Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Burnley FC
0-1 {{score_string}}
20 sty 2018 | 16:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Manchester United
31'

54'
(as R. Lukaku)

67'
69'
69'
72'
76'
80'
89'
90'
2'
90'
4'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
Martial = United , bez martiala nie ma United , sanchez napewno nie może zabrać mu lewej strony bądź co gorsza miejsca w składzie , jeśli sanchez chce grać to jak najdalej od Antka
20 sty 2018 | 18:58
+23
Tylko jednemu zawodnikowi było z egoizmem nie po drodze w tym meczu mimo niewielu piłek i był to Lukaku i dzięki niemu padł gol.
20 sty 2018 | 18:45
+30
masakra ile egoizmu w tym meczu było, Lingard, albo w koncowce Rashford , nawet Pogba w jednej akcji.. powinni naprawde dostać bure za to.. jak graja bardziej kolezensko to mecze sa ciekawsze i wyniki lepsze:)
20 sty 2018 | 18:26
+9
Mecz do zapomnienia 3 pkt są;)
20 sty 2018 | 18:25
+5
Naprawdę ważne zwycięstwo "Czerwonych Diabłów" z rywalem, który gra w tym sezonie bardzo fajną piłkę i traci mało bramek, jednak dzisiaj jeden błąd w kryciu, bo tak to chyba trzeba ocenić, przesądził o wygranej dla United.
20 sty 2018 | 18:23
-10
MOTM Mike Dean....tyle mozna o tym meczu powiedziec.
21 sty 2018 | 04:43
+1
Wiem, trollowi się nie odpisuje, ale mimo wszystko się skuszę ten jeden raz :). W którym momencie mistrzu, oświeć mnie o.O ?
20 sty 2018 | 18:09
+3
Manchester wygląda jak jakiś nigeryjsko-kolumbijski kartel.
Nie macie wrażenia że w Anglii doliczają więcej przedłużonego czasu niż w innych ligach? 5,6,7 minut.
Gracz meczu: N. Pope
20 sty 2018 | 18:04
+3
Wiadome było, że łatwo nie będzie. Fajnie 3 pkt czyste konto. Ale po pierwsze w ataku dziś fatalnie było. Chodzi mi o te sytuacje w których ktoś był na czystej pozycji, a oni decydowali się na drybling bądź strzał. Cóż GGMU oby w następnym meczy było lepiej.
Gracz meczu: P. Jones
20 sty 2018 | 17:59
współpraca manU w ofensywie TRAGEDIA!!! lukaku sie obrazil na lingarda botem lingard na lukaku... co chwila wymachuja rekoma przy zle zagranej piłce.. az sie tego nie chciało oglądac.. tyle co do tego meczu
+9
współpraca manU w ofensywie TRAGEDIA!!! lukaku sie obrazil na lingarda, potem lingard na lukaku... co chwila wymachuja rekoma przy zle zagranej piłce.. az sie tego nie chciało oglądac.. tyle co do tego meczu

0-1
70'