Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Sampdoria
3-2 {{score_string}}
19 lis 2017 | 15:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Juventus Turyn
28'
52'
59'
63'
63'
71'

74'
75'
79'

80'
90'
90'
1'

90'
4'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+5
Wojtek trochę uśpiony w brance juve, oby mecz z Sampdorią nie był jego ostatnim w sezonie.
20 lis 2017 | 14:06
+1
Znakomita druga połowa meczu wpada aż 5 bramek ;-)
+5
wszystkie bramki to bledy obrony juve, szczesny nie mial nic do powiedzenia.
20 lis 2017 | 10:37
+5
Kolejne dwa mecze z mocnym rywalem to super doświadczenie dla Beresia i Linettego. Szkoda tylko, że Kownaś nie wszedł.
20 lis 2017 | 06:09
+17
Szczęsny nie miał nic do powiedzenia przy tych bramkach. Obrona Juventusu cieniutkie niech Szczęsny zacznie ich jebac i może coś to pomoze
20 lis 2017 | 10:20
-5
Co ty jebiesz w ogóle..pierwsza bramka jego siadł na dupsko lekki lob leciał..przy tej z dystansu mial tez cos do powiedzenia prawie ją mial lecz jednak nie ta z bliska to nie ma co wi ic
20 lis 2017 | 11:22
+9
Chłopie lekki lob? Stałeś kiedykolwiek na bramce? Przy żadnej bramce Szczęsny nie miał nic do powiedzenia. Tego typu strzały są nie do obrony
0
Ty to w ogóle..nie twoja wina tak samo za glupi komentarz jak szczesnego żadna bramka..o po chuj on tam stoi..dostał za kołnierz jak dzieciak
20 lis 2017 | 03:28
-11
Lewa, prawa nierzutuje u Lewandowskiego 😀 Brawo Robert💪🏼🇵🇱
20 lis 2017 | 02:06
+13
Prezydent Sampy jest taki pocieszny. Uwielbiam jak się cieszy i przeżywa mecze :)
20 lis 2017 | 01:43
+2
Szczęsny wpadnij jeszcze parę razy do wojewódzkiego .
Ściągną w pszyszłym sezonie jakiegoś ambitniaka za Bufona to przestaniesz być taki pewny nr 1 w bramce !!!
20 lis 2017 | 00:48
+3
Zasłużone zwycięstwo sampdorii. Szczęsny nie miał nic do powiedzenia przy żadnej z bramek.
+14
zamknij pysk psie przy zadnej bramce nie bylo jego winy tylko wina w kryciu...
19 lis 2017 | 22:03
+8
Sampdoria daje rade to może być ich sezon!
19 lis 2017 | 21:59
0
Wojtek musi zacząć grać regularnie, aby być w rytmie meczowym, by czuć się pewnie w bramce!... to jest talent!... Czekam z niecierpliwością na decyzję Bufona w tej sprawie :)... pozdrawiam :)...
19 lis 2017 | 21:49
-8
Smutne że Szczęsnemu zdarzył się taki mecz, to może zaważyć na jego przyszłości w Juventusie
19 lis 2017 | 20:51
+31
Nie wiem dlaczego tak jedziecie po Szczęsnym? Przecież we wszystkich sytuacjach nie miał nic do powiedzenia. Bramki obciążać należy lichą obronę która doprowadzała do tak klarownych sytuacji. Bramkarz jest tylko bramkarzem. Bez obrońców nic nie wyciągnie.
19 lis 2017 | 21:46
+8
Masz racje, to co robili obrońcy to jest śmiech na sali. Oni byli tylko statystami w tym przedstawieniu.
19 lis 2017 | 20:30
+56
Widzę że wszyscy jadą po Szczęsnym... może jestem ślepy ale we wszystkich 3 bramkach widzę chu***e zachowanie obrońców a nie Szczęsnego...
1 - Obrona przegrywa walke w powietrzu i lob po rykoszecie głową bez szans,
2 - obrona śpi i gościu dostaje strzał jak na talerzu w dodatku strzela w sam róg - Szczęsny bez szans
3 - dwa błędy obrony... gościu niepilnowany zamyka dośrodkowanie.. zagrywa w pole bramkowe i kolejny nieupilnowany wbija na pustą.
Ale Janusze zawsze obwinią rodaka :D takie typowe
19 lis 2017 | 21:27
+12
Przy trzeciej bramce obrona zamiast skupic sie na napsatnikach..to sygnalizuja spalonego..komedia, ostatnio czesto widze takie sutuacje.
19 lis 2017 | 20:29
+11
Rzadkosc zobaczyc 3 polakow w jednym meczu... w takiej lidze.
19 lis 2017 | 20:26
-3
Higuain chyba karne ćwiczył bo jak ja pamiętam to z Chile w finale Copa america to w kosmos strzelił
19 lis 2017 | 20:25
+12
Czemu każdy jedzie po Szczęsnym. Ludzie czy wy widzieliście bramki? Czy patrzycie wynik i na ślepo dajecie oskarżenia... Pierwsza bramka po wybiciu w polu karnym, cala obrona Juve patrzy do góry zamiast biec na piłkę..Drugi gol piekny. Strzał nie do obrony. Gigi tez by to wpuścił więc przestańcie srać jakby on dał rade to obronić. Trzeci, znów obrona daje popis. Zamiast bronić macha rękami i daje dojść do strzału. Proszę was. Oglądajcie potem piszcie bo widzę śmiechy z Szczęsnego a nikt nie mówi ,ze obrona Juve stała i srała. Z drugiej strony, brawo Karol. Oby forma rosła i przeszła na reprezętację.
19 lis 2017 | 20:27

Jeszcze dodam byście popatrzyli na lukę jaką robi środkowi obrońcy przy drugim golu.
19 lis 2017 | 19:12
Szczęsny Lamusa. Szkoda że Gigi musi to z ławy oglądać.
-28
Szczęsny Lamus. Szkoda że Gigi musi to z ławy oglądać.
19 lis 2017 | 19:08
+6
Szczęsny mógł lepiej się zachować coś mi się zdaje ze za sztywny się zrobił na tej ławce
19 lis 2017 | 22:08
+2
W której sytuacji mógł się lepiej zachować ? Ekspert się znalazł.
19 lis 2017 | 18:47
0
Koński łeb znowu nie popisał się w bramce juve
19 lis 2017 | 18:18
-15
Coś mi się wydaje, że Sampdoria zyskuje nowych fanów w Polsce :)
Koniec dominacji Juve? W tym roku Scudetto dla Romy :D Za rok Milan :D
19 lis 2017 | 18:15
+8
Było wiadomo ze sampdoria łatwo nie odda 3 pkt. :)
19 lis 2017 | 18:10
+2
2 minuty dłużej i byłby remis. Super juve przegrywa po 6 latach w końcu ktoś nowy. Napoli licze na was
19 lis 2017 | 18:01
-12
Jaki ten bramkarz jest nieszczęsny... Lepiej wbić widły przed bramką...
Gracz meczu: M. Mandžukić
19 lis 2017 | 20:21
-1
Stachu tu się wybiera gracza meczu a nie pokrakę meczu. Rozumiem że się pomyliłeś
Gracz meczu: Douglas Costa
19 lis 2017 | 17:59