Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Borussia Dortmund
1-2 {{score_string}}
21 lis 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Tottenham Hotspur
31'

49'
(as D. Alli)

52'
66'
76'

78'
81'
85'
86'

90'
2'
90'
6'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
Borussia ma okropny sezon a zapowiadał się wspaniale. No cóż została im walka w LE może tam będzie im sprzyjało szczęście.
Gracz meczu: H. Kane
22 lis 2017 | 13:02
+3
Burki już któryś raz ratuje tyłki obronie Borussi. Świetne interwencje bramkarza, bo mogło się skończyć wysokim skopaniem tyłków.
Gracz meczu: R. Bürki
22 lis 2017 | 15:02
+3
Burki zawalił BVB conajmniej dwa mecze w obecnej LM.
22 lis 2017 | 12:46
+4
mam wrażenie że w tym sezonie jak kilka sezonów temu dominowały kluby hiszpańskie to w tym roku wyspiarze będą wieść prym w obu europejskich rozgrywkach
22 lis 2017 | 12:05
+7
co ten tottenham odwala..?? jeszcze do finału dojdą i wygrają.. czego im życzę
22 lis 2017 | 11:33
+5
No to teraz Borussia zagra o swój awans do LE z Realem na wyjeździe. Bosz udowadnia kolejny raz że pod presją jego zespół nie osiąga dobrych wyników, tymczasem brawo dla Totków, że umocnili sie na 1 miejscu.
22 lis 2017 | 10:37
-6
Aubameyang na pewno spierdoli z tego żenującego klubiku po sezonie... szkoda czasu żeby się tam marnować z tymi ofermami i pseudo kibicami.
22 lis 2017 | 15:06
-1
Do Legii chyba.
22 lis 2017 | 09:42
+2
Borussia ma dobrych pilkarzy, mysle ze trener zle taktyki ustala, bo ostatnie mecze to praktycznie same porazki.
22 lis 2017 | 15:04
-2
Słaba obrona bez Piszczka i Sokratisa, do tego jeszcze Durm.
22 lis 2017 | 08:15
+3
Ogólnie bylo widać że totki przyjechali po remis ,jakby im zależało to by pocisneli BVB wyzej... najlepszy w BVB znowu jarmolenko , co grał piły do auby to klasa szkoda że tylko jedna bramka wpadła
Gracz meczu: A. Yarmolenko
22 lis 2017 | 15:08
0
Jak by był lepszy napastnik to wpadłoby więcej.
22 lis 2017 | 08:06
0
Znakomity jest Tottenham w lidze i w LM tak wysoko jeszcze nie mierzyli Brawa dla jako tako pinko xD
22 lis 2017 | 06:50
+6
Przykro patrzeć w ostatnich tygodniach na Borussie.Brawa dla Kogutów za wyjście z pierwszego miejsca z grupy.
+3
Jeszcze będzie tak że Real w ostatniej kolejce pociśnie BvB, a koguty w rezerwie zremisują z Apoel i ten przejdzie do LE zamiast BvB. Mają pecha panowie.
21 lis 2017 | 22:49
+3
Gratulacje dla Tottenhamu. Są bardzo mocni w tym sezonie.
+1
ten flet bozyszcze gimbazy auba mejank powinien dostac czerwona kartke za probe uderzenia sancheza po stracie pilki
Obstawiłem 1-2 czyżbym trafił wynik?
No i pięknie. Totkom w ostatnim meczu zagrają u siebie z najsłabszą drużyną tej edycji Ligi Mistrzów, Apoelem, i wystarczy remis. Bardzo mało prawdopodobne więc jest, aby Tottenham nie zajął 1 miejsca w Grupie H ;)
-2
No i pięknie. Totki w ostatnim meczu zagrają u siebie z najsłabszą drużyną tej edycji Ligi Mistrzów, Apoelem, i wystarczy im remis. Bardzo mało prawdopodobne więc jest, aby Tottenham nie zajął 1 miejsca w Grupie H na koniec fazy grupowej ;)
21 lis 2017 | 22:34
+1
Dele Alli niesamowita robota, gość ma mega potencjał i za kilka lat może być w ścisłej czołówce rozgrywających midfielderów na świecie. Pomimo tego że Tottenham musiał wracać z 0:1 widać że tutaj wygrana im się po prostu należy - wypracowali sobie widocznie więcej szans niż Borussia. Szkoda tylko że Dortmund żegna się z rozgrywkami już w grupach, no ale nie ma co ukrywać - ta grupa była naprawdę ciężka.
+2
Z taką szybkością to nawet jakbys zagrywal mu dluga piłkę 10 metrów za obrońców to powinien ją dopaść przed bramkarzem. Dlatego dziwi mnie ze nie szukają takich zagran. Wolniejsi piłkarze dopiero mają ból głowy jak zdobyć gola