha. Dobranoc a wy jutro odpoczywać bo pojutrze do podstawówki a co po szkole do pracy za 1400 netto.
18 lis 2017 | 23:03
+12
Dobra nie szczekaj tam psie
-6
Szczekałem, szczekam i szczekac będzie pulchny chłopcze dopóki widzę sędziowanie na tak zenujaco niskim poziomie. Szczekałem od zawsze kiedy jakiś klub oszukiwali z punktow, awansów czy trofeów. A ze kibicuje Milanowi to będzie szczekał tak ze aż Cię blada gruba dupa zapiecze robaku. Dobranoc, hehe jestem bardzo wylewny.
18 lis 2017 | 23:50
-10
Doskonale ciebie rozumiem niewiem czy Milan na 3pkt zasłużył wiem ze Koulibaly zasłużył na czerwono kartkę za te kopniecie w jądra Bigilia katastrofa jego gra a co do minusów dla ciebie tam rodaczek Polaczek gra i będą cie minusować non stop nieważne ze sędzia pomagał i masz rację wiec należy ci się + po prostu tam gra Polak a ty życzyłeś jego drużynie porażki i minus ludzie w Polsce są upośledzeni zwłaszcza na takich portalach jak meczyki dodam jeszcze od ciebie Glik słabo grał w piątek a oni mu piłkarza meczu dali
19 lis 2017 | 00:20
-4
Cześć, no dzieki za komentarz.
Wiem wiem ludzie tutaj jedyny mecz jaki obejrzą to Real vs Barca i Finał LM (zalezy czy im babcia pozwoli bo matki juz nie maja ) resztę jadą na skrotach a potem sie wypowiadają i głosują na Polaków jak mówisz. Dlatego też nie chce Polaków w Milanie zeby się sezonowcow nie rozmnozylo zwłaszcza tych grubasow z meczykow tak mówię do Cb który to czytasz teraz klusko. Babcia wola nakłada kasze.
Pozdro ziomek.
19 lis 2017 | 00:24
-4
Zapomniałem jeszcze dodać ze 90% użytkowników tej strony to takie boty wszyscy tacy sami plasują co mecz Polaków dopiero teraz zauważyłem ze wybrali Ziela piłkarzem meczu xd. Dobrze ze Milan wkrótce cała te Lige wyjaśni i tutaj wrócę i przypomnę te komentarze Forza Grande Milan
19 lis 2017 | 00:35
-4
Tutaj jeszcze ja to rozumiem bo to bramkę chociaż strzelił co dała zwycięstwo chłopie u mnie w Lidze Francuskiej jakie jajca są Glik słabo gra i po 70% ma i piłkarz meczu a PSG wygra o boże co tam się nie dzieje ja nie mam słów na tych ludzi taki ból dupy ze Neymar zmienił klub ze to nie porozumienie jakieś pozatym strasznie życzą źle PSG bo Monaco pokonują skoro będzie tak jak mówisz a wiem ze Milanu nowi właściciele kasy mają i wygrają ligę to zobaczysz jak wszędzie pełno będzie tego bólu dupy ze Milan się odbudował za kasę itd bo Polacy z Napoli będą przegrywać pozdrawiam ciebie bo jesteś wporządku Oglądałem cały mecz Napoli z Milanem przecież nie będę oglądał La Ligi
19 lis 2017 | 00:45
-1
Noo Neymar się wypowiedział ze zmienił klub ze względów sportowych(wyjaśnienie dla grubasow czyt. 96,6% użytkowników meczykow, chciał zdobywać trofea głównie chodzi o Ligę Mistrzów rzecz jasna). A nie oszukujmy się PSG w podstawowym składzie zmiecie Barcelonę jeżeli na nich trafia w LM ale Polaczki wiedzą lepiej Neymar sie sprzedał na kasę, zabawne sami by leżącego dobili gdyby im zapłacono.
Pozdro wszystkiego dobrego kolego, moje komentarze to satyra więc przymroz na nie Oko.
19 lis 2017 | 00:47
-2
Ps. Udanej rundy pucharowej w LM ;)
19 lis 2017 | 00:52
+2
Wzajemnie kibicuje też i Milanowi także liczę na te top4 chciałbym żeby grali w LM no i LE może uda się wygrać to przepustka do gry w LM też jest
19 lis 2017 | 01:14
+2
Wygranie LE w tym sezonie tylko możliwe jeśli zmienią trenera który nauczy tych zawodników grać w piłkę bo chyba większość z nich już zapomniała jak sie gra pod wodza Nutelli. Top4 w lidze jest bez szans w tym sezonie. Teraz myśleć nad zakontraktowaniem prawdziwego trenera który złapie tych baranów za jaja i ścisnie im je tak ze aż mapa Włoch ułoży im sie z żył na czole. Inter zatrudnił profesjonaliste i ma teraz tego żniwa my mamy amatora i kurwa muszę szczekac ze sędzia nas ojeba* na portalu dla 14 latkow ahhghahhh. Do zobaczenia w komentarzach w meczu Barca PSG uje*cie zlodzieji.
19 lis 2017 | 15:03