Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Szachtar Donieck
2-1 {{score_string}}
6 gru 2017 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Manchester City
22'

26'
(as Marlos)

32'
(as Marlos)

54'
62'
64'
70'
82'
90'
2'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
W 2008 LM wygrał Manchester United a nie Barcelona.
7 gru 2017 | 14:27
+2
Jak człowiek popatrzy jakie kluby wychodzą z drugiej pozycji to myślę że mogą być ciekawe pary 1/16 LM
Real Madryt, FC Porto, Szachtar Donieck, Sevilla, Juventus Turyn, Chelsea Londyn, Bayern Monachium, FC Basel. Słabo ; D ci co wygrali grupę nie mają z czego się cieszyć.
-1
Z calym szacunkiem dla Yaya Toure ale City nie dość ze gralo drugim garniturem to jeszcze na boisku bylo 10,5 pilkarza. Yaya wolny, spozniony, nie czuje juz gry jak kiedys. Dobre wejscie Diaz'a, pozytywny mecz Foden'a. Nienajgorzej Adarabioyo.
7 gru 2017 | 08:39
+14
Chcieli ujebać Napoli, ale te nie dało im tej satysfakcji i.. ujebało się samo.
7 gru 2017 | 08:17
-3
Menchester gral drugim garniturem ale troche zazdrosc bierze, ze nie ma polskiej druzyny, chociaz w Szachtarze ukraincow jak na lekarstwo.
9 gru 2017 | 04:57
0
co jest takiego zlego w mojej wypowiedzi ze dostalem minusy ?
7 gru 2017 | 07:53
0
Bernad co za bramka
7 gru 2017 | 06:20
+2
Calym sercem za city ale ciesze sie ze w koncu przegrali, rezerwami bo rezerwami ale przegrali :) lepiej teraz niz w weekend, druga sprawa to taka ze niezle yaya sobie urzadza na boisku pan toure, niby legenda tego klubu, facet jakby mogl przestac caly mecz to by stal, 0 starania ;/
7 gru 2017 | 01:09
Szkoda, no ale cóż Barcelona gdy w 2008 wygrywała Ligę Mistrzów to przegrała tylko z Wisłą Kraków i Szachtarem Donieck.
+5
Szkoda, no ale cóż Barcelona gdy w 2008 wygrywała Ligę Mistrzów to też przegrała z Szachtarem Donieck.
7 gru 2017 | 17:18
+2
Do zwycięstwa w LM i tak nikt nie dojdzie bez przegranej, więc lepiej mieć tą 'obowiązkową' porażkę z głowy już teraz, kiedy nie robi to większej różnicy. Tym bardziej że w niedziele kluczowy mecz, który może zaważyć na całym sezonie ligowym.
7 gru 2017 | 00:41
-1
Tego bym się nie spodziewał
6 gru 2017 | 23:45
Mocno rezerwowy skład. Wiadomo dlaczego! Przygotowujemy się na największą batalię tego sezonu. Wygranie 14 kolejnych meczów i to na terenie odwiecznego rywala byłoby z pewnością nie lada osiągnięcie. City może napisać nową historię wiem że wielu będzie śpiewało The Ring of Fire Johnnego Casha bo tak podobno piecze dupa ale co tam. Nigdy żaden wirtuoz n oglądał się za siebie i myślał o tym co mówią inni po prostu robią swoje i tak będziemy razem. Na Old Trafford wiedzie pieprzona orkiestra symfoniczna z dyrygentem o imieniu Pep.
-6
Mocno rezerwowy skład. Wiadomo dlaczego! Przygotowujemy się na największą batalię tego sezonu. Wygranie 14 kolejnych meczów i to na terenie odwiecznego rywala byłoby z pewnością nie lada osiągnięcie. City może napisać nową historię wiem że wielu będzie śpiewało The Ring of Fire Johnnego Casha bo tak będzie piekła ich dupa ale co tam. Nigdy żaden wirtuoz nie oglądał się za siebie i myślał o tym co mówią inni po prostu robią swoje i tak będziemy tym razem. Na Old Trafford wiedzie pieprzona orkiestra symfoniczna z dyrygentem o imieniu Pep.
-3
