Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Wygrał 120 tysięcy złotych, bo wytypował poprawnie całą kolejkę ekstraklasy!

22 lip 2019 | 20:01 11 przez: MirekMireczek
+87
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

11
23 lip 2019 | 02:22
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Podróżnik w czasie czy działacz? ;-) A tak na poważnie, to typowanie wyników tzw. Ekstraklasy jest jak celowanie z łuku podczas tornada. Tym bardziej należy gratulować szczęśliwcowi.
22 lip 2019 | 23:29
(Edytowany)
Nie chcę się za bardzo chwalić bo i tak mnie zminusujecie. Wielu pewnie nie uwierzy ,ale około 12-13 lat temu postawiłem 2 złote na jednym kuponie na 11 meczów LM (3 podpórki - czyli ,że remis możliwy). Tylko wtedy to się chodziło do STS'a osobiście. Ja pamiętam ,że wtedy byłem leniwy i obstawiać za mnie poszedł mój brat. Napisałem mu na kartce te jedenaście wyników kto ma wygrać ,a te trzy mecze z podpórką zaznaczyłem literką "P" w nawiasie (powinno się postawić X ,ale ja tego nie wiedziałem bo to było chyba mój pierwszy kontakt z bukmacherką). No i (znam to z opowieści brata) kobita w kasie się oczywiście w tym nie połapała i dała mu kupon 11 meczów na czysto bez podpórek. Brat to zauważył ,ale sobie pomyślał "a co mi tam" i wziął ten kupon dla siebie ,a dla mnie obstawił tak jak chciałem. Na jego kuponie było do wygrania jakoś 4700 zł ,a na moim jakieś 450 zł. No i tak się oczywiście złożyło ,że te 11 wyników siadło i wygrał on i ja :) Radość niesamowita ,ale pamiętam ,że oglądałem skróty LM (na Czeskiej TV - bo u nas nie było) i to było tak wielkie szczęście. Tam nawet Real (faworyt już nie pamiętam z kim grali) został tak poobijany od słupków czy poprzeczek i wygrał różnicą tylko jednej bramki. I tak w co drugim meczu. No ale kasa się przydała - koledzy szczęśliwi :D bo brat był hojny (jest do dziś). Potem jeszcze zagrałem z raz czy dwa ,ale już tego nie powtórzyłem (czasem było blisko ,a jednak tak daleko) Ogólnie nie polecam nikomu. Chyba ,że ktoś się nudzi i obstawia sobie mecze tak jak ja 2 złote i nie więcej. W tym roku coś tam bratu po obstawiałem ,ale to już ligi NBA i miałem kilka wygranych ,ale na tym telefonie to już jest strasznie pojebane. Nawet nie wiem czy on tą kasę może wyciągnąć ,bo otrzymał od nich też jakąś wirtualną gotówkę. Aha bo mi się przypomniało w tym roku w trakcie meczu Ajax - Tottenham przy wyniku 1-0 dla Ajaxu napisałem mu sms by postawił na Kogutów. tylko ,że nie jak mu zawsze doradzałem 2 zł Ten wariat postawił chyba z 20 zł i wygrał 100 ;) Moja rada. róbcie to z głową i nie za często - bo to jednak nałóg i choroba. PS. Z tych 4700 zabrali mu chyba z 400 podatku o ile się nie mylę ,ale i tak było nieźle jak na tamte czasy.
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie chcę się za bardzo chwalić bo i tak mnie zminusujecie. Wielu pewnie nie uwierzy ,ale około 12-13 lat temu postawiłem 2 złote na jednym kuponie na 11 meczów LM (3 podpórki - czyli ,że remis możliwy). Tylko wtedy to się chodziło do STS'a osobiście. Ja pamiętam ,że wtedy byłem leniwy i pojechał obstawiać za mnie moje typy mój brat. Napisałem mu na kartce te jedenaście wyników kto ma wygrać ,a te trzy mecze z podpórką zaznaczyłem literką "P" w nawiasie (powinno się postawić X ,ale ja tego nie wiedziałem bo to było chyba mój pierwszy kontakt z bukmacherką). No i (znam to z opowieści brata) kobita w kasie się oczywiście w tym nie połapała i dała mu kupon 11 meczów na czysto bez podpórek. Brat to zauważył ,ale sobie pomyślał "a co mi tam" i wziął ten kupon dla siebie ,a dla mnie obstawił tak jak chciałem. Na jego kuponie było do wygrania jakoś 4700 zł ,a na moim jakieś 450 zł. No i tak się oczywiście złożyło ,że te 11 wyników siadło i wygrał on i ja :) Radość niesamowita ,ale pamiętam ,że oglądałem skróty LM (na Czeskiej TV - bo u nas nie było) i to było tak wielkie szczęście. Tam nawet Real (faworyt już nie pamiętam z kim grali) został tak poobijany od słupków czy poprzeczek i wygrał różnicą tylko jednej bramki. I tak w co drugim meczu. No ale kasa się przydała - koledzy szczęśliwi :D bo brat był hojny (jest do dziś). Potem jeszcze zagrałem z raz czy dwa ,ale już tego nie powtórzyłem (czasem było blisko ,a jednak tak daleko) Ogólnie nie polecam nikomu. Chyba ,że ktoś się nudzi i obstawia sobie mecze tak jak ja 2 złote i nie więcej. W tym roku coś tam bratu po obstawiałem ,ale to już ligi NBA i miałem kilka wygranych ,ale na tym telefonie to już jest strasznie pojebane. Nawet nie wiem czy on tą kasę może wyciągnąć ,bo otrzymał od nich też jakąś wirtualną gotówkę. Aha bo mi się przypomniało w tym roku w trakcie meczu Ajax - Tottenham przy wyniku 1-0 dla Ajaxu napisałem mu sms by postawił na Kogutów. tylko ,że nie jak mu zawsze doradzałem 2 zł Ten wariat postawił chyba z 20 zł i wygrał 100 ;) Moja rada. róbcie to z głową i nie za często - bo to jednak nałóg i choroba. PS. Z tych 4700 zabrali mu chyba z 400 podatku o ile się nie mylę ,ale i tak było nieźle jak na tamte czasy.
23 lip 2019 | 08:04
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
to jest loteria, od czasu do czasu komuś musi wejść jakiś super strzał, ale grając regularnie w długim okresie nie da się na tym zarabiać, chyba że jakieś drobne sumy
już nie mówiąc, że buki, czy inne kasyna nie lubią regularnie wygrywających klientów i ich po prostu banują
22 lip 2019 | 22:15
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No bo tak to juz jest.Wytypować mecze w ekstraklapie,to tak jakby wygrać w totka
23 lip 2019 | 07:51
(Edytowany)
w totka są 3 losowania w tygodniu, myslę, że średnio ze 2 razy na tydzień ktoś wygrywa ze 2-3 mln, a jak często ktoś wygrywa 150 tys. u buka?
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
w totka są 3 losowania w tygodniu, myslę, że średnio ze 2 razy na tydzień ktoś wygrywa ze 2-3 mln, a jak często ktoś wygrywa 120 tys. u buka?
22 lip 2019 | 20:49
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wszystko fajnie. Gratulacje i tak dalej... świetna promocja bukmacherki, szkoda tylko że nie jest podane ile pieniędzy ludzie w Polsce przegrali w tym tygodniu, miesiącu lub roku. To są setki milionów złotych. Mogli też wspomnieć ile osób w Polsce jest uzależnionych od Hazardu i żadne tam gadanie że mogli nie grać bo szereg banerów reklam znanych i lubianych osób wbija nam codziennie w podświadomośc że to tylko zabawa i łatwy zarobek aż w końcu przychodzi nam myśl dlaczego by nie spróbować. Po jakimś czasie kilka procent tych którzy spróbowali ma poważne problemy finansowe, psychiczne oraz rodzinne. Taka to jest zabawa, a każdy myśli że przecież nigdy nie znajdzie się w gronie tych kilku procent graczy.
Wniosek- Nie grać!!!!!!!!!!!!
22 lip 2019 | 22:09
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Hazard nie uzależnia! Gram codziennie od pięciu lat i nie jestem uzależniony.
22 lip 2019 | 22:26
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To tak samo jakbyś napisał ze nie pijesz...w małych ilościach
22 lip 2019 | 23:32
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Skoro bukmacherzy caly czas dzialaja to oznacza, ze zarabiaja. Innymi slowy zeruja na ludzkim uzaleznieniu od hazardu. Gdyby ode mnie to zalezalo to bym tego zakazal. Mozna sie zakladac, ale z kolegami czy rodzina i najlepiej nie o pieniadze, tylko o flaszke czy cos w tym stylu.
22 lip 2019 | 20:09
+19
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No to juz nie ma wymowek ze Ekstraklasa jest nieprzewidywalna... :)
22 lip 2019 | 20:04
(Edytowany)
Oczywiście do tych niespełna 120 tysięcy możemy doliczyć bonus w postaci 50 tysięcy złotych! Wielkie gratulacje dla tego człowieka!
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wielkie gratulacje dla tego pana! Jest to prawdopodobnie użytkownik Wykopu @booYa_CTD
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Sportbuzz

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.