Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
AC Milan
5-1 {{score_string}}
23 lis 2017 | 21:05 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
FK Austria Wiedeń
21'

23'
27'
35'
36'

42'
(as F. Borini)

54'
70'

74'
80'
90'
3'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
Świetny mecz Milanu. Chciałbym, aby odbudowali swoją potęgę i znowu rywalizowali o najwyższe trofea. A. Silva w tym meczu błyszczał moim zdaniem najbardziej. Trzymam kciuki za tego chłopaka, aby zawojował w Europie i strzelił jak najwięcej bramek.
Gracz meczu: André Silva
24 lis 2017 | 13:20
+13
na taki Milan wszyscy czekali , oby w każdym meczu ?
24 lis 2017 | 13:15
+4
lepszy Milan niz w poprzednich meczach. jednak to tylko Austria Wieden.Pilkarze Milanu powinni cieszyc swoich kibicow takimi wynikami ale w lidze z lepszymi druzynami,a nie tak jak do tej pory.
24 lis 2017 | 11:29
+7
Nooo taki mecz przynosi ulgę, ale czekamy na takie w Serie A. Forza Milan!
Gracz meczu: P. Cutrone
24 lis 2017 | 10:49
+4
Oby wróciły dobre czasy Milanu !
24 lis 2017 | 09:28
+4
Czy André Silva nie zgapił waszym zdaniem cieszynki od Lewandowskiego? Bardzo podobna... ;)
24 lis 2017 | 08:59
Jeżeli po dzisiejszym meczu Montella nie zacznie stawiać częściej na A.Silve w lidze to już sam nie wiem co. Bardzo świetna technika, drybling i lekkość z jaką ten zawodnik się porusza na boisku aż cieszy oko. Ten zawodnik musi grać jak najwięcej kosztem Kalinicia czy Suso na ataku obojętnie ale to od niego powinno się zaczynać wystawiać atak na mecze. Jestem przekonany że A.Silva w przyszłości ma duże szanse na stanie się topowym napastnikiem na świecie. Oby grał został na zawsze w Milanie ;3
+6
Jeżeli po dzisiejszym meczu Montella nie zacznie stawiać częściej na A.Silve w lidze to już sam nie wiem co. Bardzo świetna technika, drybling i lekkość z jaką ten zawodnik się porusza na boisku aż cieszy oko. Ten zawodnik musi grać jak najwięcej kosztem Kalinicia czy Suso na ataku obojętnie ale to od niego powinno się zaczynać wystawiać atak na mecze. Jestem przekonany że A.Silva w przyszłości ma duże szanse na stanie się topowym napastnikiem na świecie. Oby został na zawsze w Milanie ;3
24 lis 2017 | 09:03
+2
Dodam tylko że w wypowiedzi pomeczowej Silva po raz kolejny wspomniał że dostaje za mało szans w meczach ligowych....
Silva mimo swojego młodego wiek ma najwięcej do zaoferowania z trójki napastników Milanu, ale musi grać Kalinic przydupas Montelli.
+2
Montella powinien na Torino wstawić ten sam skład.
24 lis 2017 | 06:28
+3
I o to chodzi , teraz w lidze trza nadrabiac pkt :)
24 lis 2017 | 05:18
+4
Oby Milan wygral te rozgrywki bo jak wiemy ciezko im w lidze a bardzo chcialbym ich powrotu do LM
24 lis 2017 | 00:49
+1
Brawo Milan świetny mecz. Nwm jak wam się wydaje ale sądzę źe to była bramka samobójcza Bonnucziego
23 lis 2017 | 23:29
+15
Mam nadzieję że niedługo ujrzymy AC Milan w Lidze Mistrzów ;)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!