0-1
Data
30 maj 2020 | 20:00 (zakończony)
Rozgrywki
Sędzia
Tomasz Musial

Lech Poznań - Legia Warszawa - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2020-05-30 20:00:00

Transmisje w TV:
TVP 2, Canal+ Sport
Wynik na żywo
meczyki
Relacja Meczyki
relacja tekstowa
EkstraklasaLive
relacja tekstowa
Player
transmisja
TVP Sport
transmisja
SportRelacje
relacja tekstowa
Radio Gol 1
relacja radiowa

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań - Legia Warszawa ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 30.05.2020. Transmisja TV z meczu Lech Poznań - Legia Warszawa będzie dostępna na TVP 2, Canal+ Sport , transmisja internetowa Player i TVP Sport , relacja radiowa na Radio Gol 1 , a relacja tekstowa na EkstraklasaLive, Relacja Meczyki, SportRelacje.

Interesuje Cie Piłka nożna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Tabela ligowa - Ekstraklasa

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł