Może jednak wybranie sędziny na mecz nie było dobrym pomysłem

Dyskusja

11
15 sie 2019 | 11:53
+7
Jeśli ten karny miałby być powtórzony to było jeszcze 7-8 karnych gdzie i Kepa i Adrian podobnie przekraczali linię
15 sie 2019 | 09:56
-9
To kara za ten zanurkowany karny wcześniej - karma wraca
15 sie 2019 | 08:08
+5
Musi być sędzina????Nie wystarczy: No racism?
15 sie 2019 | 10:13
+7
Ciężkie czasy nastały dla waginosceptyków, co? Wszędzie tylko to straszne dziewczyny. A fe!
15 sie 2019 | 15:37
+2
Lubię dziewczyny ,ale nie lubię jak wykonują w imię równości zawody ciężkie by "udowodnić" cokolwiek. Podobnie ze sportem ( zapasy, ciężary, młot, przeszkody itp)
15 sie 2019 | 04:57
+1
WYBIORCZE EGZEKWOWANIE PRZEPISOW
15 sie 2019 | 02:26
-4
ciekawe co teraz czują goście z drużyn które odpadały na mistrzostwach po takich cofniętych karnych.. z jednej strony niczego te 10cm nie zmieniło z drugiej strony trochę skandal :)
15 sie 2019 | 08:41
+3
Przy mijance 10cm spalony jest niemal nie do wychwycenia, trzeba gwizdać lub nie gwizdać na czuja i liczyć na VAR. Ale to jednak spalony. Reguły nie mówią nic o odległości, jaka ma być między piłkarzami.
Dobrym przykładem jest motorsport - nie ważne, że na mecie jesteś pół minuty czy 5 tysięcznych przed gościem - jesteś - to wygrałeś.
15 sie 2019 | 10:18
+3
Takich spalonych teraz się po prostu nie gwiżdże - czeka się na VAR. Bałem się, co będzie z takimi właśnie sytuacjami, ale w praktyce wyszło to całkiem nieźle.
A z tym karnym faktycznie wał. Powinien być powtórzony. Musiał być powtórzony. Prowadząca spotkanie arbiter nie miała jednak odwagi przerwać święta, które się po nim zaczęło.
Niektórzy przepis stosują rygorystycznie, inni bardzo wybiórczo. Podobnie jest z przepisem o popychaniu przy walce o górną piłkę. W tym meczu ten przepis też był traktowany na chybił trafił. Przynajmniej w 2. połowie, którą oglądałem.
15 sie 2019 | 02:19
-8
Gdyby gol został wybroniony to mogłaby cofnąć za błąd gracza Liverpoolu, a tak to po co miałaby zabierać Chelsea gola za błąd ich przeciwnika? Dobrze sędziowała.
15 sie 2019 | 02:20
A to czasem nie jest ostatni karny strzelany przez Abrahama?
+20
A to czasem nie jest ostatni karny strzelany przez Abrahama? Co prawda to i tak VAR powinien zasygnalizować, ale ogólnie cały mecz dobrze sędziowała, sto razy lepiej niż Mateo Laos