Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
1-1 {{score_string}}
18 kwi 2018 | 21:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Athletic Bilbao
14'
45'
1'
61'
69'

70'
79'

84'
85'
87'

89'
90'
2'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+2
https://www.siepomaga.pl/zyciemarcina wiem że nie pasuje mi tu tego umieszczać, ale mam nadzieje że znajdą się jacyś dobrzy ludzie
19 kwi 2018 | 15:58
-4
I niby tak dobry real remisuje 1:1 statystyki nic nie znaczą tylko końcowy wynik, więc z taką grą nie widzę realu w finale...
Gracz meczu: Kepa
19 kwi 2018 | 23:35
Dobrze gadasz a boty Cię minusują xD :)
+2
Dobrze gadasz ziomek a boty Cię minusują xD :)
19 kwi 2018 | 15:09
+7
ta pilka w bramke nie leciała po strzale modrica
19 kwi 2018 | 14:48
-6
I oczywiście rączka do góry, ja ja ja strzelilem, nie kolega z drużyny tylko JAAAA. Co za śmieć bez honoru
A zauważyłeś debilu że Ronaldo za każdym razem podnosił rękę nie sygnalizując że on strzelił ???
-1
A zauważyłeś debilu że Ronaldo za każdym razem podnosił rękę po golu dla realu nie sygnalizując że on strzelił ???
19 kwi 2018 | 23:36
-4
A ty mu laskę targasz że takie namiętne szczegóły znasz :D Brutalu Ty xD
20 kwi 2018 | 15:26
-1
Jak nie widzisz lub po prostu jesteś tępy to zamknij mordę i siedź grzecznie pierdolona polszo
21 kwi 2018 | 12:51
+1
Se obejrzyj mecze realu tępa szmato , nie wiesz to się nie wypowiadaj
19 kwi 2018 | 12:33
-36
Real zniszczy Bayern, to będzie pogrom. Jak patrze na gre wszystkich półfinalistów to dałbym z miejsca to trofeum Realowi i oszczędził im grania nie potrzebnych 3 meczy.
19 kwi 2018 | 11:36
19 kwi 2018 | 13:54
+14
Byłbyś idealnym jehowcem. Parówa siejąca ferment.
Gracz meczu: Cristiano Ronaldo
19 kwi 2018 | 15:05
+7
Wiem że dużo czytania. Ale to co pisze gość ma sens
19 kwi 2018 | 16:03
Swoim wpisem meczu nie naprawisz

A zagraj prawdziwy mecz w piłkę nożną i niech ci ktoś wjedzie od tyłu w polu karnym to zobaczymy czy nie będziesz krzyczał że karny
+3
A bardziej kontrowersyjna sytuacja była rok temu w meczu PSG vs Barcelona . Tam bodajże Veratti nie dotknął Suareza a ten się wypierdolił bo inaczej tego nazwać nie można w polu karnym

