Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Manchester United
2-1 {{score_string}}
25 lut 2018 | 15:05 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Chelsea Londyn
30'
32'
(as E. Hazard)

39'
(as A. Martial)

64'
68'
73'

75'
(as R. Lukaku)

78'
85'
88'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+11
2 minuta 17 sekunda skrótu, zobaczcie jak Lukaku zlał Sancheza...aż Sanchez się zmieszał...jprd :))
25 lut 2018 | 23:22
+4
Okazuje się, że Utd jeszcze nie składa broni, choć Chelsea może czuć się pokrzywdzona. Dawać ten VAR!
25 lut 2018 | 22:13
Tych trzech wyróżnionych, to typowe mordeczki flegmatycznych Anglików.
-1
Morata caly mecz lezal i beczal zamiast grac, ile akcji tak zepsul, nie dalo sie go ogladac, sedzia raz daje raz zabiera, Co tu duzo gadac, boli Tylko ze po klamstwie wygrali, nie po ladnej grze,.. Morate trzeba bylo zdjac wczesniej, a nie hazarda :) jak dla mnie. Fajnie na zywo sie ogladalo... Przy pierwszym golu, hazarda z butow wyrwalo, sedzia puscil gre i gol dla utd, jebany antyfutbol.
25 lut 2018 | 20:57
+4
Liczy się skuteczna gra nie ładna ;) tak czy inaczej United fajnie zagrali i lepiej niż w poprzednich meczach.
25 lut 2018 | 20:26
+18
MESSI POTRZEBOWAL 9 MECZOW ZEBY STRZELIC GOLA CHELSEA, LINGARD 9 MINUT.
WNIOSKI NASUWAJA SIE SAME...
25 lut 2018 | 20:17
+18
Pozwolę sobie na swój komentarz, ponieważ nie można siedzieć cicho i tak tego zostawić.

Futbol zmienia się z każdym rokiem. Wyrównał się. Już nie gra się tak otwartej gry jak 20, a nawet i 8 lat temu. Które drużyny z top 5 z każdej ligi Europy grają 2 napastnikami? Ile zespołów z Premier League jest w 16 najlepszych zespołów w Europie? A ile było parę lat temu z ligi hiszpańskiej, gdzie są teraz te drużyny?

Druga sprawa to taka, że przyzwolono szejkom kupować sobie kluby, a potem zawodników za astronomiczne pieniądze - takie dream teamy EU. Po odejściu Fergusona Manchester United musi sam stworzyć i zbudować własną tożsamość. To postać niezastapiona, każdy o tym wie, nawet kibic Trotylu Zarębki. I nie zbuduje się tego w 3 lata, w dodatku mając w zespole zawodników od 3 różnych managerów (!), gdzie każdy miał swoją własną wizję. Tak się nie da, ale możesz kiedyś spróbować

I najważniejsze.
Dlatego ja jestem spokojny o grę jaką oglądamy, bo wiem, że póki co to najlepsze co możemy mieć. Tak, nie jest to szczyt marzeń każdego z nas, bo każdy z nas chciałby 20 bramek w meczu, fantastycznych składnych akcji itd. Powiecie, że w dupie macie taki United z taką grą, z takimi obrońcami... to weź wyjdź stąd i nie pokazuj nam się na oczy! W glorii chwały i zwycięstw podniecasz się "jesteśmy zajebistą drużyną", a gdzie byłeś, gdy drużyna potrzebowała Ciebie? W dalekiej dupie byłeś! Za takie komentarze najchętniej każdemu takiemu dałbym w mordę za obrazę klubu, plucie na zawodników, narzekanie na trenerów. To nie nazywa się KIBICOWANIE. Możesz komentować grę, ale nigdy nie oczerniaj, nie obrażaj NASZEGO CZŁOWIEKA! Chcesz pajacować największy znawco piłki nożnej, to porównaj się do swoich umiejętności i słabości albo zniknij i zajmij się czymś co Ci dobrze wychodzi.

Glory Man United!
