Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Southampton FC
0-2 {{score_string}}
11 lut 2018 | 17:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Liverpool FC
6'
(as M. Salah)

37'
42'
(as R. Firmino)

47'

57'
62'
71'
79'
80'
89'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+11
Liverpool według mnie najbardziej zasługuje na wicemistrzostwo. Może nie reprezentuje stabilnej piłki, ale z pewnością jest najbardziej efektowny i kiedy już gra dobrze, to na prawdę imponuje techniką, zgraniem i kreowaniem akcji.
12 lut 2018 | 10:32
+5
Bez niespodzianek Liverpool wygrywa ze swoją szkółką .
12 lut 2018 | 09:36
+6
Ta druga brama.. Lekkość jak na podwórku. Na pozytyw dla Live czyste konto i jeśli tak zagrają w środe to Porto będzie miało przeprawe.
12 lut 2018 | 08:38
+5
pomyslec ze wielki znawca mou the special 5 mial takich grajkow w zespole i sie nie poznal.teraz rozwalaja system salah i de bruyne.
12 lut 2018 | 07:06
+5
Salah i Firmino - coś pięknego jak obydwaj się rozumieją.
Gracz meczu: Mohamed Salah
12 lut 2018 | 00:19
+10
Przykro mi to mówić, ale Liverpool zasługuje na 2 miejsce bardziej niż United.
-5
Chelsea pewnie jutro goli Grześka i tzw. top 6 zrobi się bardzo naciągane. Arsenal odstaje, jak Hajto na maturze.
11 lut 2018 | 21:31
+15
Co jak co ale Liverpool gra chyba najlepiej z kontry ze wszystkich zespołów Klop ma patent szkoda tych durnych porażek remisów :/ A co do meczu Karius na duzy plus chyba 1 raz go pochwale :D
11 lut 2018 | 21:15
+11
Brawo Panowie😊 liczę po cichu na drugie miejsce w tym sezonie. Ze wszystkich drużyn walczacych o ta pozycje The Reds grają najlepiej w tej części sezonu.
12 lut 2018 | 07:28
+3
The Reds i Tottenham
11 lut 2018 | 21:06
+2
Świętnie ten wynik cieszy moje oko szkoda ze nie mogłem obejrzeć meczu ale trzymałem kciuki i nie zawiedliście
+3
To był mecz Southampton vs Byli piłkarze Southampton.
11 lut 2018 | 18:57
+1
Alexander-Arnold sobie nie radzi, gra dużo gorzej po swojej stronie niż Robertson, który w tym meczu zagrał świetnie, zarówno z przodu i jak i z tyłu. Chamberlain słusznie zmieniony, nic nie wniósł. Karius zaskakująco dobry, kilka świetnych, kluczowych interwencji. Firmino, Salah i Mane to już klasa sama w sobie, ta druga bramka to czysta poezja. Bardzo dobry mecz, utrzymuje się siła w ataku i Klopp skutecznie łata dziury z tyłu. Brakuje ciągle kreatywnego środka ale Can daje spokój w defensywnie, o resztę dba przód :)
11 lut 2018 | 19:26
+3
Ogarnij, ze Ox gral piach i to wlasnie po stronie gdzie TAA musial robic za dwoch. Ox gra gowno jak za najlepszych lat w Arsenalu. Karius pokazuje, ze jest w nim talent i nadzieja na top keepera. Mecz ciezki bo my potrafimy spierdolic nawet prowadzenie 3-0 wiec cieszy utrzymanie czystego konta. Klopp strollowal Saintsow wprowadzajac Lovrena na koniec tak by wszyscy kupieni z Southampton byli na boisku. Punkty sa.
11 lut 2018 | 19:30
+2
Fakt, Ox grał tragicznie i w sumie dopiero w 35 minucie wszedłem na meczyki by upewnić się, że on w ogóle jest w składzie :). Oczywiście o A-A mówiłem tylko w kontekście tego meczu, zazwyczaj jest solidnym punktem, lepszy moim zdaniem niż Gomez. Van Dijk cieszy, dobrze, że jest i Matip i Lovren którzy oboje grają coraz lepiej.
11 lut 2018 | 19:39
+4
Robertson świetnie zagrał z tyłu? To on zaliczył pusty przelot, kiedy Karius wybronił sytuację sam na sam, poza tym w pierwszych minutach nieumiejętnie zastawiał piłkę, co doprowadziło do rzutu rożnego dla Świętych. Trent nie ma takiego ciągu na bramkę jak Andy, ale nie zagrał też tragicznie. Mógłby się paru rzeczy w ataku nauczyć od Andy'iego i Moreno, to fakt, ale i tak radzi sobie lepiej niż Gomez. :P
11 lut 2018 | 20:21
+2
Ja bym osobiscie zwalil wine za ich gre dzis na naszych pomocnikow. Srodek byl najslabszy na boisku dzis. Can, Gini i Ox grali piach. Cudem nie stracilismy goli, cud w postaci Kariusa. Mane tez ma jakis zaqstoj, za bardzo chce strzelic i to odbja sie na jego decyzjach pod bramka. Anyway sa punkty. Latem mam nadzieje,ze procz Keity ktos nam dojdzie do srodka.
11 lut 2018 | 21:12
+1
To już któryś mecz z kolei, gdzie nie mamy środka pola. Ox się stara, ale mu nie wychodzi, a Wijnaldum nie potrafi wziąć na siebie tego ciężaru. Jedyną nadzieją po odejściu Coutinho jest szybki powrót Lallany do formy. Do lata damy radę, ale potem muszą być konkretne wzmocnienia. Keita to jedno, tak jak mówisz, a przydałby się jakiś bardziej ofensywny zawodnik.
11 lut 2018 | 21:39
+3
Brakuje kreatywności w środku po odejściu Filipa, ale Adam w formie faktycznie moze być naszym kołem ratunkowym w tym sezonie, a od przyszłego sezonu przybędzie do środka pola sporo młodzieńczej kreatywności w postaci Naby'iego. Cos mi mówi, ze chłopak odpali u nas i będzie wesoło, ale jeszcze jeden SPO jak najbardziej, najlepiej dobrze bijący wolne,
11 lut 2018 | 18:46
-9
Salah nie mam pytan . Dlugo z taka gra w Liverpoolu nie pogra.