TheCityzens mordeczko nie przejmuj się oni ten mecz olali czekają na derby które mam nadzieje wygrają Allez Manchester City do boju pokonać diabełków
6 gru 2017 | 22:58
0
Puchnąć to zaczyna twój mały kutas
6 gru 2017 | 22:52
Czyżby MC zaczęło puchnąć. Kiedy ostatni raz przegrali?
0
Czyżby MC zaczęło puchnąć. Kiedy ostatni raz przegrali? Uwaga nie mówię tylko o tym meczu gdzie Pep mógłby (gdyby była tak możliwość) wpuścić nawet juniorów. Ostatnie 4 mecze MC wygrane tylko jednym golem i wszystko wygrane w końcówce meczu. Zobaczymy jaka będzie wiosna w wykonaniu MC.
6 gru 2017 | 23:21
+1
Traca momentum. Teraz nastapi seria przegranych przeplatanych wygranymi lub ciag remisow. Taka korekte musza przejsc wszystkie druzyny ktore non stop wygrywaly. Ma to podloze psychologiczne bo u pilkarzy wyczerpuje sie w mozgu tzw uklad nagrody, z kazda kolejna wygrana wyrzut dopaminy i testosteronu (wygrywanie podwyzsza testosteron we krwi, jest to udowodnione naukowo) jest mniejszy i mniejszy. Po prostu wypalaja sie chwilowo i w pewnym sensie nudza zwyciestwami. Tak to opisali w ksiazce
6 gru 2017 | 23:31
-4
Jakos u Messiego tego nie widac, ano tak bierze sterydy.
6 gru 2017 | 23:36
0
To fajnie ma...
7 gru 2017 | 00:52
+2
A co ty tez masz kompleks wzrostu i boli cie dupsko ze nie stać cie było na leczenie...bo jesteś ofiarą losu...ciesz sie ze stac cie na abonament za neta to se tutaj urosniesz....
7 gru 2017 | 02:39
-1
Nie jestem ofiara losu, lachociagu krasnala,i nie musze sie leczyc na wzrost tak jak krasnal,bo mi wystarcza 192cm wzrostu.
6 gru 2017 | 22:47
+7
Gratulacje dla Szachtara, rok temu brakowało mi ich w Lidze Mistrzów, a w tym sezonie będą grali w niej na wiosnę! :)
Gracz meczu: Ismaily
6 gru 2017 | 22:38
+4
Liczyłem na komplet punktów w grupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No cóż ¯\_(ツ)_/¯...Teraz czas na mecz z United ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gracz meczu: Brahim Diaz
6 gru 2017 | 22:37
+11
Guardiola puszcza do fazy pucharowej Szachtar zamiast Napoli. No dobra przynajmniej wszyscy będą wypoczęci na niedzielę.
6 gru 2017 | 22:22
-2
Nawet jeśli rezerwowy skład City to pomimo to niespodzianka
6 gru 2017 | 22:42
+9
Zadna niespodzianka, szachtar jest b mocny u siebie. Za bardzo podniecacie sie wszystkim co angielskie, za malo trzezwego spojrzenia
6 gru 2017 | 21:54
+6
Pep odapalil Napoli z LM ale to bylo pewne przeciez zaraz konfrontacja z united wiec po co meczyc pilkarzy . Szkoda Zielinskiego he kazdy bedzie chcial trafic na druzyne z doniecka
6 gru 2017 | 22:39
+5
Wszystkim angielskim zespołom na rękę że dalej przejdzie Szachtar niż Napoli
6 gru 2017 | 22:45
+12
Napoli samo się odpaliło. Przegrali z Feynoordem, więc nawet gdyby Szachtar nie zdobył dziś ani punktu i tak by awansował.
6 gru 2017 | 21:47
+4
Tak jak myślałem City sobie odpuściło ten mecz.
6 gru 2017 | 23:08
-1
I prawidłowo ten mecz nie miał żadnego znaczenia a za chwile poważny test.
6 gru 2017 | 21:37
0
No to Napoli udupione, pięknie :/ A człowiek nadzieję sobie robił...
6 gru 2017 | 21:32
+2
Napoli, pa pa.
6 gru 2017 | 21:26
-19
Bez rudego wirtuoza, City już nie takie mocne, co? W niedzielę będą gwałceni.
6 gru 2017 | 21:34
0
Zobaczymy Kurwiu.
6 gru 2017 | 22:35
+8
Z pierwszego składu gra tylko Sane, Fernandinho i Ederson więc wytrzymaj do niedzieli

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!