25 lut 2018 | 20:03
+1
Szkoda błędu sędziego bo ten mecz jest ważny w kontekście całego sezonu, anyway Lukaku dziś zrobił to co powinien robić częściej (:
25 lut 2018 | 19:40
-8
Slaby mecz wiecej walki niz futbolu. Akcje United rozgrywane na stojaco bez polotu, slaby Pogba nie widoczny Sanchez na plus tylko Lukaku. Co do Chelsea to miala lepszy poczatek meczu , szkoda poprzeczki I nie uznanego pozniej gola Moraty. Na plus Wilian ktory napedzal akcje I strzelil gola
25 lut 2018 | 19:38
-10
coś kątemu nie wyjszło! juzek murynio murował ale i tak wygrał...
to nie była ta czelsi z meczu z barcą
25 lut 2018 | 19:31
+2
Nie jestem kibicem MU, ale szkoda że nie zagrali takiej piłki w meczu z Sevilą.
25 lut 2018 | 19:58
+5
Na razie nie ma co pisać o meczu z Sevilla bo to jest dwumecz. Trzeba poczekać na to co będzie na OT i wtedy można na spokojnie ocenić dwumecz według mnie.
25 lut 2018 | 20:16
+1
No w sumie masz rację, może "The Special One" ma jakiś konkretny plan na dwumecz :) zobaczymy..
26 lut 2018 | 10:39
-5
United odpadnie z Sevillą
26 lut 2018 | 13:20
+1
Spokojnie kolego poczekajmy na drugi mecz, jakbym miał obstawiać w tej chwili to nie wiem na kogo bym stawiał, wczoraj sevilla taką padake zagrała z atletico że aż trudno uwierzyć.Więc nie bądź taki do przodu, w drugim meczu jeszcze wszystko może się zdarzyć.
25 lut 2018 | 19:26
Chelsea faktycznie okradziona z bramki, jednak taki juz jest futbol.
Ostatnio przy meczu Liverpoolu z Tottenhamem sędzia też zabrał punkty Liverpoolowi dyktując karnego dla Totków.
Do póki VAR nie funkcjonuje to będziemy takie rzeczy oglądać w nieskończoność.
Mimo wszystko jak dla mnie zasłużone zwycięstwo United. Zagrali bardzo dobre spotkanie w porównaniu do tego, co było w środę z Sevillą.
0
Dopóki VAR nie funkcjonuje to będziemy takie rzeczy oglądać w nieskończoność.
25 lut 2018 | 19:24
+6
Najlepsza akcja meczu to ta w której Matic dostaje kartkę od Mou ze wskazówkami i Willian go gonił żeby zobaczyć co tam ma ;D
25 lut 2018 | 19:07
0
A mnie Lukaku przypomina Shaquille'a O'Neala... :)
25 lut 2018 | 19:05
+5
Mecz mial byc raczej z opcja autobusow na boisku lecz okazal sie jednak dobrym spotkaniem pozdro.
25 lut 2018 | 18:08
+4
Lukaku zamknął usta krytykom w najlepszy możliwy sposób :)
25 lut 2018 | 17:50
+4
Mecz zakończony wynik 2:1 i tyle,ważne 3 punkty mnie jako kibica United cieszy ten wynik więc nie będę płakał nad nieuznanym golem Moraty.
25 lut 2018 | 17:24
+6
GGMU! Bardzo ważna wygrana. Lukaku zagrał doskonałe spotkanie. Cieszy zwycięstwo choć muszę przyznać, że sędzia się nie popisał przy trafieniu Moraty.
25 lut 2018 | 17:21
-13
Żałuje że nie da się zagłosować na sędziego jako gracza meczu bo ewidentnie okradł chelsea z bramki.
+13
United ograło Chelsea, a za 2 tygodnie Chelsea wjedzie na Camp Nou i wypierdoli Barcelonę z LM. Róbcie screena.
+11
Oni by tego nie przeżyli jak mogło to by się stać żeby Chelsea wyeliminowała wielką Barcelone to nie dopuszczalne :D przecież tam gra Messi :D
+8
Lukaku super mecz. Z przyjemnością się patrzy na takich napastników.
