Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
6-3 {{score_string}}
18 mar 2018 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Girona FC
11'
(as T. Kroos)

29'
(as Granell)

30'
47'

52'
59'

64'
67'

69'
70'
71'
83'

83'

86'
(as L. Modrić)

87'
88'

90'
1'

90'
4'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Cieszy wygrana Realu choć martwi to ze przy stałych fragmentach a dokładnie przy wrzutkach sobie nie radzili w tym meczu, może to przez brak Ramosa, Real ligi nie wygra ale ważne że nie grają piachu jak przedtem
-7
Po czterech golach Cristiano Ronaldo w meczu 29. kolejki LaLiga, Real Madryt traci 15 punktów do lidera....
19 mar 2018 | 16:49
0
napisalbym ze cr tylko strzel ogorką ale Girona jest fantastyczna w tym sezonie i ma szanse na pierwsza 6 !!
19 mar 2018 | 15:48
+11
Mam pytanie co do użytkownika 'Messikról'. Co taki imbecyl i ameba umysłowa robi jeszcze na tym forum?? Nikt się tym nie zajmuje?
+3
No wziąć tylko i sprzedać porządnego lepa! A jeśli to nie pomoże, to lać dopóki nie zamknie tępego ryja. Czasem jak patrze na takich ludzi to zaczynam być za eutanazją.
20 mar 2018 | 19:20
20 mar 2018 | 11:28
+2
Ten Messikról to leszcz, miałem wątpliwą przyjemność prowadzić z nim konwersację ale gdy się zacznie pisać mądrze i z sensem to przestaje rozumieć i urywa rozmowe
20 mar 2018 | 19:16
20 mar 2018 | 21:41
+2
Wróciłaś dziewczynko by pokazywać dalej swoje prostactwo umysłowe? A myślałem że dziś już nie będę czytał Twoich wypocin
20 mar 2018 | 22:02
20 mar 2018 | 22:06
+3
Nudne się robią te żarty, wymyśl coś nowego bo teksty ala "twoja stara" już mało kogo ruszają
19 mar 2018 | 15:34
+8
Co za rekord! Choć nie przepadam za Cristiano to chylę czoła.
19 mar 2018 | 14:54
-1
i Zidane lapie forme na najwazniejsze mecze, co za typ ^^
19 mar 2018 | 14:07
-36
Rolando jest dobry ale Jr Numer jest chyba lepszy.
19 mar 2018 | 11:59
wygrana nie zmienia faktu, ze real ma dziurawa obrone. juve ma wielka szanse wyeliminowac real i wytknac im wszystkie bledy w defensywie.
+8
19 mar 2018 | 19:51
+2
żebyś się nie ździwił zobacz jak real w defensywie zagrał rewanż z psg ;) z taką drużyną zawsze się gra łagodniej
19 mar 2018 | 11:45
+10
Widać, że w obronie nie najlepiej się dzieje. Juve może sprawić niespodziankę.
19 mar 2018 | 11:10
+23
Gratulacje dla Realu. Jeden z lepszych meczów w tym sezonie. C.Ronaldo to maszyna.
19 mar 2018 | 10:49
-23
Jak pokazują statystyki (strzelców ,asyst ,kanadyjska itp) Ronaldo jest na poziomie Suareza a Messi jest daleko przed nimi .
19 mar 2018 | 10:10
+4
Ronaldo z makaronem na głowie to najlepszy Ronaldo. Instynkt nadal jak za najlepszych lat. Z przodu pięknie drużynowe akcje Realu, ale Girona poćwiczyła stałe fragmenty i strata trzech bramek daje trochę do myślenia. Mam nadzieję, że Allegri będzie bardziej ostrożny niż część ekip z La Liga, bo zostawić Realowi trochę miejsca to tak właśnie się kończy.
19 mar 2018 | 09:54
Wraca do walki o Króla strzelców,
