Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Juventus Turyn
2-2 {{score_string}}
13 lut 2018 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Tottenham Hotspur
2'

8'
9'

35'
(as D. Alli)

45'
45'
2'

47'
60'
66'
71'
80'
83'
89'
90'
2'
90'
2'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Powiedzmy sobie szczerze, Juventus dał ciała... Jednak jest to taka firma piłkarska, że na Wembley może wyjść jeszcze obronną ręką. Max Allegri musi jednak coś wykombinować.
15 lut 2018 | 15:51
-12
kilka słów na tema Buffona: Stare kurwy nie chcą zdychać.
+7
Większość szanuje Bufiego ale niestety nie tylko polaczki cebulaczki chcą go na ławę ale i światowego formatu gwiazdy twierdzą że Bufon powinien już coś działać bo nie oszukujmy się jego koniec piłki jest bliższy niż dalszy
14 lut 2018 | 17:11
-7
hahaha jak Szeczesnego nie było w Juve to Buffon był numerem jeden, złotą piłke mu dwaaliuście, a teraz syndrom polaczka nakazuje pisać, że to stary dziad
14 lut 2018 | 16:29
+8
Kibice po interwencji bufona przy stracie pierwszej bramki ,,Po chuj się tam on w ogóle wpierdalał"
14 lut 2018 | 16:22
0
grać z Totenhamem na ich terenie ciężka sprawa a jak oni mają przewagę to już wogóle, ciekawy mecz się zapowiada
+6
Buffon mógłby zakończyć już karierę bo nie oszukujmy się obecnie Wojtek jest lepszy od Gigiego, a ten jest troche jak święta krowa coś jak Benzema w Realu, ma chłop zasługi ( Buffon) ale mimo to mógłby już odejść nie ten refleks co kiedyś
14 lut 2018 | 16:06
14 lut 2018 | 15:05
+2
Jeśli po 10 minutach prowadzi się 2-0 i atakując stwarza kolejne sytuację to po co się cofać i bronić jakbyśmy byli slabiakiem strzelili fartem na 1-0 i zaparkowali autobus?? Trzeba było dołożyć na 3 lub 4-0 i mieć rewanż z głowy a tak to jesteśmy w chwili obecnej w gorszej sytuacji od Tottków i musimy wygrać w Anglii FJ:)
Gracz meczu: G. Higuaín
14 lut 2018 | 13:58
+2
Buffon nie ma już zręczności i zwinności pozwalającej grać na najwyższym poziomie. W tym meczu powinien bronić Szczęsny a Boruc powinien być wystawiany ze słabszymi rywalami.
Gracz meczu: H. Lloris
14 lut 2018 | 13:59
+6
Buffon powinien być wystawiany ze słabszymi rywalami w LM.
14 lut 2018 | 14:38
+13
Wszystko na postawie jednego rzutu wolnego czy dlatego ,że na ławie jest Wojtek?
15 lut 2018 | 14:47
+3
Nie chodzi mi tylko o rzut wolny a o Wojtku nawet nie pomyślałem. Jego wyjście z bramki też było nieco komiczne bo widać było, że nie ma tej szybkości i zwinności.
14 lut 2018 | 12:44
+1
Brawo koguty tak jak obstawiałem idealnie 2:2.... Świetna zaliczka....
Gracz meczu: C. Eriksen
14 lut 2018 | 11:51
+7
Mecz na miarę Ligi Mistrzów, piękny spektakl
14 lut 2018 | 10:25
+6
