Ostre spięcie Kucharskiego z Bońkiem

22 paź 2018 | 16:30 2 przez: Kevinmecz
Ostre spięcie Kucharskiego z Bońkiem
+51
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

2
22 paź 2018 | 19:41
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kucharski do dziś obrażony na lewego, żal mi go heh
22 paź 2018 | 19:15
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Coś czuję, że za jakiś czas razem z Brzęczkiem, dymisję będzie składać właśnie "Zibi". Wiadomo, że swoim uporem, mocnym charakterem, pewnością siebie i nie udawanym deficycie skromności zaszedł tu gdzie jest, czyli bardzo daleko. Jednak od jakiegoś czasu mam wrażenie, że swoimi wypowiedziami i działaniami, karty historii polskiej piłki nożnej zapisuje bez akapitu i po marginesie. Generalnie uważam, że jest to najlepszy prezes od wielu lat, jakiego PZPN spotkał i mam nadzieję, że to o czym napisałem wyżej, to tylko złudne wrażenie. Jednak czasem to, co mówi rozbiega się z rzeczywistością. Panie Boniek - kupy profesjonalizmu życzę.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

Wszystkie

Sportbuzz

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.