mam nadzieje ze druzyna bedzie grała pod niego zeby aby to osiagnoł bo mistrzostwa juz nie zdobedziemy ;-(
-7
mam nadzieje ze druzyna bedzie grała pod niego zeby to osiagnoł bo mistrzostwa juz nie zdobedziemy ;-(
19 mar 2018 | 09:37
+11
Brawo Real, brawo Ronaldo. Kilka takich meczów i zniweluje się wpływ tych 5 meczów zawieszenia z początku sezonu, które mocno rzutują na gonitwę po króla strzelców :)
19 mar 2018 | 09:38
+18
O kurwa to już, szybko nadgonił jebany!
19 mar 2018 | 11:02
+6
Co gdyby nie było tego zawieszenia? :D idzie jak zły teraz bo wie, że przymulił na początku :D:D
19 mar 2018 | 11:17
+9
Bez wątpienia on i Messi to najlepsi piłkarze na Ziemi, właśnie ze względu na stałą formę od wielu, wielu lat. Niesamowici.
19 mar 2018 | 09:24
+8
Ronaldo drugi sezon z rzędu pokazuje fenomenalną formę w drugiej części sezonu. On i Kroos byli fenomenalni w tym meczu. Z kolei Kovacic z meczu na mecz pokazuje, że może być pełnowartościowym następcą Modricia, kiedy ten już skończy karierę u Królewskich.
19 mar 2018 | 09:05
-14
Różnica jest w Tym że Barcelona jest w tym sezonie lepsza od Realu i każda drużyna która z nimi gra robi autobus i liczy na wypady z kontry a każdej takiej drużynie cieżko strzelić 6 goli ,inaczej jest z Realem w tym sezonie każda drużyna myśli że Real nie jest w formie i można ich skaleczyć i mocno się otwierają co potem się kończy 6-3 a Ronaldo rośnie w statystykach .
-14
Najlepszą drużyną w tym sezonie jest City.
19 mar 2018 | 15:38
+5
Dokładnie, zawsze znajdzie się taki "PLSD", co będzie miał wytłumaczenie. A realia są takie panie PLSD, że ostatnie 4 LM to 3 dla Realu. Pozdro! :)
19 mar 2018 | 09:02
+9
Benzema mistrz asyst drugiego stopnia
19 mar 2018 | 08:53
+27
Ronaldo stosuje tę samą taktykę jak ostatnie dwa lata. Początek sezonu przeciętny, by nie powiedzieć słaby, okupiony hejtem futbolowych laików, że "Ronaldo się skończył", a potem systematyczne odchodzenie od oszczędzania się i wejście w kluczową fazę sezonu na pełnej bombie, gdy inni są już podmęczeni. Proste i skuteczne.
19 mar 2018 | 08:48
+3
Ronaldo widzę wraca. Już tylko 3 gole i będzie miał tyle goli co Messi. Nigdy bym się nie spodziewał ,że po tak słabym początku jeszcze się odbije. Jednak obrona Realu... Akurat często tego nie robię ale z braku laku obejrzałem sobie mecz Laligi, i padło akurat na ten. Ramos i spółka ma chyba lekkie problemy przy stałych fragmentach. Krycie na poziomie ekstraklasy.
19 mar 2018 | 10:18
+5
akurat Ramos wczoraj nie grał
19 mar 2018 | 15:40
+2
I to są właśnie specjaliści, którzy "oglądali" mecz.
19 mar 2018 | 08:44
-3
ogórek krysztyna z z ogUrasów z madrytasu wsadził hatryka innym ogóreczkom z girony -ale mi wyczyn! ;-///
-7
Wciąż City wygląda lepiej niż Real na każdym polu. Licze w półfinale na właśnie nich dla City
19 mar 2018 | 08:40
+11
Kurde jak tak obserwuje Benzeme to, koleś umie się świetnie zastawić, dobrze gra technicznie, szybkie krótkie podania na małej przestrzeni wychodzi mu świetnie, tylko... nie potrafi strzelać, może cofnąć go trochę?
21 mar 2018 | 00:39
0