Piękny mecz, nie ma co. Podnieśli poprzeczkę dla Realu i PSG jeśli chodzi o widowisko. Totki rewelacyjnie grali piłką, a Higuain.. mógłbyć bohaterem, strzelił 2 bramki, ale zabrakło zimnej krwi w kluczowym momencie :)
14 lut 2018 | 09:43
-5
Szkoda, że Totki dały rade wpakować dwie na wyjeździe, 2:1 brzmiało lepiej. Ale szacunek dla nich, bo pokazali dobrą gre. Świetny początek Juve, była szansa dobić rywala, ale niewykorzystana się zemściła. Szykuje się ciężki rewanż bo Juve po prostu musi wygrać, nie ma co liczyć na 3:3 bądź wyżej.
14 lut 2018 | 09:18
+25
Dwie bramki zawalił Buffon. Prży pierwszej niepotrzebnie wyszedł z bramki, przy drugiej nie przypilnowal strony niezabezpieczonej przez mur. Ładny mecz. Brawo Totki za walkę. Opłaciło się. Ciekawy rewanż się zapowiada.
14 lut 2018 | 09:41
+16
Druga jak najbardziej musi iść na jego konto. Nie wierzył w mur i niepotrzebnie pochylił się w swoją lewą. Ale przy pierwszej nie miałbym mu za złe że wyszedł. Obrona nie dogoniłaby Kane'a a z Buffonem na linii bramkowej po prostu wykończyłby to prawą po długim.
14 lut 2018 | 09:03
+16
Moze w rewanzu Szczesnego zobaczymy miedzy slupkami? W sumie slabo to widze,ale kiedy polak gra przyjemniej sie oglada mecze.
14 lut 2018 | 08:56
-1
Byłby inny ale Tottki 2 na wyjezdzie
14 lut 2018 | 08:46
+1
Buffon przy tym wolnym troszke mogl lepiej sie zachowac...gdyby Higuain strzelil karnego i katre na 3-0 wynik bylby inny
14 lut 2018 | 09:06
+4
Gdyby Higuain trafił karnego to byłoby 3:1 a nie 3:0 :)
14 lut 2018 | 09:10
-7
najpierw byla katra potem karny
14 lut 2018 | 09:21
+10
A co to takiego "katra"? Spalonego juz załapałem ale to jakaś nowość chyba ;)
14 lut 2018 | 09:25
-8
Nie swiruj;)
14 lut 2018 | 08:39
-1
Jakby grał Real i Ronaldo strzelił ze spalonego już widzę te hejty na stronie. Ale że to Juventus to trzeba schować głowę w piasek. Juventus na farcie i tyle w rewanżu żadnych szans nie mają. Taka gra nie przystaje na mistrza Włoch. Tottenham jak tak będzie grać to może na prawdę zajść daleko w LM tylko niech się ogarną w obronie bo znowu prezentują gole rywalom.
14 lut 2018 | 08:50
+4
Hahah juventus gra tak od trzech lat ,dwa razy byli w finale lm tylko ze teraz obrone maja slabsza ja bym juventusu nie skreslal a i nie porownoj centymettowych spalonych z dwoma bramkami z metrowych spalonych
14 lut 2018 | 08:35
+19
Wojtuś by nie wyjął tego strzału na 2:2? Nie mam zamiaru umniejszać dokonania Eriksena, ale wydaje mi się, że Buffon mógł tutaj zachować się troszkę lepiej.
14 lut 2018 | 08:55
0
Czyste gdybanie jakby bronil chilavert to by pewnie wyjal ta pierwsA i strzelil by tego drugiego karnego
14 lut 2018 | 09:28
+2
Ta, a jakby bronił papież to jeszcze by rozdał komunie przed meczem, a po przyjął do spowiedzi...

