Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
0-0 {{score_string}}
11 lut 2018 | 16:15 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Getafe
44'
54'
62'
65'

78'

82'
85'
88'
90'
3'

90'
3'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Szkoda tego remisu bo mogły 3 pkt zostać na Camp Nou tymczasem strata. Getafe walczyło, świetny występ Guaity. Mecz z Chelsea może być wyrównany. Gratulacje dla Getafe i powodzenia !
12 lut 2018 | 05:24
+8
Nie da sie grać każdego meczu na 100 % możliwości.Tym bardziej że Barca grała mecz po ciężkim boju z Valencią.!!!Barcalona po to sobie wypracowała taką przewagę w lidze aby mieć margines błędu!!!Ten remis i tak niczego nie zmienia.
11 lut 2018 | 23:51
+2
Barcelona ma nadal 7 punktów przewagi nad 2 miejscem, co na hiszpańskie realia jest wynikiem świetnym. Mają drobny dołek i to wszystko. Atletico ma teraz najtrudniejszy terminarz z top 4 więc niestety, ale jako ich kibic wątpie w dogonienie Barcelony. Póki co Atleti powinno interesować utrzymanie dobrego 2 miejsca, bo w tym sezonie Barcelona jest o klasę lepsza od reszty stawki.
11 lut 2018 | 23:29
Barca jest tak silna, że nie pozwala takim przeciwnikom na jakąś dłuższą chwilę kontroli nad meczem, a wówczas przy zamurowaniu bramki pojawia się problem. Ale i tak szacun za tworzenie sytuacji w takim gąszczu po grze kombinacyjnej. Mocny zespół gdy się otworzy, może liczyć na wymianę ciosów, natomiast drużyna bez odpowiedniej klasy, zbyt otwarta zazwyczaj te ciosy otrzymuje.
+1
Barca jest tak silna, że nie pozwala takim przeciwnikom na jakąś dłuższą chwilę kontroli nad meczem, a wówczas przy zamurowaniu bramki pojawia się problem. Ale i tak szacun za tworzenie sytuacji w takim gąszczu po grze kombinacyjnej. Mocny zespół gdy się otworzy w meczu z Barcą, może liczyć na wymianę ciosów, natomiast drużyna bez odpowiedniej klasy, zbyt otwarta zazwyczaj te ciosy otrzymuje.
11 lut 2018 | 22:56
+3
Ale zal 😂 no coz szkoda..
11 lut 2018 | 22:45
+6
Szczerze to się nie spodziewałem , ale mała liczba strzałów Barcy mówi swoje . No cóż brawo Getafe za wynik ;)
11 lut 2018 | 22:19
11 lut 2018 | 22:47
Jak to co. Bedę bił brawo Realowi proste chyba nie? ;)
+9
Jak to co. Bedę bił brawo Realowi proste chyba nie? ;) Aż dziwię się, że za takie toksyczne komentarze pełne nienawiści nie dostałeś jeszcze bana kolego.
11 lut 2018 | 23:52
12 lut 2018 | 02:00
Real to może i wielki jest ale jego kibice jak widać maluczcy...smutne to ale prawdziwe...
+5
12 lut 2018 | 02:01
+1
Są też normalni kibice Barcelony nie mierz wszystkich jedną miarą. Ja np nie lubię Realu ale szanuję i myślę, że Real ma szansę na wygraną z PSG pomimo słabszej dyspozycji.
11 lut 2018 | 21:25
+2
Kibicom Barcy radzę się nie przejmować a kibicom Realu nie podniecać. Barca jest w dołku bo za bardzo kombinują. Mają ten komfort że mogą eksperymentować i w sumie średnio to wychodzi. Do tego doszedł transfer Coutinho i przez kwote jaką za niego zapłacono on musi grać mimo że prezentuje się śrendnio. No ale nie ma co się oszukiwać on niedługo załapie o co chodzi w grze Barcy. Przejściowe załamanie nic więcej. Do tego też dołek formy Messiego który szybko powinien minąć.
11 lut 2018 | 21:50
Dobrze powiedziane ale Cou nie jest od zdobywania raczej 30 bramek i 35 asyst w sezonie od tego są inni :) On bardziej jest kreowania akcji, kluczowych podań i bomb z dystansu a to mu wychodzi jak narazie a może być jeszcze lepiej. ;)
+4
Dobrze powiedziane ale Cou nie jest od zdobywania raczej 30 bramek i 35 asyst w sezonie od tego są inni :) On bardziej jest od kreowania akcji, kluczowych podań i bomb z dystansu a to mu wychodzi jak narazie a może być jeszcze lepiej. ;)
11 lut 2018 | 21:54
+3
Ja bym powiedział że Coutinho raczej bardziej przeszkadza no ale miewa dobre momenty. Zaczekajmy do meczu z Chelsea wtedy się dowiemy czy Barca ma kryzys czy tylko zadyszkę która minie w najbliższym tygodniu
11 lut 2018 | 22:04
Więcej daje drużynie niż Andre Gomes i Denis, ktorzy ostatnio zostali wycofani z kadry nawet ale fakt trochę jeszcze od Andresa musi się nauczyć jezeli ma go zastąpić dziś nie było źle ale mogło być lepiej a co do meczu z Chelsea to ten mecz pokaże czy faktycznie pokaże czy Barca jest w kryzysie, niestety Cou nie pomoże w LM.
