Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Liverpool FC
7-0 {{score_string}}
6 gru 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Spartak Moskwa
4'

4'
6'

15'
45'
1'
47'
(as J. Milner)

50'

51'
62'
75'
76'

86'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+5
Liverpool FC zaimponował mi w tej chwili!
7 gru 2017 | 09:46
17+ bramek na plusie robi wrażenie, rozstrzelal sie Liverpool w tej grupie.
+3
17 bramek na plusie robi wrażenie, rozstrzelal sie Liverpool w tej grupie.
7 gru 2017 | 09:38
+4
Mane to kocur trzeba bedzie bardzo na niego uwazac na MS . Piekny mecz live pogrom i jedziemy dalej.
7 gru 2017 | 09:37
+10
Kurde fajnie sie ogląda taki Liverpool, ale i tak podobają mi się najbardziej te trybyny w lidze angielskiej, tak blisko murawy, tak blisko ławki rezerwowych, a żaden kibic nawet nie myśli aby wbiec albo cos zrobić, ładnie sobie wychowali tymi ogromnymi karami kibiców, nono.
7 gru 2017 | 11:08
+13
Raz zdarzyło mi się siedzieć na Anfield w pierwszym rzędzie na Centenary Stand niedaleko zegara. Wprawdzie nie wszystkie akcje dobrze widać , ale wrażenia są niesamowite. Wejście na murawę nie wchodzi w grę nie tylko z powodu bana , który będzie przestrzegany , ale również z powodów nieodwołalnych kar finansowych. Co ciekawe każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i oprócz kary podstawowej sędzia może Ci jeszcze dorzucić . Dodatkowo powiadamiają pracodawcę - co zazwyczaj na Wyspach oznacza , że pracy już jej nie masz...;-))) Wtargnięcie na murawę jest bowiem traktowane jako przestępstwo , a nie wykroczenie.
8 gru 2017 | 07:41
+1
A to wszystko za sprawą "Iron Lady", która niestety po tragedii na brukselskim stadionie Heysel, (za sprawą kibiców Liverpoolu) wprowadziła reformę jak widać skuteczną do dziś. Dodajmy że były to lata 80-90, a u nas wiszą siatki odgradzające sektory aby swołocz nie rzuciła racą w kibiców rywala !?! XXI wiek .......kpina !
7 gru 2017 | 09:31
+11
nie było jakiegoś polaka na ławce? żeby zagłosować na zawodnika meczu
7 gru 2017 | 17:25
+3
Zawsze zostaje jeszcze Marciniak, ale niestety nie można głosować na sędziego.
7 gru 2017 | 08:57
Brawo dla Marciniaka I spolki,
Chyba najlepszy sedzia obecnie w Europie, ogladam juz kolejny mecz gdy sedziuje I jestem pod wrazeniem.
Czuje pilke nie przeszkadza I puszcza gre po fallu, pewnie bedzie sedziowal nie jeden Final aby z Polakami.
Pozdrawiam
+8
Czuje pilke nie przeszkadza I puszcza gre po faulu, pewnie bedzie sedziowal nie jeden Final aby z Polakami.
Pozdrawiam
7 gru 2017 | 11:10
-3
Jeżeli będzie sędziował finał , to niestety nie z Polakami ...;-(
7 gru 2017 | 16:15
-1
Oby ten Final w Moskwie w Lipcu byl z Polakami:)
Podrawiam
7 gru 2017 | 08:50
-8
Na MŚ Mane będzie grał przeciwko prawdziwym piłkarzom, więc raczej sobie nie pogra...
7 gru 2017 | 07:20
+5
Spodziewałem się wygranej Liverpoolu ale nie aż takiej. Fajna gra zespołowa.
Szybkie akcje.
Coutinho w formie - Barca ma pewnie lekki ścisk dupy.
