Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Arsenal Londyn
0-3 {{score_string}}
25 lut 2018 | 17:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Manchester City
18'
(as C. Bravo)

24'
32'
36'
47'
52'
58'

65'
65'
(as Danilo)

73'
77'

80'
88'
89'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-1
Przy pierwszej bramce nie było spalonego???
+3
W Arsenalu nie ma swiatowej klasy kopaczy,no moze ze trzech,ale to za malo.Dlatego tymi ogorkami Wenger nie moze wiele ugrac.
26 lut 2018 | 01:51
+15
nie ma zadnjego no moze 3 super dedukcja. mam nadzieje ze lekcje przed poniedzialkiem odrobione
26 lut 2018 | 11:40
-5
marny fanie arsenalu marnego , widze bardziej czyjes wyksztalcenie cie interesuje niz dyskucja w dyskusji na temat tego meczu
25 lut 2018 | 23:25
+6
Kompany, Danilo, Aguero - top3 tego meczu. Złota Malina dla Wilshere'a - zawsze lubiłem gościa, ale teraz lubię go jakby mniej :/
Gracz meczu: V. Kompany
25 lut 2018 | 23:01
+3
Wenger to facet bez honoru. Nie ma pomysłu na ten zespół a kurczowo trzyma się stołka.
25 lut 2018 | 22:40
+39
Aguero (173cm, 70kg) przepycha Mustafiego (184cm, 82kg)😆 I ten jeszcze ma pretensje do sędziego, bo zapomniał mocno stanąć na nogach. Druga połowa zagrana po profesorsku. Gole strzelała stara gwardia City. Vincent Kompany znów jest wielki.
27 lut 2018 | 14:38
-1
Co za bzdury piszesz- znaczy to że piłkarz masywniejszy nie może być faulowany przez mniejszego ? Trochę bzdura promowana przez piłkę nożna- to tak jakby mniejszym, bardziej zwinnym zawodnikom zabronić dryblować- przecież większy ma gorszą koordynacje. Trochę tłumaczenie bez sensu, niemniej uważam że tam faulu nie było.
27 lut 2018 | 14:41
-1
Co za bzdury piszesz- znaczy to że piłkarz masywniejszy nie może być faulowany przez mniejszego ? Trochę bzdura promowana przez piłkę nożna- to tak jakby mniejszym, bardziej zwinnym zawodnikom zabronić dryblować- przecież większy ma gorszą koordynacje. Trochę tłumaczenie bez sensu. Napisałem już bez faulu, ale z drugiej kamery widać, że tam łokciem Mustafiego zablokował- ciężko powiedzieć...
25 lut 2018 | 22:07
+3
hmm albo mnie się wydaje albo przed 22:00 w opisie widniał mecz: Arsenal-Leicester City :P
25 lut 2018 | 22:05
+2
brawo panie wągier, kolejny mały sukcesik w swojej wspaniałej karierze w arsenalu
25 lut 2018 | 21:21
+8
Mustafiego przestawia o pół mniejszy Aguero ima jeszcze pretensje.. cały Arsenał
25 lut 2018 | 21:15
Tak jak stałem za Wengerem ostatnimi czasy tak ostatnie mecze przekonały mnie: WengerOUT! To co było w Lidze Europy i teraz w finale pokazało że w tej drużynie brak motywacji, taktyki i defensywy. A szkoda szczempić ryja.
+4
Tak jak stałem za Wengerem ostatnimi czasy tak ostatnie mecze przekonały mnie: WengerOUT! To co było w Lidze Europy i teraz w finale pokazało że w tej drużynie brak motywacji, taktyki i defensywy. Z całym szacunkiem do city bo są obecnie jedną z najlepszych drużyn na Świecie ale Arsenal nie pokazał nic, nie postawił żadnego oporu. Chociaż powiem również że i kibice Arsenalu którzy przychodzą na stadion pokazują ten sam poziom co i drużyna, siedzą jak w teatrze. A szkoda szczempić ryja.
25 lut 2018 | 21:10
+11
Ośmieszenie Arsenalu poziom 3
25 lut 2018 | 21:08
Jaka jest obrona Arsenalu pokazuje to że Claudio Bravo - bramkarz City - asystuje Aguero :D Gratulacje pierwszego trofeum. To może być ich sezon!