25 lut 2018 | 17:07
+5
Świetnie! Druga połowa do strzelania gola to dominacja United! Lukaku świetne zawody. Słońce dziś dało popalić Davidowi :) i on sam wie że przy pierwszym golu mógł zrobić więcej. GG MU!
25 lut 2018 | 17:05
+2
Czyżby znowu płacz że United na farcie?;) haha nie ośmieszajcie się
+3
No sory ale kiedy sędzia nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki dla Chelsea to to jest fart.Spójrz na staty stawianie autobusu na poziomie.
25 lut 2018 | 17:14
Statystyki były podobne;) United też bramek nie zaliczają i co płacze o to? Pisz do farcie? Nie.
+8
Statystyki były podobne;) United też bramek nie zaliczają i co płacze o to? Pisz no farcie? Nie.
25 lut 2018 | 17:20
Jak juz tak fanatycznie kibicujesz, przypomnij mi kiedy sedzia skrzywdzil united tak ewidentnie ? Bo ja nie nie przypominam sobie... lub przypomnij mi jakas ich pechowa porazke ?
-17
Jak juz tak fanatycznie kibicujesz, przypomnij mi kiedy sedzia skrzywdzil united tak ewidentnie ? Bo ja nie przypominam sobie... lub przypomnij mi jakas ich pechowa porazke ?
Gracz meczu: David de Gea
25 lut 2018 | 18:23
+12
Ostatni mecz FA CUP i Mata strzela prawidłową bramkę po czym sędzia po VARZE uznaje spalonego którego nie było. Były obrazki nawet na sportbuzz. Przebij to;) ślepe cioty nawet z varu nie umią korzystać .
25 lut 2018 | 18:33
+10
Chiński kolejny przykład- mecz z Huddlesfield: McTomminay skasowany w polu karnym, brak kartki dla gracza Huddlesfield i karnego dla MU;) myślę że starczy
25 lut 2018 | 20:43
-6
Myslalem ze sięgniesz bardziej pamięcią wstecz, a Ty przytoczyłeś jakies male sprawy w małych meczach z ostatnich tygodni o których nawet meczyki nie napisały ze to były kontrowersje ;) bo kontrowersje są wtedy kiedy pomylki sedziów wypaczają wynik, tu united i tak wygrali mecze o których wspomniałeś. Ja sobie nie przypominam by united było skrzywdzone przez sedziów w jakis waznych meczach PL czy LM, nie przypominam sobie tez ich pechowej porazki gdzie byli lepsi od przeciwnika a tu nagle jeden strzał i united przegrywa w jakims waznym meczu... a sledze z 20 lat przeszło :) dlatego napis przed wejsciem na old traford jest jak najbardziej trafny ;) az dziwie sie ze na to nikt nie wpadł
25 lut 2018 | 20:50
-1
Wygrali czy nie kontrowersje były. Każda kontrowersje krzywdzi w jakiś tam sposób zespół i trzeba się z tym pogodzić. Nie można natomiast zwalac winę na sędziego że przegrał komuś mecz, chyba że popełni więcej niż jeden czy tam dwa błędy . Były mecze w których United remisowali czy przegrywali a nie dostali np. karnego który się należał. Nie pamiętam wszystkich takich sytuacji bo niby po co. Liczy się wynik końcowy nawet jeżeli sędzia popełni błąd . W tym meczu Chelsea przegrali bo strzelili mniej bramek i tak jak pisałem United fuksem nie wygrali.
25 lut 2018 | 21:01
-1
Nawiązując jeszcze do mojego komentarza to takich karnych czy kartek o ktorych wspomniałeś które sedzia powinien w tym sezonie odgwizdać na korzyść City było conajmniej nascie a nie wypominam tego. Wracajac do united to w LM tez sie lapneło w Sevilli plus nieodgwizdany karny noo ale juz dajmy spokój, bo to jest temat rzeka zaczynajac od finału LM w 99 gdzie Bayern prowadził mecz, dominował miał słupek i poprzeczkę i nagle united zdobywa dwa gole z niczego w doliczonym czasie gry :) pamietasz ten mecz ? takich przypadków naliczyłbym wiecej choć mniejszy kaliber bo to był finał LM i było o tym głośno i napewno slyszałeś...