No i cieszą mnie zawsze te cieszynki Kloppa : )
+10
Przy takiej grze Mane każdy drobny błąd przy wyprowadzeniu piłki przez Naszych na Mundialu skończy się bramką dla Senagalu. To będzie bardzo trudny przeciwnik.
7 gru 2017 | 02:51
+6
Mane robi robotę.. Szybki i zdolny kopacz :)
Gracz meczu: S. Mané
7 gru 2017 | 01:26
+8
Karny philippe ala''Lewandowski, coraz więcej piłkarzy kopiuje jego rozbieg. Natomiast jesli Mane utrzyma forme, to cięzko bedzie wygrac u ruskich z Senagalem.
7 gru 2017 | 01:16
+8
Koncert w wykonaniu The Reds. Gratulacje.
7 gru 2017 | 00:34
+4
Dlaczego Inter tak łatwo oddał tego Coutinho :/ Szkoda . Brawo Liverpool .
+3
Kapitalne spotkanie ............cieszy oko:)
6 gru 2017 | 23:56
+2
Latwa grupa faworyt byl jeden patrzac na seville w tym sezonie ale trzeba bylo to pokazac na boisku jeszcze nastrzelali tych bramek ze hoho co za bilans...swoja droga ciekawe jaki jest rekord strzelonych bramek tylko w grupie xd
+5
Przypieczetowac wygranie grupy w takim stylu, brawo :). Z trio Mane-Coutinho-Salah Liverpool moze ladnie namieszac w fazie pucharowej. Jesli zima uda im sie ogarnac na obrone takiego van Dijka to moga byc takim czarnym koniem jak Monaco rok temu.
6 gru 2017 | 23:30
+12
Zrobili ogórków ze Spartaka
6 gru 2017 | 23:21
+8
No i coście najlepszego narobili chłopaki... teraz to na Anfield wszyscy będą parkować busy :d
6 gru 2017 | 23:09
+11
Liverpoool co oni zrobili 23gole 2 miejsce zaraz za PSG wyprzedzili każdy klub Brawo Liverpool Allez to po Francusku do boju także Allez Liverpool w nastepnych meczach, pozdrowienia dla Eserena życzyłem 5-0 sorry ze taki skromny byłem :D
6 gru 2017 | 23:07
+6
Dla mnie Live zawsze na props.
6 gru 2017 | 23:24
-7
patrzcie kibic Arsenalu i 4444 komentarzy lolo robic memy nr 11111100000000000000000000000000000 raz :)
+45
Chciałem wstawić skrót meczu na Redtube, ale powiedzieli, ze gwałtów nie przyjmują.
6 gru 2017 | 22:46
+11
No poprostu miazga abyście tak w kazdym meczu grali to bedzie super 😀
6 gru 2017 | 22:42
+19
Po prostu - WOW! Liverpool to drużyna, która może wygrać w tej chwili z każdym na świecie, ale potrafi też stracić punkty, kiedy nikt się tego nie spodziewa. Czekamy na rywala w 1/8, a potem... Road to Kiev! Łatwo nie będzie, ale wszystko jest możliwe. ;)
-16
nuda ruskich ogórków obierają
6 gru 2017 | 22:44
+17
Mistrzów Rosji, a wczoraj Manchester United minimalnie pokonał wicemistrza 2:1. Oczywiście nie ujmuję osiągnięcia rywali zza miedzy, ale to pokazuje, że Liverpool zagrał dziś po prostu wyśmienicie! No i Spartak nie za dobrze, to też trzeba przyznać. ;D
6 gru 2017 | 22:41
+11
ło kurwa
6 gru 2017 | 22:38
+19
jeb jeb jeb do przerwy jeb jeb jeb jeb po przerwie brawo Liverpool!!! Couyinho mistrz ale brawa naleza sie calemu zespolowi. YNWA!!!
6 gru 2017 | 22:37
+7
Spartak Moskwa? Wyprowadzić i rozstrzelać.
6 gru 2017 | 23:25
+3
yyyy.... ale panie pułkowniku, oni już raz zostali rozstrzelani...