Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
10 sty 2018 | 21:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Numancia
10'

18'
45'
46'
59'

63'

66'
77'
82'

84'
87'
90'
2'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|
{{events_num}}|
{{events_base}}

Alternatywny skrót:
Video dodane przez: fanatic 10 sty 2018 | 21:47

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+2
Widać, że Asensio i Vazquez się meczą w tym klubie. Niebawem przeczuwam ofertę od jakiegoś giganta.
11 sty 2018 | 18:16
+6
Już dawno nie widziałem tak słabego Realu...
11 sty 2018 | 15:57
+9
ale real dostanie wpierdol w Paryżu, to będzie rzeź
11 sty 2018 | 10:37
Maja rozmach skurwysyny ja pierddole az oczy krwawia jak sie to widzi wezcie sie za transfery bo jestesmy w czarnej dupie ...
+16
Maja rozmach skurwysyny ja pierdole az oczy krwawia jak sie to widzi wezcie sie za transfery bo jestesmy w czarnej dupie ...
11 sty 2018 | 10:02
+9
Coś czuję ze Guillermo Fernández znajdzie się na celowniku klubów z La Liga .Pokazał w tym meczu talent,snajperski nos i spory potencjał.Real-obudzcie się.Nie jestem waszym fanem ale przykro sie patrzy na taka grę takiego klubu.
11 sty 2018 | 09:43
Tragedia nawet szkoda to komentować...jak tak dalej pójdzie to dostanie srogi wpierdziel od Paryżan
+8
Tragedia nawet szkoda to komentować...jak tak dalej pójdzie to dostaniemy srogi wpierdziel od Paryżan
11 sty 2018 | 08:22
+5
Jakiś nawet chyba drugi skład realu to nie był, więc nie ma co się jarać, ale kontra Numancii na 1:1 WZOROWA! A tym meczem Nacho powinien pożegnać się z Realem.
11 sty 2018 | 08:14