Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Manchester United
1-2 {{score_string}}
10 gru 2017 | 17:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Manchester City
4'
36'

43'
45'
2'
46'
54'
59'
63'
73'
79'
82'
88'

90'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Niesamowite jest to, jak menedżerowie zmieniają odczucia względem klubu. Jak zacząłem się interesować piłką na poważnie w 2003 roku, to pokochałem Barcelonę, ale moją drugą ulubioną drużyną przez lata było właśnie United. Hejtowałem za to City odkąd wskoczyli na wysoki poziom za to, jaką mieli politykę i za to, że wszystko budowali tylko na pieniądzach (choć mimo wszystko nie gardziłem nimi tak bardzo, jak dziś PSG). Kiedy przyszedł Mourinho i Guardiola żałowałem, że tak a nie inaczej podzielili się Manchesterem. I gdyby mi ktoś powiedział dwa lata temu, że będę się cieszył z wygranej The Citizens nad Dibałami, to bym się tej osobie zaśmiał w twarz. A fakty są takie, że w tym momencie po prostu lubię City Guardioli - są zgraną ekipą, grają piękną dla oka piłkę, Guardiolę po prostu uwielbiam. United wręcz przeciwnie - styl Mourinho od czasów Chelsea zabijał futbol. Do tego ZAWSZE zwala na szczęście, arbitrów, chłopców od podawania piłek, lekarzy. Nawet jak to tylko gra w jego wykonaniu - jest to żałosne. I powiem szczerze, że każda porażka United mnie w tym momencie cieszy, bo jest to kolejny pstryczek w nos Portugalczyka. No i ostatnia kwestia - jest chyba garstka trenerów na tym świecie i w historii piłki, którzy potrafią wyciskać z zawodników wszystko co najlepsze (i z młodych, i z doświadczonych). Guardiola absolutnei jest w tym momencie topowym trenerem w tym aspekcie. W Barcelonie - Pedro, Busi, Messi, Villa, Thiago. W Bayernie - Lewy, Lahm w środku pola, Bernat, Douglas Costa, Thiago. W City - Sterling, Sane, Jesus, Delph (!), De Bruyne. A Mourinho? W Kevinie nie widział wystarczającego potencjału - to chyba mówi samo za siebie.
11 gru 2017 | 13:06
+12
Man Utd dało dupy po całości, gra na remis w takim meczu tym bardziej na OT to jakaś kpina.
Gracz meczu: K. De Bruyne
11 gru 2017 | 21:50
+5
Mou wchodzi na następny poziom zaawansowania w parkowaniu.
13 gru 2017 | 12:14
+1
Taaa w następnym meczu zamiast Lukaku wchodzi drugi bramkarz :)
11 gru 2017 | 11:01
-9
Nie podoba mi sie w druzynach Pepa ze ciagle szukaja faulu. Bayern dopiero teraz przestaje to pokazywac.
Bez dwoch dominowali w tym meczu ale to United dalo im zwyciestwo a nie ich gra. Ciekaw jestem jak sie spisza z powazniejszymi rywalami w LM. Moga dojsc daleko.
11 gru 2017 | 11:21
+3
To w końcu City są dobrzy czy nie? Bo najpierw zaprzeczenie potem że dominowali, potem znów że to UTD dał im zwycięstwo :D
11 gru 2017 | 15:16
-2
Ale potrafisz czytac ze zrozumieniem prawda? Nie zaprzeczenie tylko fakt ze symuluja jak kazda druzyna prowadzona przez Guardiole. Mozna dominowac w meczu a nie strzelic bramki i City pewnie by zremisowalo gdyby nie glupi blad Lukaku, choc gwoli sprawiedliwosci United tez dostalo bramke w prezencie.
Sa bardzo mocni i lige pewnie wygraja bez wiekszych przeszkod, za to Liga Mistrzow rzadzi sie swoimi prawami, szczegolnie w fazie pucharowej, decyduja male szczegoly.
Bayern za czasow Hiszpana tez w lidze nie mial przeciwnika i cisneli wszystkich w grupie by pozniej odpasc.
Dostali slabiutkiego rywala w 1/8 wiec beda miec czas.
+7
Ja odkąd tu mieszkam 11 lat. Inna sprawa jak świat światem zawsze tak bylo, że ludzie zakochiwali się w drużynach pod wplywem ich sukcesów. Np sukces United z 1999 r w Lidze Mistrzow przyciągnął wielu ludzi z zagranicy do sympatyzowania z piłkarzami z Old Trafford
11 gru 2017 | 07:38
I co z tego jak i tak w LM dostana po dupie od barcy alebo realu mozr i bayernu nawet
-16
I co z tego jak i tak w LM dostana po dupie od barcy albo realu moze i bayernu nawet
+6
smutne oglądać takie United...
11 gru 2017 | 02:04
+12
Mu już ma po mistrzostwie teraz szybko z LM odpadną i będzie jak co roku :D
