Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Real Sociedad
2-4 {{score_string}}
14 sty 2018 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
11'

34'
(as Canales)

39'
(as L. Suárez)

50'
(as L. Messi)

56'
60'
60'
63'
65'
71'

78'
80'

85'
90'
90'
2'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-2
Jeśli Barca wygrywa na tym stadionie to chyba mało kto może ją powstrzymać :)
0
Czemu po bramce Paulinho nikt się nie cieszy a jak już gryzoń strzela to się cieszą wszyscy.
16 sty 2018 | 10:16
+13
A z czego się mieli cieszyć jak przegrywali 2:1.
Gracz meczu: L. Suárez
15 sty 2018 | 18:58
-1
powoli do przodu:) tylko to utrzymać :)
15 sty 2018 | 18:22
+6
bramkarz Sociedad chyba już myślał o wieczornym browarze, zero koncentracji ...
15 sty 2018 | 18:06
+12
SUarez wraca na właściwe tory brawo. BRAMKA PALCE LIZAĆ
15 sty 2018 | 18:04
+4
Paulinho zawalił pierwsza bramke ale później zrewanżował się bramką. Paulinho zamyka usta wszystkim krytyką jego transferu.
15 sty 2018 | 16:36
+7
Klątwa przełamana a Suarez wchodzi na poziom galaktyczny jak to mówił komentator Elevenu! Messi gol z wolnego majstersztyk a Barca kroczy po tytuł jak walec rozjeżdżając kolejnych rywali.
15 sty 2018 | 16:29
+8
Gratulacje dla Barcelony. Z taką formą już mogą chłodzić szampany za mistrzostwo Hiszpanii.
15 sty 2018 | 16:21
+2
kozak forma, Suarez w top formie, podobnie jak i reszta zespołu.
15 sty 2018 | 15:27
+5
Diabelska forma! Brawo Barca!!! :D
Gracz meczu: L. Messi
15 sty 2018 | 13:48
+6
Suarez ładnie wkręcił, szacun dla drużyny, z 2-0 zrobić 2-4 to nie takie hop siup ;)
15 sty 2018 | 13:07
+9
Co ten Suarez zakręcił huhu
15 sty 2018 | 13:00
+5
Sociedad postawił ciężkie warunki, ale jednak Barcelona w dalszym ciągu zwyciężyła. 19 pkt przewagi nad Realem to przepaść, chyba już faktycznie cud się może zdarzyć, aby Barcelona roztrwoniła tą przewagę nad odwiecznym rywalem.
Gra na linii Jordi Alba - Messi - Suarez znów rewelacyjna.
15 sty 2018 | 12:03
+4
Suarez powolutku wychodzi z dołka i zaczyna łapać gaz.