I weź zluzuj bo to już się żałosne robi jak kolejne osoby szukaj a argumentów do tego czy karny był czy też nie. Sędzia miał prawo podyktować karny i podją słuszną decyzję
19 kwi 2018 | 20:47
-1
Wiem, że się napociłeś żeby to napisać i fizyka i wszystko, ale nie broniąc mojego ukochanego klubu, zrób sobie ten test, o którym mówisz, z koleżką o wadzę ponad 90kg i maluszku co nie waży 70kg... gdzie ten pierwszy jest rozpędzony - uwierz ta ręka nie odbije się jak kauczuk, przejedzie się po nim jak czołg. Teorii spiskowych jest dużo. Są te trafne i mniej trafne. Ta jest mniej trafna - był karny i jakby to ująć.. koniec historii. Pozdrawiam.
19 kwi 2018 | 11:24
Taaa "Real juz odpuszcza lige", "Realowi sie juz nie chce grac w lidze" xdddd Przez caly mecz cisneli jak po*ebani. Pod koniec tak bombardowali, ze glowa mala. Wiec fajnie, ze sobie pieknie tlumaczycie ten remis ale niestety po prostu nie wyszlo. Taka jest pilka. "Teraz skupiaja sie na Bayernie". Ku*wa a na czym maja sie skupiac? Nic im juz nie zostalo. Sredniak z ligi hiszpanskiej ma juz tylko szanse na jedyny tytul. Jest w tak dogodnej sytuacji w stosunku do swojego rywala, ktory gra wciaz, ze wszystkich rozgrywkach, ze wszystko wskazuje na to, ze zagraja w finale. Generalnie, w obecnej sytuacji jezeli Real nie wygra LM to bedzie taka zenada, ze padne :D
+8
Taaa "Real juz odpuszcza lige", "Realowi sie juz nie chce grac w lidze" xdddd Przez caly mecz cisneli jak po*ebani. Pod koniec tak bombardowali, ze glowa mala. Wiec fajnie, ze sobie pieknie tlumaczycie ten remis ale niestety po prostu nie wyszlo. Taka jest pilka. "Teraz skupiaja sie na Bayernie". Ku*wa a na czym maja sie skupiac? Nic im juz nie zostalo. Mocny sredniak z ligi hiszpanskiej ma juz tylko szanse na jedyny tytul. Jest w tak dogodnej sytuacji w stosunku do swojego rywala, ktory gra wciaz, ze wszystkich rozgrywkach, ze wszystko wskazuje na to, ze zagraja w finale. Generalnie, w obecnej sytuacji jezeli Real nie wygra LM to bedzie taka zenada, ze padne :D
19 kwi 2018 | 17:23
-6
Mocny średniak Real.. Zenada jak nie wygraja LM bo to takie łatwe przeciez nie? Atletico za to ładnie leci w Europie. Nie należysz chyba do najbystrzejszych kolego.
19 kwi 2018 | 17:54
+3
"Kolego" xd ...nie napisalem, ze jest to latwe tylko, ze przy obecnej sytuacji bedzie to zenada. Sam dopowiadasz jakies frazy wiec od malo bystrych tutaj nie wyzywaj ;) Musiales odpisac bo poczules sie urazony. I dobrze bo bylo to wlasnie do takich jak Ty. LM to nie jedyne rozgrywki. Real gra juz tylko w LM wiec jezeli zagra z druzyna, ktorej skupienie nie ogranicza sie tylko do LM to jest w lepszej sytuacji. Wydaje sie dosc proste ale moze nie dla wszystkich. Polecam dziedzine logiki. Byc moze pominales w ksiazkach matematyki albo jeszcze tam nie dotarles ;)
19 kwi 2018 | 11:14
+12
Ronaldo strzelił niczym Lewandowski,
19 kwi 2018 | 10:25
+1
Prawdziwe oblężenie a tu 1:1. Real jak już się stara w tej lidze, to znowu farta brakło. No i Kepa gracz meczu jak nic, jeśli ktoś miał dzień to właśnie on.
19 kwi 2018 | 09:25
Nic się nie zmieniło Real jest słaby !!!!
-6
Bayern ich rozjedzie !!!!
19 kwi 2018 | 10:22
+1
Każdy tak pisał o juve i o PSG wiec stul sie amebo ...
19 kwi 2018 | 12:32
-3
Real rozjedzie Bayern 2x po 4:0.
Spójrz prawdzie w oczy. Gdzie Bayernowi startować do Realu..
19 kwi 2018 | 09:07
Teraz piłka odbita od CR7 to gol CR7,a kiedyś piłka odbita od Pepe po strzale Ronaldo to też gol Ronaldo...Ciekawe :)
-13
Teraz piłka odbita od CR7 to gol CR7 , a kiedyś piłka odbita od Pepe po strzale Ronaldo to też gol Ronaldo...Ciekawe :)
19 kwi 2018 | 08:57
+3
Real już lige chyba odpuszcza 3 miejsce raczej nie zagrożone,a nawet jeśli Valencia wyprzedzi jakimś cudem no to 4 pewne na 200% więc zapewne bardziej koncentrują się na LM i ciężkim boju z Bayernem w dwumeczu.No i oczywiście brawo dla Bilbao takiej obrony by się nie powstydzili pod Termopilami.
19 kwi 2018 | 08:44
-4
ogUrasy nie dali rady?dobra zapowiedź przed bayernem! ;-P
19 kwi 2018 | 08:27
-16
Bramka powinna byc zaliczona Modricowi.No ale trzeba "krulowi"podrasować konto bramkowe-każdy detal w walce o złotego kapcia i złota gałe się liczy.Zobaczymy co pokaże na MŚ.Może znów kontuzja-czego mu oczywiście nie zyczę-i jakiś kabarecik z trenerowaniem przy lini ,jak nie da rady normalnie zabłysnąc? :D
19 kwi 2018 | 08:35
-1
A nie wpadłeś na to ze "kabarecik z trenerowaniem przy lini" był dlatego że zależy mu na sukcesach drużyny? Pewnie ze nie bo łatwiej powiedzieć że robi to dla rozgłosu i żeby ludzie o nim mówili