Wg. mnie była realna szansa na obronienie tego strzału, a Wojtek, w przeciwieństwie do Chilaverta, miał szanse zagrać w tym meczu i utwierdzić mnie w moim przekonaniu.
14 lut 2018 | 08:31
+3
Brawo tottenham swietny mecz poza pierwszymi 10 minutami;)
14 lut 2018 | 08:29
-11
Media podniecają się Kean'em a czy on jest taki wielki, w czym niby ustępuje mu Lewandowski? Dla mnie Kean to zwykły grajek jak wielu innych. Messi to zdecydowanie inna półka.
14 lut 2018 | 08:09
+16
Szkoda mi było patrzeć na Juventus, jak tylko się bronią i co jakiś czas wyprowadzają mało groźną kontrę... Tottenham pokazał, że jest drużyną, której nie można skreślać za wczasu, ładnie klepali. Frustracja Alegriego zaraz o meczu w pełni zrozumiała, nie tak powinien grać finalista poprzedniej edycji.
14 lut 2018 | 07:26
+11
Juve zaczęło fantastycznie, byłoby po meczy gdyby Higuain nie spartolił kontry na 3:0 a tak dzięki słabej formie defensywy jak na Juve a w szczególności Bufona mam remis. Nic nie umniejszam Tottenhamowi bo od 20 minuty grali bardzo dobrze, pokazali że mają jakość i że mimo młodego wieku większości graczy to maja już jaja na swoim miejscu.
14 lut 2018 | 07:03
+13
A jak dla mnie to najlepiej zagrał Dembele on praktycznie rozgrywał każda piłka od obrońców
Gracz meczu: M. Dembélé
14 lut 2018 | 06:46
+30
to z pewnoscia nie byl mecz buffona. moze czas zwolnic miejsce?
14 lut 2018 | 06:42
+5
Zakładałem remis bezbramkowy a tu proszę, 2 2.
14 lut 2018 | 05:26
+17
Juve robiło to co robi najlepiej ..... przy stanie 2:0 ściągnęli gacie i się wypieli !!! Skąd ja to znam ???
14 lut 2018 | 05:12
+9
Toki to czarny koń tej edycji LM :) świetny mecz :)
14 lut 2018 | 04:27
+37
No i to byloby na tyle jesli chodzi o Buffona, wyraznie widac ze juz wiek robi swoje i poprostu jest za wolny.
14 lut 2018 | 09:08
+3
Tą interwencją może dać przepustkę Kogutom do kolejnej rundy
14 lut 2018 | 02:58
-25
Jak zwykle mnostwo dzieci podnieconych angielska druzynka bo angielskie nazwy i dobry przemyslany marketing angoli. Umieja sprzedac na swiecie ta drewniana toporna premier lige
14 lut 2018 | 02:31
+1
Brawo za comeback Spurs;) teraz awans prawie pewny.
14 lut 2018 | 02:27
+1
Kto do cholery dodaje skróty które trwaja parę sekund? Admin hello!? P.s. Ale Higuain zjebał karniaka!
14 lut 2018 | 02:02
+4
Juve troche wypalone i ta wloska szkola- badz zasada ze obrona jest najwazniejsza...cofniecie sie no nie !!!W Totten-hamie widac swiezosc i reke znakomitego kiedys pilkarza, Harry objechal Buffona jak na treningu...W sumie Kane przypomina mi Lewego z poczatku kariery tylko Lewy stracil ta swiezosc- duzo dobitek , dostawiania nogi...
14 lut 2018 | 00:47
+32
BUFFON JEST ZASTANY. TE GOLE BYLY DO OBRONY ...POWINIEN GRAC SZCZESNY
14 lut 2018 | 00:49
+91
Podobno posłuchają Twojej rady, bo pisałeś z Caps Lockiem.
14 lut 2018 | 00:30
Dembele - Najbardziej niedoceniany piłkarz na świecie (?).
+24
14 lut 2018 | 00:34
+6
Gościu chyba dzisiaj w Turynie poczuł się jak Pirlo :D świetny mecz zagrał
14 lut 2018 | 00:15
+1
Mega mecz dobre widowisko dla fanów piłki nożnej. Juve zaczęło mecz z grubej rury.Gdyby się nie cofneli to by wygrali ale Spurs pokazał klasę i że trzeba walczyć o dobry wynik widać było ich przewagę:)
14 lut 2018 | 00:14