Chelsea Londyn - Everton - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2020-03-08 15:00:00

Transmisje w TV:
Canal+ Sport, SportKlub 1 Serbia, Okko Sport, Sky Sports Main Event, Sky Sport Football, RMC Sport 1, Ziggo Sport 14, Sportklub 1 Chorwacja, SKY Go Italia, Białoruś 5, S Sport Turcja, Sky Sports Premier League, Ziggo Sport Select, Eurosport Rumunia, Idman TV, Sport TV 2 Portugal, beIN SPORTS CONNECT
Wynik na żywo
meczyki
Player
transmisja
SportRelacje
relacja tekstowa

Gdzie oglądać mecz Chelsea Londyn - Everton ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 08.03.2020. Transmisja TV z meczu Chelsea Londyn - Everton będzie dostępna na Canal+ Sport i SportKlub 1 Serbia i Okko Sport i Sky Sports Main Event i Sky Sport Football i RMC Sport 1 i Ziggo Sport 14 i Sportklub 1 Chorwacja i SKY Go Italia i Białoruś 5 i S Sport Turcja i Sky Sports Premier League i Ziggo Sport Select i Eurosport Rumunia i Idman TV i Sport TV 2 Portugal i beIN SPORTS CONNECT , transmisja internetowa Player , a relacja tekstowa na SportRelacje.

Interesuje Cie Piłka nożna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Tabela ligowa - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy