Romelu Lukaku chwali sobie współpracę z Jose Mourinho

14 wrz 2018 | 10:31 1 przez: Sintmaarten
Romelu Lukaku chwali sobie współpracę z Jose Mourinho
+89
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

1
14 wrz 2018 | 15:46
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Piękne i prawdziwe słowa. Jestem dumny, że Romelu reprezentuje mój ulubiony klub :) Ma on bowiem nastawienie podobne do dawnego pokolenia graczy, no chociażby tych za Sir Alexa. Na takich to mogłeś drzeć ryja, a oni w efekcie wzięli się za siebie i grali później jeszcze lepiej. Teraz wygląda to właśnie tak, że w przypadku skrytykowania kogoś, tenże osobnik idzie z płaczem do agenta i wpada niemalże w depresję. Chore czasy, no ale przynajmniej są jeszcze tacy trenerzy z jajami jak Jose i walczaki jak Rom.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

Wszystkie

Sportbuzz

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.