Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Chelsea Londyn
1-1 (5-3) {{score_string}}
17 sty 2018 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Norwich City FC
55'
(as Kenedy)

62'

82'
86'

86'
90'
4'
(as T. Klose)

Dogrywka
92'

97'
100'
116'
117'

Rzuty karne: 5-3
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
Morata straszny placzek... Costa czy Drogba przebieglby po rywalu a nie wykladal sie przy byle okazji...
19 sty 2018 | 14:35
0
Przecież Costa robił dokładnie to samo co Morata. Bez przerwy się wywracał i płakał jak to go brutalnie sfaulowali.
18 sty 2018 | 16:36
+8
Morata dość boleśnie uczy się zwyczajów panujących w Anglii. To nie jest liga hiszpańska gdzie można dyskutować z sędziami i żywiołowo reagować. Trochę inna kultura.
19 sty 2018 | 00:28
-2
Morata niech lepiej juz pakuje walizki ^^
19 sty 2018 | 03:07
0
O tak? a smialiscie sie z Realu, ze takiego wirtuoza sprzedali do Chelsea.A ile zachwytow bylo ze taki grajek sie trafil.
20 sty 2018 | 23:17
0
a ja nie wiem stary nawet nie jestem na czas tylko mecze ogladam:)
18 sty 2018 | 10:34
Szkoda że dzisiaj w podstawówce nie uczą minimum kultury i szacunku. Ale co do meczu, czuje się oddanym kibicem tego klubu ale mimo to buczał bym i odgwizdał cały mecz. Przecież ta banda hańbi te koszulki. Rozumiem że można mieć slaby czas ale nie strzelić gola przez 3 godziny z drużyną z połowy stawki w drugiej lidze. Zero zaangażowania, zero serca. Oni nawet nie potrafią się skupić na tym boisku dłużej niż na 10 minut. Te przyjęcia, to prowadzenie piłki, te niedokładne podania.Czy oni w ogóle coś trenują czy jest zgrupowanie godzinę przed meczem i trener rzuca hasło typu panowie wiecie co robić. Ręce opadają, nie da się oglądać tego klubu w takim stanie.
-3
Szkoda że dzisiaj w podstawówce nie uczą minimum kultury i szacunku. Ale co do meczu, czuje się oddanym kibicem tego klubu ale mimo to buczał bym i gwizdał cały mecz. Przecież ta banda hańbi te koszulki. Rozumiem że można mieć slaby czas ale nie strzelić gola przez 3 godziny z drużyną z połowy stawki w drugiej lidze. Ba, długimi momentami Norwich prowadziło grę. Zero zaangażowania, zero serca. Oni nawet nie potrafią się skupić na tym boisku dłużej niż na 10 minut. Te przyjęcia, to prowadzenie piłki, te niedokładne podania.Czy oni w ogóle coś trenują czy jest zgrupowanie godzinę przed meczem i trener rzuca hasło typu panowie wiecie co robić. Ręce opadają, nie da się oglądać tego klubu w takim stanie.
18 sty 2018 | 08:56
-1
Jak k**** można dać Batsa na zawodnika meczu.... przecież grał totalną padakę xd plus prawie przez niego straciliśmy bramke.
-8
Hehe nie wierzę w tym drugim skrócie pizdy z BBC mylą boisko z basenem. Gościu ma wątpliwości czy Morata nurkował xD Nic tylko go z laczka potraktować tak "bezstronnego" komentatora. Hiszpanie w niebieskich koszulkach zrobili to co potrafią najlepiej czyli dali nura i za to w pełni zasłużenie dostali żółte kartki. Ciężko się czepiać pracy sędziego w tym meczu
18 sty 2018 | 10:39
+5
Ciężko sie czepiac sędziego? Kolega chyba pijany. Typek dal Willianowi zolta kartke za to, ze byl faulowany. Tak samo w pierwszej polowie, gdy Zappacosta oddawal strzal i dostal wyprostowana noga w stope. Po co im VAR skoro go nie używają? Wiec chyba cie chlopaczku ponioslo, pewnie fan menczesteru. :)
18 sty 2018 | 13:14
+5
Sędziowanie w tym meczu to była tragedia. Gościu ma VAR do pomocy i skorzystał z niego raz. Zabrał Chelsea dwa karne. Jakim trzeba być bucem by nawet nie próbować sprawdzić , bo jest się pewnym swojej "nieomylności". Ktoś taki już w ogóle nie powinien sędziować. Jak sędziował Atkinson, to kilka razy sprawdzał na VARze i nie zrobił nic głupiego, a tu tragedia
18 sty 2018 | 04:53
-15
Echhh żeby Cwelsi te karteczki wcześniej dostało to może by Norwich coś ugrało. Niestety!
-12
Chelsea już gra na zwolnienie trenera, co za przyjazny zespół.
17 sty 2018 | 23:58
-3
przynajmniej nie muruja bramki jak United 😂😂😂
czerwony autobus 🚗
18 sty 2018 | 00:22
+6
To samo United co ma w lidze o 7 goli więcej od Chelsea?
17 sty 2018 | 23:48
+21
Dno i metr mułu! Nie wygrać u siebie z norwich ! Do tego czerwo Pedro i Moraty słabo to widzę . Jedyny plus że awansowalismy . Ale kibice widzą że gra się nic nie klei i gwirzdza . Jeśli Conte nie zmieni formacji czarno to widzę . Z Barceloną będzie Meksyk.
18 sty 2018 | 00:01
+12
coś się zablokowalo w grze The Blues ale mam nadzieję,że Conte porozmawia z zawodnikami i mecz z Barceloną będzie zupełnie inny ... No chyba ,że trzeba świeżości?!
17 sty 2018 | 23:47
+4
Ważne ze wygrali to tylko puchar
18 sty 2018 | 00:04
+10
Tylko Puchar? Bardziej prawdopodobnego trofeum dla Chelsea w tym sezonie nie ma.
18 sty 2018 | 00:15
+10
W kutarao kap są w półfinale, więc jest :p
17 sty 2018 | 23:43
-17
HEHEHEHEHE no kurde Srarca 1-0 w dupe, Czelsi remis...
17 sty 2018 | 23:45
+33
ubierz się,bo w Madrycie-19 😂😂😂
18 sty 2018 | 20:01
-1
Zobaczymy na koniec sezonu, skończy się tak ze Atletico będzie miało mistrzostwo hiszpani Real Lige Mistrzów a Barca nic :D
17 sty 2018 | 23:42
+24
Kolejna męczarnia Chelsea 😥 szkoda tylko sił...
Gracz meczu: M. Batshuayi
17 sty 2018 | 23:37
+25
Moracie się ligi pomyliły :D
17 sty 2018 | 22:54
+7
Norwich dają popalić w FA CUP, pierw ManU, teraz Chelsea. Dobra klepa i zakręcić potrafią, a o skuteczności mówić raczej nie muszę. GG
17 sty 2018 | 22:58
-25
Zacznij kibicować prawdziwemu klubowi z Londynu a nie ruskim to żadne norwich ci nie da popalić.
+7
Szkoda ze twoj stary nie zaczal kondomow uzywac 15 lat temu - mielibysmy jednego zjeba mniej na meczykach
17 sty 2018 | 22:53
-25
Co ta chelsea ? Oni chcą stracić wszystkie siły przed Barcą ? Załosna drużyna z londynu tylko The Gunners!!!