Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Ciągle nic nie wiadomo z tym Nawałką

19 lis 2018 | 13:53 3 przez: nvcl34r
+94
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

3
19 lis 2018 | 15:21
(Edytowany)
To już pewne. Nawałka w duecie z Benhaakkerem poprowadzą Lecha! Ale to nie koniec niespodzianek. W odbudowę sztabu, wizerunku i wyników poznańskiego klubu, na prośbę władz klubu, włączony został Robert Lewandowski, który pierwsze kroki w profesjonalnej piłce stawiał właśnie w klubie z Wielkopolski. Lewandowski ma podobno namówić swojego agenta, Piniego Zahavi'ego, aby ten rozpoczął rozmowy transferowe z Pele, Ronaldinho, van Bastenem i Grzegorzem Lato. Piłkarze ci, mimo podeszłego wieku, nadal potrafią wnieść wiele do drużyny, co pokazali w licznych meczach oldbojów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, ujrzymy tych gwiazdorów jeszcze przed otwarciem zimowego okienka transferowego. Nie są oni bowiem związani z żadnym klubem, więc zgodnie z przepisami UEFA, tacy zawodnicy mogą w każdej chwili dołączyć do drużyny i zostać zgłoszeni do rozgrywek. Klub z Poznania nie będzie też musiał płacić odstępnego ani klubom - bo piłkarze ci nie grają w żadnych, ani prowizji agentom - bo ich agenci od lat już nie żyją.
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To już pewne. Nawałka w duecie z Benhaakkerem poprowadzą Lecha! Ale to nie koniec niespodzianek. W odbudowę sztabu, wizerunku i wyników poznańskiego klubu, na prośbę władz klubu, włączony został Robert Lewandowski, który pierwsze kroki w profesjonalnej piłce stawiał właśnie w klubie z Wielkopolski i jest skłonny pomóc dawnemu klubowi. Lewandowski ma podobno namówić swojego agenta, Piniego Zahavi'ego, aby ten rozpoczął rozmowy transferowe z Pele, Ronaldinho, van Bastenem i Grzegorzem Lato. Piłkarze ci, mimo podeszłego wieku, nadal potrafią wnieść wiele do drużyny, co pokazali w licznych meczach oldbojów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, ujrzymy tych gwiazdorów jeszcze przed otwarciem zimowego okienka transferowego. Nie są oni bowiem związani z żadnym klubem, więc zgodnie z przepisami UEFA, tacy zawodnicy mogą w każdej chwili dołączyć do drużyny i zostać zgłoszeni do rozgrywek. Klub z Poznania nie będzie też musiał płacić odstępnego ani klubom - bo piłkarze ci nie grają w żadnych, ani prowizji agentom - bo ich agenci od lat już nie żyją.
19 lis 2018 | 15:18
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Głównym celem transferowym ma być Peszko
19 lis 2018 | 14:18
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nawałce włączył sie chyba Guardiola jakiś ;)
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.