11 gru 2017 | 06:52
Tylko zobacz sobie jaką formę w tamtym sezonie miała Chelsea,też było nie do doścignięcia a w tym sezonie jak walec idzie i tak samo ich będzie ciężko dogonić,chociaż i tak wiem,że w końcu przyjdzie kryzys i do City.
+1
Tylko zobacz sobie jaką formę w tamtym sezonie miała Chelsea,też było nie do doścignięcia a w tym sezonie jak walec idzie City i tak samo ich będzie ciężko dogonić,chociaż i tak wiem,że w końcu przyjdzie kryzys i do City.
11 gru 2017 | 10:22
A czemu Chelsea szła jak walec w zeszłym sezonie? Bo nie grała w LM.
+3
A czemu Chelsea szła jak walec w zeszłym sezonie? Bo nie grała w LM. W tym sezonie od razu widać różnicę jak gra na wielu frontach.
10 gru 2017 | 23:54
-2
Niedawno też dostałem podobnie jak Ederson piłką w gardło więc wiem jak to jest :/
10 gru 2017 | 23:35
+3
Z całą pewnością Ederson był wybitną postacią tego meczu. Przyjmując strzał na grdykę i broniąc odruchowo dobitkę odmienił losy meczu. Jednakże patrząc na Obywateli jako team nikt nie jest tak zgrany i konsekwentny w dążeniu do celu. Śmiem twierdzić że już w tym momencie zdobyliśmy mistrzostwo. Osobiście bałem się tego meczu mimo tego że w jednym z poprzednich postów stwierdziłem że na Old Trafford wjedzie orkiestra z nie byle dyrygentem. W tej drużynie nie ma słabych ogniw, tu każdy ma jakość ponad wszystko, a na pierwszym miejscu dobro drużyny. BLUE MOON RISING! LM? WAY NOT?! Hype! 14 czytaj-rekord! Reszta to Historia!
Gracz meczu: Ederson Moraes
10 gru 2017 | 23:10
+4
Brawo City, brawo Guardiola. MU z taką grą nie zasłużyło nawet na remis. Szybko odpadną w LM.
10 gru 2017 | 22:47
+4
Tak jak myślałem, wygrał ten lepszy Manchester.
10 gru 2017 | 22:14
-15
Niech się cieszą sezonówki.
10 gru 2017 | 21:03
+20
Super City tak dalek mou znow bedzie wymyslal ze sedziowie I tak dalej ale prawda jest taka ze Guardiola rzadzi w Anglii podziwiam chlopa za to co potrafi zrobic z druzyna pewny tytul
10 gru 2017 | 20:59
-41
City i tak spuści powietrze wiem bo jestem za United 23 lata nie gimbaza którwa 22 kolejki wierzy w mistrzostwo
10 gru 2017 | 23:02
+21
23 lata kibicowania United to żaden argument w rzeczowej rozmowie.
Tak tylko mówię.
10 gru 2017 | 20:52
+3
super wynik
+44
"Dzień Man City w pigułce: 46 punktów (tyle, ile dało Southamptonowi 8. miejsce w poprzednim sezonie), 11 przewagi nad wiceliderem, rekord Premier League w liczbie wygranych z rzędu w jednym sezonie i przerwana seria 40 meczów MU bez porażki u siebie. Nie najgorzej" Ale przecież mają kryzys bo nie wygrywają po 5:0
10 gru 2017 | 20:42
+35
Meczu nie oglądałem ale z krótkiego skrótu wynika, że City siedzieli niemal bez przerwy na United jak kura na grzędzie. Wynika z niego (skrótu) w pełni zasłużone zwycięstwo obywateli.
+17
Ten wynik to wina nie tylko Lukaku, ale też Mou. Może nie umie inaczej, albo dopadła go jakaś demencja jak Wengera, ale gdyby zagrał otwarte spotkanie to wynik mógłby być inny, a On cały czas trzyma się jednej taktyki. Brakuje mu trochę elastyczności, bo niby mówi, że skupia się zawsze tylko na tym jednym spotkaniu które jest przed nim, ale nie zrobił nic w kierunku dostosowania taktyki do City. Z City nie gra się na ich warunkach, co pokazało Napoli na Etihad. Co prawda przegrali, ale City miało straszne problemy ze swobodnym rozegraniem akcji, a gdyby mieli lepszych wykonawców (jakich ma United), to mogli wygrać.
Gracz meczu: Fernandinho
Mou został wieźniem swojej taktyki bo z drwalami po 190 cm wzrostu ciężko grać w otwartą piłkę jak normalny europejski zespół walczący o najwyższe cele.
+13
Mou został wieźniem swojej taktyki bo z drwalami po 190 cm wzrostu, których nazbierał sobie do składu ciężko grać w otwartą piłkę. Nie są wystarczająco elastycznym zespołem. Monotaktyczni to dobre określenie.
11 gru 2017 | 21:40
+2