Właśnie potrafi strzelać... ale na treningach. To jest prawdziwy zabójca na treningach, najlepszy w sytuacjach 1vs1 w realu. Zachęcam do obejrzenia czasem takiej gierki treningowej. Czasami ma sezon ze to pokazuje, ale to nie ten sezon.
19 mar 2018 | 08:39
Trzeba obiektywnie pogratulować CR7 ,zagrał bardzo dobre spotkanie i widać że się odrodził..Naprawdę szkoda ze ma charakter taki jaki ma ,bo byłby moim ulubionym piłkarzem zaraz po Messim,Ronaldinho i Thierym Henrym.
Real musi jednakze popracować nad grą w defensywie ,bo trzy bramki stracone po stałych fragmentach chwały im nie przynoszą.To była tylko Girona i nadrobili to znakomita skutecznością.Ale pamiętajmy ze Juve słynie z takiej własnie gry-wykorzystywanie stałych fragmentów i murowanie pózniej bramki.A że w obronioe grają naprawdę bardzo dobrze,więc tutaj tkwi największe zagrożenie dla Realu w tym dwumeczu LM.Trzeba przed następnym sezonem znależć kogoś w miejsce topornego Nacho-bo w.g. mnie odstaje trochępoziomem gry od Realu-i powoli szukac następcy Ramosa-bo swoje lata już ma.Varane nie do ruszenia.W.G. mnie on i Umtiti-o ile Deschamp nie zacznie stawiać na drewnianego Kościelnego- bedą najlepszą parą stoperów na MŚ w Rosji i na długie lata w reprezentacji Francji.
+5
Real musi jednakze popracować nad grą w defensywie ,bo trzy bramki stracone po stałych fragmentach chwały im nie przynoszą.To była tylko Girona i nadrobili to znakomita skutecznością.Ale pamiętajmy ze Juve słynie z takiej własnie gry-wykorzystywanie stałych fragmentów i murowanie pózniej bramki.A że w obronioe grają naprawdę bardzo dobrze,więc tutaj tkwi największe zagrożenie dla Realu w tym dwumeczu LM.Trzeba przed następnym sezonem znależć kogoś w miejsce topornego Nacho-bo w.g. mnie odstaje trochę poziomem gry od Realu-i powoli szukac następcy Ramosa-bo swoje lata już ma.Varane nie do ruszenia.W.G. mnie on i Umtiti-o ile Deschamp nie zacznie stawiać na drewnianego Kościelnego- bedą najlepszą parą stoperów na MŚ w Rosji i na długie lata w reprezentacji Francji.
+26
Neymar chciał wyjść z cienia Messiego, a w Realu nie ma na co liczyć, bo z cienia Ronaldo też nie wyjdzie
19 mar 2018 | 07:51
Benzema - kolejny mecz życia ;) CR7 w swojej formie, w końcu! :) i Bale dołożył coś od siebie. szkoda nieuznanej bramki Lucasa.
obrona do poprawki.
+12
tylko obrona do poprawki, niepokojące te siatki Girony.
19 mar 2018 | 07:01
+2
Niby git, że wygrali ale 3 bramki po wrzutkach stracone :/
19 mar 2018 | 06:23
+10
Ronaldo oczywiście zawodnikiem spotkania, bo powrócił do strzelania, a to nie wszystko - również ładna asysta - widać, że liczy się również ze swoimi kolegami z drużyny. Jeżeli można się tylko przyczepić to do jednego - Real tracił wszystkie bramki po stałych fragmentach gry, Zidane musi z zespołem popracować nad tym elementem. Poza tym pewne 3 pkt.
19 mar 2018 | 04:57
+14
Cristiano 4 gole Salah 4 gole Icardi 4 gole co się działo w ten weekend. Brawo Real boli 3 stracone ale skuteczność wyborna. Hala Madrid !! Vamos !!
19 mar 2018 | 04:42