Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Nantes
0-1 {{score_string}}
14 sty 2018 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
PSG
12'

15'
29'
41'
60'
66'
68'
72'
80'
81'
90'
1'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Nisko,ale o tym też świadczy liczba strzałów .
16 sty 2018 | 16:27
+1
Widać ze sędzia ma gość tego zawodu xD
16 sty 2018 | 11:38
Taki solidny ban dla Pana z gwizdkiem za to co noga zrobił. Dodatkowo okradli Nantes , bo gol wyrównujący został zdobyty prawidłowo. Na łysych zawsze trzeba uważać ;-)
+4
Taki solidny ban dla Pana z gwizdkiem za to co nogą zrobił. Dodatkowo okradli Nantes , bo gol wyrównujący został zdobyty prawidłowo. Na łysych zawsze trzeba uważać ;-)
15 sty 2018 | 18:13
+5
Sędzia powinien dostać kare finansową za próbę kopnięcia zawodnika.
15 sty 2018 | 11:07
-2
Drodzy redaktorzy adminowie proszę o wprowadzenie do zawodnika meczu SĘDZIE :)
15 sty 2018 | 10:30
0
Ja myślałem, że ten łysy zjeb wyciągnął czerwoną dla gościa co biegł za Mbappe a tu heca xD
15 sty 2018 | 08:15
-6
Sedzia tez czlowiek i moze sie wkurzyc ;-)
Gracz meczu: J. Iloki
15 sty 2018 | 01:38
+25
TAK NA PRAWDE TO SEDZIA MU SIE WPIERDOLIL POD NOGI A POTEM JESZCZE KOPAL JAK KOZA...
14 sty 2018 | 23:08
Lo Celso był dziś najlepszy. Ważne 3 punkty. Allez Paris l.
-6
Lo Celso był dziś najlepszy. Ważne 3 punkty. Allez Paris!
Gracz meczu: G. Lo Celso
15 sty 2018 | 19:32
+1
Z Paryża najlepszy ,ale gola nie strzelił i nie ma nazwiska ,więc będą cię minusować mimo tego ,że sami meczu nie oglądali.
Gracz meczu: L. Dubois
-4
Kur wa ten portal mnie rozpier dala piłkarz meczu Di Maria
14 sty 2018 | 23:01
Narzekacie na Di Marię, a według WhoScored był najlepszy dzisiaj na boisku. Miał 4 strzały, w tym gol i poprzeczka, 89% celnych podań - najwięcej na boisku po Lo Celso i Cavanim, i nie licząc zawodników z formacji defensywnych. No i tylko raz stracił piłkę. :D Oczywiście meczu nie oglądałem. xd
0
Narzekacie na Di Marię, a według WhoScored był najlepszy dzisiaj na boisku. Miał 4 strzały, w tym gol i poprzeczka, 89% celnych podań - najwięcej na boisku po Lo Celso i Cavanim, i nie licząc zawodników z formacji defensywnych. No i tylko raz stracił piłkę. :D Oczywiście meczu nie oglądałem. Może inaczej by to wyglądało. xd Bez spiny, koledzy! Pozdrawiam! :-)
0
Właśnie meczu nie oglądałeś a myślę ,że taki WhoScored podobnie jak ty samymi statystykami się kieruje bo grał tragicznie ,te jego strzały to najczęściej były marnowane sytuacje ,że jeden tylko raz stracił piłkę to w to nie wierzę a jego zagrania może były na wysokim procencie ,ale nic nie wnosiły ,już nawet komentatorzy mówili ,że pierwszy do zmiany.
15 sty 2018 | 19:50
0
Ok, ale jednak bramkę strzelił, więc trochę jego nota powinna być za to wyższa. Minimalnie WhoScored wybrał go najlepszym zawodnikiem tego meczu, bo zaraz za nim był Kimpembe, a potem Alves. Rzadko się mylą, ale tym razem pewnie nie mieli racji. ;P Pozdrawiam!
15 sty 2018 | 22:45
-2
No ok ja tam nie wiem jak oni oceniają bo nie patrze się na to ,ale mecz oglądałęm i chociaż to prawda ,ze Di Maria strzelił zwycięską bramkę to im ten mecz często komplikował ,ale z Kimpembe jestem w stanie się zgodzić ,on dobry mecz zagrał.
14 sty 2018 | 22:56
0
Ten co na Di Marie zagłosował to chyba tylko tym golem się kieruje bo był to najgorszy piłkarz na boisku dzisiaj.A ta akcja z sędzią najlepsza.
-5
Najgorszy piłkarz Di Maria ktoś dał na niego głos haha mecz bardzo wyrównany ale zaczełem się śmiać z tą akcjo z sędzią ogólnie sędzia słabo sędziował troszkę nam pomagał
+1
to dlaczego za niego nie grasz kretynie ?
15 sty 2018 | 09:20
-2
To jest upośledzone dziecko typu mamut1987 i tak jak on ma w nicku nazwe drużyny, a za pare lat tak jak mamut nie bedzie już jej kibicował i przerzuci się na City np tak jak mamut na barce
15 sty 2018 | 13:21
-3
Sam jesteś upośledzony i nie zamierzam zmieniać klubu nie zniżę się do twojego poziomu
15 sty 2018 | 17:24
0
Dla Realu kibicuje od 1999 roku, czyli ciebie na swiecie nie bylo uposledzony smarku, a teraz spakuj tornister i przygotuj sie na kartkówke z przyrody, bo twoja nauczycielka a moja kolezanka mowila, ze taka bedzie jutro u ciebie
15 sty 2018 | 13:22
+3
Ponieważ nie umiem tak grać jak on ale to bym strzelił, a i to ze ty jesteś kretynem nie znaczy ze każdy nim jest