Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Legia Warszawa
1-0 {{score_string}}
19 lis 2017 | 18:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Górnik Zabrze
45'
1'
62'
90'
90'
2'
90'
3'
90'
5'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

ekstraklasa

Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Skorzystaj z promocji na NordVPN i oglądaj bez problemu - KLIKNIJ TUTAJ
Video dodane przez: admin 19 lis 2017 | 19:22

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
Jestem kibicem Legii, ale zagłosowałem za Loską jako graczem meczu. Bramkarz przeszedł samego siebie.
Gracz meczu: T. Loska
20 lis 2017 | 12:10
+4
W pięciu na dwóch z kontrą jechać i spierdolić, piłkarze w naszej kochanej lidze to prawdziwi artyści!
20 lis 2017 | 10:33
+14
Za każdą race odpaloną na tym meczu, powinna być kara 1 spotkania przy pustych trybunach, a nie odejmowanie pkt, bo to nie klub zawinił tylko kibice. Obiektywnie patrząc istnieje możliwość, że te przerwy miały wpływ na wynik, bo odpalane były w momencie, gdy Górnik wracał do gry, po okresie "dominacji" Legii. Moim zdaniem gdyby nie te przerwy Górnik coś by strzelił i spotkanie zakończyło by się remisem 1-1.
20 lis 2017 | 13:14
-4
Te odpalone race i przerwy tym wymuszone miały wpływ na obie drużyny.Więc nie próbuj na siłę deprecjonować zwycięstwa Legii.
Gracz meczu: Guilherme
20 lis 2017 | 13:58
0
Nic na siłę nie deprecjonuje, po prostu opisuję to co zaobserwowalem. Gdybyś nie był imbecylem to byś zauważył, że napisałem o remisie, czyli bramkę dla Legii w pełni akceptuję, bo na nią zasłużyli. A ty na siłę umniejszasz zasługi Górnika W obecnym sezonie.
20 lis 2017 | 10:00
Ni o dobrze.Nie żebym był za Legią, ale w końcu skończył sie mit o rzekomo wielkim Górniku.Mam nadzieje że od tego czasu zacznie sie dla nich równia pochyła i nie daj Boże zakwalifikują się do pucharów ,bo tylko wstydu narobią odpadając w 1 rundzie z drużyną z San Marino czy Gibraltaru.
-14
No i dobrze.Nie żebym był za Legią, ale w końcu skończył sie mit o rzekomo wielkim Górniku.Mam nadzieje że od tego czasu zacznie sie dla nich równia pochyła i nie daj Boże zakwalifikują się do pucharów ,bo tylko wstydu narobią odpadając w 1 rundzie z drużyną z San Marino czy Gibraltaru.
20 lis 2017 | 12:16
+6
Tak jak reszta polskich drużyn...?
20 lis 2017 | 14:03
+4
No nie wiem czy taki wstyd jak się dobrze prezentują to czemu nie ? Co ma grać Lechia czy Śląsk ? Nie jak sobie zasłużą to niech grają bo widać że chłopaka z Górnika się chce mają fajny młody skład .
20 lis 2017 | 08:45
+7
piękny mecz! Szkoda, że tak mało goli
20 lis 2017 | 07:46
+9
Chciałbym przypomnieć sympatykom i włodarzom Legii, że Nemanja Nicolic w zakończonym regularnym sezonie został królem strzelców w MLS z 24 bramkami /przed Davidem Villa 22 bramki/
20 lis 2017 | 03:34
+9
Czemu ciagle promujecie programy do oglądania relacji z meczów które są PŁATNE !!!
-10
Czy mnie się wydaje ,że mecz został przerwany w 75min a po tej przerwie zaczęli grać od 70 minuty ?
19 lis 2017 | 21:50
+21
Nie jestem kibicem klubowym... gracz meczu to ewidentnie bramkarz górnika!...
19 lis 2017 | 21:31
-24
Gdyby gol był dla tych wieśniaków ze stolicy nie było by mowy o Varze...
19 lis 2017 | 22:04
+36
Na Varze sędzia odwołał karnego dla Legii więc nie odzywaj się bo głupoty pierdolisz.
19 lis 2017 | 21:28
+2
Myślę, że gdyby Górnik grał od pierwszej minuty o zw to tego meczu by nie przegral. Tak czy siak wielkie brawa. KSG !
19 lis 2017 | 21:19
+10
Fajny mecz szkoda, że nie szło oglądać. Powinni za te race każdemu klubowi na którego obiekcie mecz jest rozgrywany punkty odejmować. Te kary finansowe po nich spływają. A punktów na koniec sezonu może zabraknąć.
+5
Brawo, pierwszy naprawdę dobry mecz Legii.Jeszcze raz brawo i oby tak dalej.
19 lis 2017 | 20:53
-26
Górnik i tak zostanie mistrzem to była wpadka - patologia na trybunach i nieuznany gol, Legia na chwile liderem potem już tylko Górnik będzie dyktował warunki.
19 lis 2017 | 20:48
-16
Czemu gol Wolsztyńskiego został odwołany?
Gracz meczu: Ł. Wolsztyński
19 lis 2017 | 21:18
+12
Bo był spalony?
19 lis 2017 | 21:24
+3
+Stradek Strzał, który Wolsztyński dobił był po spalonym.
19 lis 2017 | 20:41
-24
Piłkarze Górnika po tych przerwach zostali wybici z rytmu. Bez przerw legia by tego meczu nie wygrała. Wszystko sobie cwanie zaplanowali przed meczem bo się bali Górnika. Taka prawda.
19 lis 2017 | 21:09
+16
Loska uratował twarz Górnikowi, gdyby nie on to powinny być trzy, cztery bramki dla Legii.I nie ma co szukać usprawiedliwień poza boiskiem.
19 lis 2017 | 20:40
-5
MAMY LIDERA! W WARSZAWIE MAMY LIDERA!