20 kwi 2018 | 08:12
Przypuszczam ze wątpię.Pewnie jak zszedł do szatni dostał telefon od swojego menago:'Słuchaj Cristiano ,te mistrzowstwa nie bardzo ci wyszły,w finale już też nic nie pokażesz.Ale skoro jestescie w finale trzeba to jakoś wykorzystać w kontekście Złotej Piłki.Zrób tak....."Taka sytuacja.Dlatego po wyjściu z szatni skakał przy lini jak Koziołek Matołek.
-1
Przypuszczam ze wątpię.Pewnie jak zszedł do szatni dostał telefon od swojego menago:'Słuchaj Cristiano ,te mistrzowstwa nie bardzo ci wyszły,w finale już też nic nie pokażesz.Ale skoro już jestescie w finale trzeba to jakoś wykorzystać w kontekście Złotej Piłki.Zrób tak....."Taka sytuacja.Dlatego po wyjściu z szatni skakał przy lini jak Koziołek Matołek.
20 kwi 2018 | 09:34
0
Na dziennikarza byś się nadał, pierdolenie bzdur masz opanowane ?
19 kwi 2018 | 21:03
0
To może lepiej obrazić się, strzelić focha i odejść z reprezentacji jak "bóg futbolu" po nieudanym strzelonym karnym?
+1
bardzo fajny mecz Kepa się wykazał... tylko jedna rzecz mnie ciekawi bo tak teraz oglądam skrót meczu i się zastanawiam czy ta bramka Ronaldo nie była spalonym, ale mimo wszystko mecz ciekawy
19 kwi 2018 | 07:08
+8
Statystyki i wynik to narmalnie jak FIFA xd
Niech wyjebie w końcu tege Benzeme bo to już nie jest śmieszne jak można trzymać napastnika który w około 12 meczach nie strzela bramki , taka kolej rzeczy chłop już się kończy podziękować mu i tyle
+6
Niech wyjebia w końcu tego Benzeme bo to już nie jest śmieszne jak można trzymać napastnika który w około 12 meczach nie strzela bramki , taka kolej rzeczy chłop już się kończy podziękować mu i tyle Ronaldo wiecznie dupy nie będzie mu ratował
19 kwi 2018 | 06:35
-13
Realowi zabrakło odrobiny szczęścia. Szkoda.
-4
Po pierwsze lwy nie mieszkają w jaskini. Po drugie to nie jaskinia a zwykła hala. Po trzecie kto jest tym lwem?zidane odpada bo słaba ma grzywę :)
19 kwi 2018 | 11:05
+6
Ty to głupi jesteś
19 kwi 2018 | 13:57
+2
Jesteś zwykłym głupkiem nie mając szacunku do takiego stadionu.
19 kwi 2018 | 17:42
+2
Mam szacunek do ludzi a nie do rzeczy, ty natomiast jesteś mega prawilnym Sebastianem więc bezpieczniej dla mnie będzie jak przeproszę. Wybacz mi żem nie godzien owej hali w Madrycie, wariacie! Ps. Szanuj dalej wszystko co cię otacza, nawet gdy przedmioty nie odwzajemniają tego.
18 kwi 2018 | 23:51
+4
Realowi nie można niczego zarzucić. Może jedynie skuteczności. Trzeba ich pochwalić za waleczność do ostatniego gwizdka. Niewątpliwy sukces Bilbao.
18 kwi 2018 | 23:44
+11
Athletic miał niewyobrażalne szczęście że wyciągnął z tego meczu aż 1 punkt, przewaga Realu była niepodważalna Realowi zabrakło trochę szczęścia a jego przeciwnicy mieli go aż nadmiar. Ale jak to mówią gra bez farta ch*ja warta.
19 kwi 2018 | 02:30
+9
Szczescie nie huj,do reki nie wezmiesz.
18 kwi 2018 | 23:37
+2
To był dobry mecz. Real grał bardzo dobrze. Oblężenie na całego. Athletic Bilbao miało dużo szczęścia. Zawodnik meczu w Realu Modrić, a w Bilbao Kepa.
18 kwi 2018 | 23:31
-36
Ha,ha,ha,kurewscy sie znowu zblaznili.Ojebac kurwom 90% zarobkow to sobie przypomna jak nalezy wykonywac solidnie swoja prace.Jedynie wpierdol od Bayernu spowoduje ze wypierdola lysego psychola a razem z nim kaleke muslima.
18 kwi 2018 | 23:34
+13
jakim cudem ktos taki jak ty jest jeszcze na tej stronie?
18 kwi 2018 | 23:47
Może on jeszcze wierzy w wygrą La Liga xD
-14
Może on jeszcze wierzy w wygrają La Liga xD
19 kwi 2018 | 07:18
+3
Bo administratorzy dalej nie mogą wprowadzić czegoś takiego, że konto użytkownika jest automatycznie banowane po uzyskaniu np. 500 minusów (za całość).
18 kwi 2018 | 23:30
-11
Szkoda, że znów Cr7 nie popisał się przewrotą. W ostatniej chwili zgarnęli mu tę piłkę
18 kwi 2018 | 23:26
+4
Coś mi to przypomina...
18 kwi 2018 | 23:24
+10
Też jak oglądaliście na Eleven Sports to mieliscie tak jakby przyspieszone tempo transmisji ?
-1
Mnie wkurzała opóźniona transmisja. Ponad minuta od czasu na flashscore..
18 kwi 2018 | 23:38
+3
U mnie też opózniona ponad minutę ale dlatego, że oglądałem przez internet.
-5
Robili co mogli. Tyrali i widać było zespół. Bilbao grało na stojąco. Widać olbrzymią różnicę w technice i taktyce. Bierzmy też pod uwagę terminarz Realu i ciężkie mecze.
19 kwi 2018 | 08:38
+4
Barcelona też twierdzi że Real jest słaby gdy ogląda ich mecze w lidze mistrzów siedząc przed tv po tym jak taka Roma im pokazała gdzie ich miejsce
18 kwi 2018 | 23:21