Bardzo trafny komentarz. Może koncepcja Jose wystarczy na połowe przeciwników w lidze, a reszte przestraszą rozmiarem zawodników, ale na taką maszyne jak City nie można wyjść bez inicjatywy. Zwłaszcza, że United tego meczu nie miało prawa przegrać żeby nadal liczyć się w walce o tytuł. A teraz będzie bardzo ciężko dogonić Guardiole i jego ekipe.
10 gru 2017 | 20:32
+15
mówiłem że Guardiola rozjedzie Mou na jego terenie ;)
10 gru 2017 | 20:29
Jeśli tak ma wyglądać gra United to... Każesz grać swoim skrzydłowym na trzydziestym metrze od swojej bramki to ciężko będzie wygrać premier league. City chciało grać w piłkę, grali ofensywnie przez 85 minut i zasłużenie wygrali.
+17
10 gru 2017 | 20:24
+8
Znowu Lukaku pokazuje, że jest mega drewnem. W United powinni zastanowić się czy chcą kontynuować współpracę z Mou, bo ten jego styl, dobór składu, przewidywalność... z tym ligi nie wygra, a o lm nie wspomne.
10 gru 2017 | 20:19
-2
Lukaku MOTM xD tak drewnianego meczu w jego wykonaniu to jeszcze nie widziałem. Szkoda że sędzia nie podyktował karnego ale do niego nie można mieć pretensji za przegrany mecz;)
10 gru 2017 | 20:28
+6
Zebys wiedzial, facet sie popsul odkad ibra zaczal sie pojawiac na horyzoncie, jest cieniem samego siebie z poczatku sezonu. A city jeszcze tylko ogra totki w przyszly weekend i spokojnie moga grac z adarabioyo z tylu :)
-1
No nie ukrywam takiej możliwości. Co jak co ale takie setki i takie błędy to w oczy parzy. No cóż przejebali to przejebali płakać nie będę. Może inny wynik by był jakby Pogba zagrał. Gratulacje i już można napisać że City ma majstra.
+6
Mistrzostwo jest już przesądzone nie wiem co musiałoby się stać żeby to City nie wygrało....wiele osób mówi że w tym sezonie PL będzie nudna zdecydowanie nie zobaczcie jaka walka będzie o LM i LE w tej chwili jestem w stanie powiedzieć że jeszcze 9 klubów ma szansę na LM :)
+4
Z przykrością trzeba stwierdzić że z taka gra City ciężko będzie im odebrać tytuł
10 gru 2017 | 20:13
+1
Sane ładnie chodzil z przodu
Gracz meczu: L. Sané
10 gru 2017 | 20:11
-1
No cóż wynik nie jest zaskoczeniem. Tak jak pisałem przed meczem i miałem oczywiście racje- nie ma Pogby to środek pola nieistnieje. Pogba jako jedyny w United potrafi wziąć grę na siebie i mądrze rozegrać piłę . Zawsze gdy grał w tym sezonie w 1 składzie United nie przegrali meczu- to o czymś świadczy. Gratulacje dla City.
10 gru 2017 | 20:10
+2
Jako fan United, jestem zawiedziony i mocno rozczarowany postawą United. Czerwone Diabły zagrały totalnie bez jaj, widać było wyraznie brak Paula Pogby, ale to nie usprawiedliwia ani drużyny ani Jose, taktyka była tak debilna że brak mi słów, przysłowiowy autobus i długie lagi do przodu na alibi - "może się uda". City zagrali lepiej i wygrali zasłużenie, przegrana boli bo raz że u siebie na Old Trafford i dwa w tak nędznym stylu.
-7
A czego oczekiwałeś? Nie ma Pogby nie ma gry. Pokaż mi 2 takiego zawodnika który gra tak jak Pogba. Matić jeszcze trzyma poziom i byłoby tego na tyle.
10 gru 2017 | 20:20
0
jedynym usprawiedliwieniem, tak na pocieszenie może być to że City w tej chwili jest nie do ogarnięcia przez żaden klub w Premier Leauge.
10 gru 2017 | 20:08
0
No i gdzie te wszystkie typery? Po 5:0 obstawiali dla tych patalachow z united, druzyna ktora ma dogonic lidera wychodzi nastawiona na kontre i jeszcze prawie fartem im sie to udalo :D manchester jest niebieski :)
10 gru 2017 | 20:26
-8
Niebieski a niby dlaczego i od Kiedy?;)
10 gru 2017 | 21:01
+9
Manchester jest niebieski bo wygral derby i bedzie niebieski az do nastepnego derby :)
10 gru 2017 | 21:05
-8
No niby tak. Od meczu do meczu
10 gru 2017 | 20:07
+7
dwie bardzo podobne bramki dla City. ale ogólnie było widać dużą różnicę jakości między drużynami. City ma więcej wszechstronnych graczy i dlatego wygrało
10 gru 2017 | 20:06
Jako kibicowi United jest mi wstyd za to w jakim stylu przegrali. DOMINACJA City w meczu masakryczna. Dzisiejszy mecz pokazał w jakim miejscu jest United.Pomiedzy United a City jest przepaść.Statystyki z meczu mówią wszystko.