+7
Widze ze niezla miazga miala miejsce. Silva fajnie sobie przyjal a Aguero z przerzutem kozak
25 lut 2018 | 20:27
+2
Noi to jest to ! :)
25 lut 2018 | 20:15
+10
TO CO SIE ODPIERDALA W ARSENALU JUZ NAWET NIE JEST SMIESZNE- TO JEST MEGA ZALOSNE.
JESLI SIWY NIE OPUSCI TEGO KLUBU PO SEZONIE TO STOCZĄ SIE JESZCZE NIZEJ.
25 lut 2018 | 20:00
+32
Brawo City, zmiażdżyliście dziś bezradny Arsenal. Temu klubowi może tylko pomóc odejście Wengera.
Gracz meczu: S. Agüero
26 lut 2018 | 07:54
+1
I sprzedanie klubu do Usmanova
25 lut 2018 | 19:54
+8
Z taką grą to oni przegrali by teraz z Sandecją albo innymi Termalikami, brak pomysłu, brak zaangażowania brak...trenera
+5
Wenger trzyma poziom... poziom zero.
25 lut 2018 | 20:03
+3
No ja bym powiedział że meczem z Ostersund zszedł na poziom -1. W tym meczu wyjrzał na poziom 0 ale stwierdził że na poziomie -1 jest mu lepiej. :D
25 lut 2018 | 19:52
+1
Temu wengerowi to trzeba podziękować bo ten Arsenal to z meczu na mecz to coraz gorzej grają
25 lut 2018 | 19:50
-1
dublet juz maja bo liga tez juz spokojnie wygrana ale ligi mistrzow raczej nie zdobeda
25 lut 2018 | 19:48
+9
Arsenal zenujaco slaby. Nie podjeli rekawic nawet na chwile. Wyraznie widac bylo ktora druzyna jest lepsza. City zespolowo, nie bylo widac slabych punktow
Gracz meczu: David Silva
-10
Przy tej bramce de Gea powinien się był zachować dużo lepiej. Zamiast rozłożyć ręce i stanąć szeroko, on się jakoś dziwnie poskładał i nie wiadomo czego próbował.
+2
mój arsenal żenująco słabo-to nie był ich dzień-nic sie nie kleiło...
city grali poezje-jak stara dobra barca guardioli...
+22
Mecz nie był godny finału, Arsenal nie podjął walki i ograniczył się do statystowania Manchesterowi City. Obie drużyny dzieliła różnica przynajmniej dwóch klas w tym meczu.
25 lut 2018 | 19:44
Chopie jak byś się znał na regułach to byś wiedział ze nie było. A tak to się tylko spinasz nie wygrał twój ulubiony klubik
+15
Chopie jak byś się znał na regułach to byś wiedział ze nie było. A tak to się tylko spinasz że nie wygrał twój ulubiony klubik
25 lut 2018 | 19:36
+6
Jak to mówiom "WENGER OUT"????
25 lut 2018 | 19:35
0
NAJLEPSZY KLUB W ANGLII - MANCHESTER CITY!

I pięknie! Pierwsze trofeum Pepa Guardioli w Anglii stało się faktem, a za chwilę wpadnie kolejne, tyle że to już będzie puchar za MISTRZOSTWO ANGLII. Mam także nadzieję, że Manchester City wygra LIGĘ MISTRZÓW.
+17
Przykro się patrzy na obecny Arsenal. Zwolnijcie wreszcie Wengera i wracajcie do gry.
25 lut 2018 | 19:27
+8
Można było się spodziewać takiego wyniku ale za sam fakt że taki klub jak Arsenal doszedł do finału to należą im się brawa!