Bardzo ważne zwycięstwo ale ten dym z rac to jakaś kpina, zepsuł widowisko. Kto wie jak wyglądałby wynik bez wymuszonych przerw.
19 lis 2017 | 20:38
+21
ten mecz i przerwy to jakaś parodia , ciekaw jestem wypowiedzi p. prezesa PZPN który jest mocno aktywny w sieci
+22
Naprawdę wypadałoby obejrzeć mecz zanim zagłosuje się na zawodnika meczu, bo nie chcę mi się wierzyć, że ktoś kto obejrzał spotkanie zagłosował na Angulo.
19 lis 2017 | 20:34
0
(L)EGIA (L)IDER!!!
19 lis 2017 | 20:30
-24
Kurwy z warszawy. Im wolno więcej i nigdy żadnego walkowera nie dostaną..
-18
Dokładnie, osły ze stolicy - żenada
+8
Ten wasz Angulo to na spalone sie daje łapać jak trampkarzyna.Losce podziękujcie bo by pewnie i 4 było....(L)ider!
19 lis 2017 | 20:29
+18
Mecz na szczycie nie zawiódł szkoda niewykorzystanych sytuacji wygrała drużyna lepsza taki jest futbol. Niestety kibice po raz kolejny zawiedli pozdrowienia z Londynu fan Górnika Zabrze i rozwoju polskiej piłki klubowej
19 lis 2017 | 20:23
+18
Fajny dla oka mecz. Legia na plus i wynik adekwatny do przebiegu spotkania, choć bramkarz Górnika robił co mógł, żeby był remis.
Brak słów, jeśli chodzi o race. Irytujące zachowanie i nie zdziwiłbym się, gdyby w końcu zamiast kar finansowych odbierali punkty.
+3
Guilherme był dzisiaj najlepszy na murawie, fajnie się go dzisiaj oglądało.
-11
wsiury to kibice legii. won ze stadionów!!!
19 lis 2017 | 20:18
+8
Widać, że ludzie piszący komentarze i głosujący na zawodnika meczu nawet go nie oglądali. Sędziowie nie popełniali błędów, a jak już to na korzyść Górnika (przykład: rzut rożny dla Górnika, gdy ostatni piłki dotknął Kurzawa). Angulo według was zawodnikiem meczu? To jakiś śmiech na sali, facet został kapitalnie wyłączony z gry i jak już to na ten tytuł bardziej zasługują Loska, Guilherme czy ewentualnie Hamalainen.
19 lis 2017 | 20:06
To było ostatni mecz jaki obejrzałem Ekstraklasy dowidzenia czytamy się w komentarzach ta temat Polskiej ligi dopiero w Kwietniu trzymajcie się Pozdrawiam wszystkich kibiców oprócz Legii Kurwy z Łazienkowskiej
-14
To było ostatni mecz jaki obejrzałem Ekstraklasy dowidzenia czytamy się w komentarzach na temat Polskiej ligi dopiero w Kwietniu trzymajcie się Pozdrawiam wszystkich kibiców oprócz Legii Kurwy z Łazienkowskiej
20 lis 2017 | 05:16
+1
Wesołych i pogodnych Swiąt. Po co te wyzwiska. I w Legii są także porządni ludzie , tak jak i PSG czasem się taki trafi.
WYLUZUJ Życzy były kibic L.
19 lis 2017 | 19:54
+6
Walkower dla Górnika co tam się dzieje to jajca jakieś specjalnie rozpraszają piłkarzy Górnika Sram na to LEgie
19 lis 2017 | 19:49
+26
Legia za recydywę już po raz kolejny za to samo powinna być ukarana walkowerem na korzyść Górnika Zabrze, zapłacić wielką karę finansową oraz rozegrać przynajmniej jeden mecz u siebie bez udziału publiczności. Jakby sytuacja by się powtórzyła PZPN powinien rozważyć zabór punktów warszawskiej drużynie.
20 lis 2017 | 02:21
+2
Zabór to może być kur.a germański
20 lis 2017 | 20:39
0
Mało który zespół w naszej lidze nie podpadałby pod recydywę.Gdyby wprowadzić to co mówisz to w każdej praktycznie kolejce byłyby walkowery.