Jako kibic United gratuluje City wygranego meczu.Zasłóżyli na wygraną bez dwuch zdań!!!!!

City z taką grą może zajść daleko w LM.
+11

Jako kibic United gratuluje City wygranego meczu.Zasłóżyli na wygraną bez dwóch zdań!!!!!

10 gru 2017 | 20:05
+2
Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, czy można już w miarę pewnie powiedzieć że znamy mistrza Anglii, ale na pewno ten wynik daje nam mniejsze emocje w walce o tytuł, dlatego szkoda :P
10 gru 2017 | 19:52
+20
Mourino powiedział teraz że przegrali przez nie podyktowanego karnego, haha co za typ. Koleś który u siebie wystawia autobus, stwarza dwie sytuacje w całym meczu i narzeka na sędziego
10 gru 2017 | 20:51
-8
Nadinterpretacja. Mou powiedział że należał się karny i sędzia popełnił błąd (oczywiście miał racje), a nie że przegrali przez sędziego. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jeżeli nie mam racji to podaj źródło gdzie Jose powiedział że przegrali przez sędziego.
10 gru 2017 | 19:51
Nie lubię United, ale od tej pory PL może już być trochę nudna... Obym się mylił
-3
Nie lubię United a City mnie też nie grzeje , ale od tej pory PL może już być trochę nudna... Obym się mylił
-11
Ciebie to powinni wsadzić do więzienia za twój avatar i wykorzystywanie godła Polski razem z tym herbem muzulmanskich wyznawców
+3
Najlepiej by było gdybyś zdechł dławiąc się swoimi rzygowinami od przećpania albo przechlania tudzież zdechł na jakąś kiłę tudzież hiva łapiąc je po stosunku z jakąś kurwą.
12 gru 2017 | 11:12
-1
Kurwą jesteś ty, dogorywasz i zdechnac nie mozesz
10 gru 2017 | 20:00
+9
To że nijak nie umiesz się pogodzić z tą porażką, nie znaczy żeby obrażać innych.
+11
Co ten Mourinho robi to jest kur.. nie do pojęcia. Dostaje zawodników jakich chce itp ma skład ma kim atakować a jak zwykle się broni i na tym koniec. Jak można u siebie wyjść defensywnie to tego nie zrozumiem nigdy.myslalem że nigdy nie zatesknie za van gaalem ale kurwa jestem pewien że on mając taki skład by dziś city ojebal z palcem w dup... Mimo że to Anglia to chyba mistrz jest już znany
-1
,,Dostaje zawodników jakich chce itp "

Griezmann, Morata, Perisic, ktorego z nich niby dostal? Dostal Drewniaku, ktory jedyne co ma na swiatowym poziomie to sile w nodze... Taki Griezmann akurat przydalby sie w takim meczu, bo obecnie tylko Pogba(ktory jak wiadomo dzis nie mogl zagrac potrafi jakos pociagnac druzyne i zrobic cos z niczego. Inna sprawa jest fakt, ze Mourinho ma pecha, ze Mkhritaryan okazuje jak na razie totalnym niewypalem, gdzie dla porownania De Bruyne czy Sane, ktorzy przeciez tez grali swietnie w Bundeslidze sa motorem napedowym City.
+1
No tak, z City, które strzela średnio 3 bramki na mecz i jest zdecydowanie najlepszą ekipą w Anglii w tym sezonie, trzeba wyjść ofensywnie i ich rozjebać z palcem w dupie. Proste :D