25 lut 2018 | 21:07
+1
No ja też nie wspominam tego na niekorzyść United bo mam to gdzieś . No tak w Sevilli to szczęście akurat było tu się zgodzę, strasznie słabo zagrali. Mecz z Bayernem no cóż walka do końca ;) bramki z niczego ale ważne że trafili i wygrali LM. Co boli Cię to? Wygrywa ta drożyzna co strzeli więcej bramek i tyle. Na tym polega ten sport.
25 lut 2018 | 21:31
-2
Nie boli mnie to, nie rozpatrujmy tego w takich kategoriach... :) znam fanatycznych kibiców united takich jak Ty i luzno z nimi rozmawiam, są ok chlopaki, na piłce sie swiat nie kończy :) często mowie tylko co mnie drażniło od dziecka w United po to sa tez takie fora. Np Barcelona miała taki okres gdzie wygrywała wszystko ale robiła to w taki sposób przekonywujący ze nawet nie było co dyskutować i podważać, choć raczej tez nigdy nie był to klub który jakoś bardzo lubiłem, taki neutral. Z united sprawa nieco inaczej zawsze sie miała ;)
25 lut 2018 | 21:40
+1
Takie wrażenie sprawiales bo ciągle tylko o tym farcie piszesz. Wiadomo czasem w niektórych meczach United miało dużo szczęścia. Gra nie zachwyca, sam nie jestem zadowolony ale jakoś zdobywają te punkty. Były czasy gdzie grali zajebiście np. 2008 rok lecz zmienił się trener i zawodnicy. No cóż może kiedyś Mourinho zmieni styl gry albo przyjdzie nowy trener z inną wizja, zobaczymy. Jak interesujesz się liga włoska to dobry mecz Roma Milan leci;) fajny mecz, intensywny.
25 lut 2018 | 17:19
+22
staty.... ten autobus strzela Chelsea 2 bramki i jedzie dalej :) United!!!
25 lut 2018 | 17:04
-42
" Jak gowno grac a wygrywac " ten napis powinien widniec na bramie wejsciowej na old traford, jak w liverpoolu " you'll never walk alone "... jak nie fart, to sedzia sie pomyli i tak wiecznie...
+12
Weź się nie ośmieszaj. Jakby Unitrd gówno grali to by meczu nie wygrali. Widzę że Cię chuj strzela bo MU zdobyli 3 pkt i próbujesz wylać swoje żale;) Chelsea wcale lepiej nie grali i taka jest prawda.
-5
Heh? Ty jestes jak Ci z miesiecznic smolenski, jak juz cos sobie w glowie upie...li to sie tego trzyma. Chcelsea tez niczego nie pokazala ale remis powinien byc bo sedzia sie pomylil chyba nie zaprzeczysz przyjacielu :)
25 lut 2018 | 18:31
+4
No bramka powinna być uznana. Takie błędy zdarzają się często w lidze. Różnica jest taka że gdy sędzia myli się na niekorzyść MU ja nie biegam po forum i nie krzyczę że przeciwnik wygrał fuksem.
-9
Chelsea stwarzała sobie sytuacje , sędzia to jakiś żart. United taktyczny autobus jak zawsze.
0
Po prostu gra obrona, wiesz co to znaczy czy nie żadnego murowania nie było ale widzę ze wynik 2-1 to zbyt skromny a właściwie 2-2 bo gol był tylko ze nie uznany może szanownego pana 5-4 by zadowoliło lub 5-5 by nie określać klubu od autobusów ja nie widzę tu nic złego ze grają defensywnie
25 lut 2018 | 17:54
Mam Ci przypomniec kolego kto zdobywał mistrzostwo angli autobusem ??