+3
Więcej daje drużynie niż Andre Gomes i Denis, ktorzy ostatnio zostali wycofani z kadry nawet ale fakt trochę jeszcze od Andresa musi się nauczyć jezeli ma go zastąpić dziś nie było źle ale mogło być lepiej a co do meczu z Chelsea to ten mecz pokaże czy faktycznie Barca jest w kryzysie, niestety Cou nie pomoże w LM.
11 lut 2018 | 22:07
+9
Z Kolei Dembele pokazuje puki co że to przepłacony niewypał ale ma czas jeszcze żeby się rozegrać bo ma dopiero 20 lat.
11 lut 2018 | 23:39
+3
20 lat. Właściwie to jego pierwsze mecze w nowym klubie, dopiero co po ciężkiej kontuzji. Wystarczyło oglądać go w Dortmundzie, to teraz byś nie musiał wątpić.
12 lut 2018 | 00:09
0
Jeszcze będzie szalał na skrzydle, widać jacy znawcy. Dembele przyszedł, złapał kontuzje, teraz się odbudowuje. Ten kto widział go w Dortmundzie, nie może wątpić że poradzi sobie w Barcelonie, to drużyna i styl gry dla niego.
12 lut 2018 | 00:22
Możliwe, że masz rację i tak będzie ale na dzień dzisiejszy oczekiwania diametralnie przewyższyły rzeczywistość w końcu zapłacili za niego krocie.
+1
Możliwe, że masz rację i tak będzie ale na dzień dzisiejszy oczekiwania diametralnie przewyższyły rzeczywistość w końcu zapłacili za niego krocie ale ja go nie skreślam żeby nie było ;) Po prostu obecnie nie wygląda to za dobrze.
12 lut 2018 | 00:30
0
Dajmy mu trochę czasu :) ma ogromny potencjał
12 lut 2018 | 00:56
+1
No ma. W prawdzie nie taki duży jak Mbappe ale talent też ma.
12 lut 2018 | 00:14
Widziałem go w BvB jak grał i myślałem, że to będzie 2 Henry za kilka lat ale puki co te kontuzje go wychamowały niestety i wielu ludzi wątpi niestety.
+1
Widziałem go w BvB jak grał i myślałem, że to będzie drugi Henry za kilka lat ale puki co te kontuzje go wychamowały niestety i wielu ludzi wątpi niestety. Może w przyszłym sezonie da radę o ile go ominą kontuzje i będzie się rozwijał.
12 lut 2018 | 02:18
+1
Ale przyznaję, że Cou nie jest to aż tak dobrym ŚPO jak De Bruyne przynajmniej jak narazie ale rozkręci się.
12 lut 2018 | 09:24
+1
Cou podobny przypadek z tym że bez kontuzji, to kwestia aklimatyzacji. To transfery na lata.
12 lut 2018 | 16:17
+1
Nie porównał bym przypadku Coutinho do Dembele. Coutinho na chwilę obecną i tak więcej daje więcej drużynie niż Dembele no i Cou ma też inne zadania na boisku. Najlepiej na chwilę obecną jak na ironię zaklimatyzował się wyszydzany POW!!linho i dobrze :)
11 lut 2018 | 20:29
0
zwykly odpoczynek przed LM , liga i tak jest ich bo w la liga takiej rozncy nie da rady odrobic niestety
11 lut 2018 | 20:37
+9
To, że Real odpłyną to racja, ale nie skreślałbym jeszcze Atletico.
11 lut 2018 | 20:55
-1
Nie oszukuj samego siebie a co zwlaszcza mnie kibica Rm juz sie pogodzilem z trzecim miejscem jakie zajma
11 lut 2018 | 20:23
+2
Ach ten luty.. Trudno, nadal są liderem i mają 7 pkt przewagi nad Atletico. Dwa remisy pod rząd w lidze to nie koniec świata ;)
11 lut 2018 | 20:20
-13
Uuu widzę że Barca się kończy pomału
11 lut 2018 | 20:22
+2
Kończy się? Wnioskujesz to po jednym remisie?
12 lut 2018 | 00:10
-2
Moment zadyszki nadejść musi :) może właśnie przed ligą mistrzów? ;)
12 lut 2018 | 16:11
0
Skonczył to sie Real juz na poczatku sezonu:) Teraz sa jedynie ogorkami do bicia :)
11 lut 2018 | 19:53
+11
słabszy występ po zdecydowanie cięższym meczu jaki Barca zagrała z Valencją , sytuacja nadal pod kontrolą
11 lut 2018 | 19:41
+3
Lekka zadyszka Barcelony żaden kryzys nie da się grać cały sezon na 100% chociaż Getafe pokazało ze umie zzagrać z kontry :) ale tak jak ktoś napisał lepiej teraz niz z Chelsea :)
11 lut 2018 | 21:31
+2
No i jak tu nie lubić takich kibiców Realu xD W sumie ja dostawałem lawinę minusów jak pisałem że Real ma po prostu pecha a nie dołek formy. Wiedziałem że wyjdą z tego dołka i potem będzie ból dupy naszych kibiców. Nigdy nie ma co przesadnie się cieszyć z wpadek rywala bo karma zaaaawsze wraca. Pozdrawiam
12 lut 2018 | 00:15
-1
A widziałeś jak oni grali ostatnie mecze? Podobało Ci się to? Krystyna bramek nie strzela, to Real ma o połowę mniej strzelonych, ostatnią ligę mistrzów prawie sam wygrał, decydujacymi bramkami. Teraz hattrick i wynik 5-2... Może wraca do formy? :D dowiemy się w środę, ciekawe ile wsadzi Psg ;)
11 lut 2018 | 21:44