Taki żarcik ;P
15 sty 2018 | 11:23
-10
ale za te stracone dwa szmatlawce gole to trzeba ich jebac to bylo do zatrzymania
15 sty 2018 | 12:47
+8
z takim podejściem do życia nie znajdziesz nigdy kobitki i sam się będziesz j...ł ;-(
16 sty 2018 | 17:51
0
swiezy semedo by sie tam lepiej zachowal mysle niz roberto jakos jemu obrony bym nie powierzyl
15 sty 2018 | 11:18
+6
Barcelona w tym sezonie nie do przejścia kolejny piękny mecz. Suarez z golaso :) piekny strzał by bramce Messiego bramkarz zawalił ale sstrzał cudowny gratulacje dla Barcy idą po tego mistrza na wariata :)
+4
Cos pieknego.Jestem naprawde pelen podziwu dla Valverda za to jak odmienil Barce.Skromny, spokojny kolesale fachowiec znakomity.Cieszy powrot wysokiej formy u Gryzonia i coraz lepsza gra Roberto...ale wszystkich przycmiewa Messjasz.
15 sty 2018 | 11:12
+1
Szczerze... bramkarz Sociedad to jakieś nieporozumienie.
15 sty 2018 | 10:58
+2
Vermaelen asysta z główki z koła środkowego, niecodzienna sytuacja.
15 sty 2018 | 10:36
+4
Co może cieszyć Barcelone to odblokowanie Suareza.Gol Messiego i Suareza. Doktorat mogą z tego pisać ;)
15 sty 2018 | 09:53
+12
cały skład Barcelony wymiata, tylko ten Gomes biegający bez sensu mnie irytuje. moze i ma potencjał ale jeszcze nie potrafi go wykirzystać
Gracz meczu: T. Vermaelen
15 sty 2018 | 09:51
+7
Comeback is real:D
15 sty 2018 | 09:41
+4
mecz o dwóch obliczach.1 połowa tragiczna dla barcy,ale potem pokazali moc,choć byli do skontrowania i pokonania...piekne ,cudowne bramki-miodzio ;-)
15 sty 2018 | 09:38
+5
piekny mecz jeden z lepszych,ta bramka suareza mistrzostwo świata;))) wrescie wygrana porzadna w sociedad brawo ;))
15 sty 2018 | 08:58
+21
Tak się wykobuje rzuty wolne-a nie celuje w gołebie na dachu stadionu jak pewien Portugalczyk.
-16
a kogo obchodzi prymitywna la liga? spójrz na lige mistrzów co w niej wyprawia CRIS
15 sty 2018 | 07:09
+4
Uff bylo goraco ale wyciagneli wynik city barca podziela sie pucharami w tym roku...czy ja mam wrazenie takie tylko kazdy gol barcy messi strzela asysta lub inicjujave podanie ...no poza rogami bo on nie dosrodkowuje xd
15 sty 2018 | 06:57
+8
Kiedy w wakacje psy wieszali na barcelonie jak neimar odeszedł do tego mowili tam nie ma kim grać mesi się konczy itp. Zobaczylem 1 mecz drugi i mowię ten ich trener wie co robi maja obrone zageszczają ladnie to duży plus jestem obiektywny poprostu nie jestem kibolem za bardzo barsy ani realu pisze to bo nie mam ochoty wyzywać się z ludzmi od realu lub barsy pół dnia jak ostatnio
15 sty 2018 | 06:40
+10
Dobra robota panowie :D Ból dupska bo pewnie nie jedni już się cieszyli jak było 2-0 , a tu chuj bombki strzelił , :D
15 sty 2018 | 08:53
-23
przy takiej stracie, jako kibicowi Realu całkowicie wisi mi jak gra Barcelona. pzdr.
15 sty 2018 | 01:36
Barca w sezonie 2016/17 - 19 meczów, 41 punktów, bilans spotkań 12-5-2, bramki: 51:17

Przepaść :)
+25
Barca w sezonie 2016/17 - po 19 meczach, 41 punktów, bilans spotkań 12-5-2, bramki: 51:17

Przepaść :)
15 sty 2018 | 01:28
-59
Jak to jest, że te karły tak wygrywają?!
15 sty 2018 | 07:58
+21
Średnia wzrostu BARCY 180,3 cm. Średnia wzrostu srealu 180,9 cm.
15 sty 2018 | 08:13
+24
Warunek jest taki. Trzeba strzelić więcej goli niż przeciwnik. Nie mniej, nie tyle samo bo będzie remis. Jak się strzeli wiecej to się wygra. Rozumiesz już? Mnie uświadomili jak miałem 6 lat, ciao
15 sty 2018 | 01:19
+14
Piękny wolny 💪
15 sty 2018 | 00:40
-3
Bramkarz przy tym wolnym zachował się identycznie jak ja bym.
15 sty 2018 | 00:36
+34
Suarez 1 bramka maestro a co do Messiego , to daj spokoj chlopie ;p juz nam udowodniles dawno ze jestes najlepszy
15 sty 2018 | 00:22
+14
Obejrzałem dzisiaj dwa mecze: ten i liverpool z city a w nich 13 ładnych brameczek. Oby tak dalej
15 sty 2018 | 00:18
+22
Swietny mecz Barcelony na trudnym terenie ,świetny gol Suareza i fenomenalny gol Messiego z rzutu wolnego bramkarz tylko odprowadzał piłke wzrokiem jak ta wpadała do bramki i kolejny gol Paulinho ,ma już dwa razy wiecej niż penaldo brawo ,real tylko może zazdrościc Barcelonie gry i zawodników
15 sty 2018 | 00:46
-36
synek penaldo jak ty to mówisz przynajmniej poruchał nie to co ty gimbie jebany ....
+2
Dalej się dupa boli że real przegrywa, on poruchal chyba kolesie za niego idź być głupi gdzie indziej.
11 lut 2018 | 22:01
0
cię kretynie jebany ....
15 sty 2018 | 00:17
-78
visca śmiecie pamiętajcie że to Real wygrał 2 razy pod rząd LM a wasza srarsa może tylko sobie o tym pomarzyć!