+2
+5
Ale Unied to ty szanuj to ze Varu nie ma niestety Chelsea oszukali dlatego liczę ze w końcu będzie VAR
+1
Chelsea okradziona z remisu, czy Mou będzie płakał? Niezasłużona wygrana MU
+1
Napisz do Bravo Girl może wydrukują twoje żale!
+2
spalony którego nie było.... ;)
+2
Nareszcie przyzwoity mecz MU i nawet pojawił się pressing którego żadko można zobaczyć. Wszyscy zagrali dobrze oprócz Younga. Szkoda błędy McTommineya przy kryciu Williana i niepodoba mi się to że United atakuje małą liczbą piłkarzy, zawsze Matić i McTomminay zostawali w tyle. Cieszy wygrana ;) I proszę przestać pierdolić że United z zespołami top6 nie potrafi wygrać.
25 lut 2018 | 17:03
-46
MU jak zwykle na farcie jedna bramka, zal mi ich
-9
Nie no co ja pierdole. Brawo Menczester a ta Cwelsi mierna drużyna, w ekstraklasie na top10 by się nie załapała
25 lut 2018 | 17:11
-2
Pierwszy komentarz aktualny, jakis amerykanski szpieg mi sie wkradl na konto po prostu
25 lut 2018 | 17:13
Menczester Cwelsi ? daj numer do Mamy po skarze się ze nie uczysz się pisowni Polskiej
0
Menczester Cwelsi ? daj numer do Mamy po skarze się ze nie uczysz się pisowni Polskiej w sumie to nie Polska pisownia co nie zmienia faktu ze jesteś zje bany kibic sukcesu co pewnie uważasz się za lepszego od kibica MU i Chelsea ponieważ twój klub ma większe osiągnięcia, czy nadal ból dupeczki ze Chelsea pokazało taktycznie jak się gra Barcelonie
25 lut 2018 | 17:15
-2
LEPIEJ SIĘ NIE PO SKARZ (XD) BO W RYJ DOSTANIESZ
25 lut 2018 | 17:26
-1
Nie to ze jestem niewiadomo jak bardzo wysoki ponieważ mam tylko 182cm ale myślę ze raczej w wieku 11-13lat nie dosięgniesz mi do twarzy chociaż może obcierka będzie :)
25 lut 2018 | 17:46
po czym wnosisz ze mam 11-13 lat XDDDDDDDDDD???
-3
btw. 182cm, dobrze ze dodales "tylko" bo to smieszny wzrost
25 lut 2018 | 18:02
0
Po tych twoich głupich komach, 182cm mi odpowiada jestem zadowolony, a ty pewnie masz ponad 2metry już kibicu sukcesu
+18
"Uznany" to nie przymiotnik tylko imiesłów przymiotnikowy bierny. Minusujemy kolegę :)
-11
Czas Conte już się chyba skończył. Porażka z tak słabym Manchesterem podsumowuje sezon Chelsea. Z Barcą będzie bardzo ciężko z taką forma.
+14
Im bardziej jedziesz po United trym większą szmatę robisz z Chelsea, skoro z nimi przegrali...
25 lut 2018 | 17:09
+5
Dobra odpowiedź... bravo
25 lut 2018 | 18:27
+2
Masz całkowitą rację. Chelsea jest na ten moment słaba, bo chyba nie napiszesz, że Man Utd dziś zagrał jakiś dobry mecz?
25 lut 2018 | 16:59
+7
Ale ten Lukaku szybki jest przy takiej masie tak biegać, meczyk fajny 2-2 pzdrawiam wszystkich co mówili ze to będzie bezbramkowy remis autobusików lub 1-0 dla kogoś
25 lut 2018 | 16:54
Co tu pisać , w pierwszym meczu błyszczał Morata teraz Lukaku . Pedro najgorszy po co zmienial jazarda niewiem same straty .
+8
Co tu pisać , w pierwszym meczu błyszczał Morata teraz Lukaku . Pedro najgorszy po co zmienial hazarda niewiem same straty .